دانلود کتاب راز یک جنایت - جلد اول: قاتل خاموش

  • از: امید اشکانی
  • ناشر: انتشارات ارشدان
  • ۲۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب راز یک جنایت - جلد اول: قاتل خاموش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راز یک جنایت - جلد اول: قاتل خاموش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راز یک جنایت - جلد اول: قاتل خاموش

کتاب راز یک جنایت - جلد اول: قاتل خاموش نوشته‌ی امید اشکانی، مجموعه‌ای داستانی در سبک جنایی است که هر کدام از جلد‌هایش روایتی مجزا دارد. کتاب حاضر، سری نهفته را در دل خود پنهان دارد. راز جنایتی که به وسیله‌ یک سرباز مشاور کشف خواهد شد.

امروز، جامعه ما در کنار تمام نیازمندی‌های خود، نیاز بسیار شدید به افزایش سرانه مطالعه دارد. در بین کتاب‌های مختلف، داستان‌های کوتاه، می‌توانند یکی از موثرترین راه‌ها برای پر کردن اوقات فراغت و همچنین علاقمند کردن افراد مختلف جامعه به مطالعه باشند. در راستای برآورده کردن این اهداف، مجموعه داستان راز یک جنایت، یک مجموعه چند جلدی خواهد بود که در آن اتفاقات ساده و گاهی پیچیده توسط جوانان این مرز و بوم حل می‌گردد.

امید اشکانی در مجموعه راز یک جنایت (the secret of a crime) در عین سادگی، برای ساعاتی کوتاه، شما را به حال و هوای دنیایی پر رمز می‌برد. محیطی که هیچ‌کس فکرش را هم نمی‌کند که شخصیتی معقول هم، می‌تواند یک جنایتکار باشد.

لازم به ذکر است، تمامی اسامی ذکر شده و اتفاقات در این مجموعه داستان، تخیلی بوده و این رمان برگرفته از هیچ ماجرای واقعی نیست.

در بخشی از کتاب راز یک جنایت، جلد اول: قاتل خاموش می‌خوانیم:

امروز، اولین روز از دی ماه و آغاز زمستانی سخت بود. سرمای هوا بیشتر احساس می‌شد و می‌توانستم سوز زمستانی را که چند روزی بود، شدیدتر می‌وزید، احساس کنم. بادهایی که با نوایی سرد، شروع زمستان را مژده می‌دادند. درختانی که حالا تمامی برگ‌های آن‌ها ریخته و گاه گاهی صدای عبور عابران پیاده از روی باقی مانده برگ‌های ریخته شده در پیاده‌ رو به همراه صدای باد، آهنگی ترسناک، امّا دلچسب را می‌نواخت. ساعت‌هایی که بعد از شب یلدا ثانیه‌هایی از طولانی‌ترین شب‌های سال را شمارش می‌کردند و آسمانی که گاهی در برخی از این شب‌ها ابری و گاهی نیز سیاه و پر ستاره بود.

صدای زنگ ساعت تلفن همراهم که برای ساعت پنج صبح کوک شده بود، مرا بیدار کرد. واقعاً خسته بودم و احساس می‌کردم نیاز دارم چندین ساعت دیگر بخوابم، امّا باید هرچه زودتر بلند می‌شدم و علاوه بر انجام کارهای شخصی، آماده شده و به سمت دانشگاه حرکت می‌کردم. هوا هنوز تاریک و البته سرد بود. بار اوّل زنگ ساعت را خاموش کردم و به خواب رفتم، امّا بعد از چند دقیقه زنگ برای دومین بار به صدا درآمد و این بار باعث شد از خواب بپرم. ساعت به حدود پنج و ربع رسیده بود. این یکی از عادت‌های قدیمی من بود که برای اطمینان ساعت را دو بار کوک می‌کردم.

 ۱۳۸ صفحه، ۲۷۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-995-824-5 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۷۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سخن نویسنده
فصل اول: شروع زمستان
فصل دوم: همکلاسی جدید
فصل سوم: دوران سخت امتحانات
فصل چهارم: بازگشت شهرام
فصل پنجم: ویلای مجلّل
فصل ششم: یک شب سرد و یک صبح شوم
فصل هفتم: قاتل
فصل هشتم: راز یک جنایت، قاتل خاموش
فصل نهم: پایان

راهنمای دانلود کتاب راز یک جنایت - جلد اول: قاتل خاموش

برای دانلود کتاب راز یک جنایت - جلد اول: قاتل خاموش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راز یک جنایت - جلد اول: قاتل خاموش
لیلا معتمدی
۱۳۹۸/۱۱/۱۴
رمانی جالب که تا آخرین لحظات نمی‌توان واقعیت را در داستان متوجه شد. متن روان حاکی از ذهن خلاق نویسنده دارد. همچنین پیوسته بودن داستان و ارتباطات، از نقاط قوت داستان می‌باشد.
فاطمه فرامرزی
۱۳۹۸/۱۱/۲۰
در نوع خودش یه رمان ایرانی جنایی خوب بود
محسن عزیز زاده
۱۳۹۹/۵/۲۰
در قالب یک داستان ساده ایرانی میشه نمره قبولی بهش داد. داستان سبک روانی داره و ساده هست.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۰)