دانلود کتاب راز یک جنایت - جلد چهارم: بازی مرگ

  • از: امید اشکانی
  • ناشر: انتشارات ارشدان
  • ۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب راز یک جنایت - جلد چهارم: بازی مرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راز یک جنایت - جلد چهارم: بازی مرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راز یک جنایت - جلد چهارم: بازی مرگ

کتاب راز یک جنایت - جلد چهارم: بازی مرگ نوشته‌ی امید اشکانی، روایتی پر چالش و هولناک از سرگذشت افرادی است که در دنیای واقعی هیچوقت با آن‌ها روبه‌رو نخواهید شد.

مجموعه داستان­‌های راز یک جنایت (the secret of a crime)، رمانی مهیج و اسرارآمیز است که تا این لحظه سه جلد از آن با عناوین قاتل خاموش، جواهر مرگ آور و رسوایی منتشر شده‌اند. اکنون در جلد چهارم این مجموعه، امید به عنوان شخصیت اصلی قصه، می‌کوشد تا پرده از راز جنایاتی بردارد که پیچیدگی‌ها و نقاط ابهام زیادی دارند.

جلد چهارم مجموعه‌ی راز یک جنایت با عنوان بازی مرگ، با وجود آن که قصه‌ای مستقل دارد، اما بی‌ارتباط با جلدهای گذشته نیست. بنابراین توصیه می‌شود برای درک کامل داستان، جلدهای قبلی را نیز مطالعه کنید.

در نهایت باید توجه داشت که تمامی اتفاقات و شخصیت‌های این قصه ساخته ذهن خلاق امید اشکانی هستند و هر نوع تشابه اسمی یا رویدادی اتفاقی است و این داستان برگرفته از هیچ ماجرای حقیقی نیست.

در بخشی از کتاب راز یک جنایت - جلد چهارم: بازی مرگ می‌خوانیم:

بعد از چند دقیقه، بالاخره من، سرهنگ و چند نفر از افسران پلیس که همگی جزو افراد سرهنگ بودند، با دو خودرو، به سمت آدرس فرضی که من گفته بودم، حرکت کردیم. به آرامی از شیشه پنجره بیرون را نگاه می‌کردم. دوست داشتم به روز قبل برگردم. درست در زمانی که تماس اوّل را از طرف دکتر ناصری دریافت کرده بودم. من با ترک کردن مراسم عقد خودم، زندگی شخصی خودم و آینده زندگی مشترکمان را به خطر انداخته بودم تا جان دیگران را نجات دهم. به این فکر می‌کردم که چگونه آبروی من در اثر غیبت در مراسم شب گذشته رفته بود و چگونه می‌توانستم همه چیز را به شرایط عادی قبلی برگردانم...

- (سرهنگ احمدی): نگران نباش امید...
- (امید): نگران نیستم.
- (سرهنگ احمدی): چرا هستی... بعد از این ماجرا، خودم مشکل مراسم رو حل می‌کنم.
- (امید): امیدوارم این ماجرا زودتر تموم بشه.
- (سرهنگ احمدی): نگران نباش...

امّا در صدای سرهنگ، کمی نگرانی احساس می‌کردم. او نیز دقیقاً نمی‌دانست در ساعاتی که گذشت چه اتفاقاتی افتاده است. از طرفی ارتباط اتفاقات فعلی با ماجراهای قبلی، هر دو نفر ما را بیش از پیش، نگران کرده بود.

 ۱۸۰ صفحه، ۴۷۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-275064-0 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۵۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سخن نویسنده
بخش اوّل: مرده متحرک
بخش دوم: روح
بخش سوم: بازی اوّل: مُنجی خاموش
بخش چهارم: خودروی مشکی رنگ
بخش پنجم: ساختمان مجلّل
بخش ششم: بازی دوم: جواهر زندگی بخش
بخش هفتم: ملاقات
بخش هشتم: تردید
بخش نهم: زندان
بخش دهم: بازی سوم: افشای یک راز
بخش یازدهم: تصادف
بخش دوازدهم: راز یک جنایت، بازی مرگ

راهنمای دانلود کتاب راز یک جنایت - جلد چهارم: بازی مرگ

برای دانلود کتاب راز یک جنایت - جلد چهارم: بازی مرگ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راز یک جنایت - جلد چهارم: بازی مرگ

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
Zahra Ali.V
۱۳۹۹/۱۰/۱۳
جلدهای قبلی که خوب بود. امیدوارم اینم خوب باشه.
امید اشکانی
۱۳۹۹/۱۰/۱۳
عزیزان جلد چهارم ارتباط کاملاً قوی با جلدهای قبل دارد. نیاز است حتماً جلدهای قبل مطالعه شود.
علی جعفر پنهانی
۱۳۹۹/۱۰/۲۲
نسبت به جلدهای قبل خیلی پیچیده بود و وابستگی شدیدی هم به جلدهای قبلی داشت. هم خوب بود و هم وابستگی شدید درک رو یکم سخت کرده بود.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)