دانلود کتاب راز یک درصدی های مولتی میلیونر


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راز یک درصدی های مولتی میلیونر  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راز یک درصدی های مولتی میلیونر

خواننده در این کتاب با حقایق کامیابی و ثروت‌اندوزی محوری آشنا می‌شود که کاملاً با آنچه که تاکنون در این رابطه به اشکال مختلف به خوردش داده‌اند تفاوت دارد. به زبان ساده‌تر، این کتاب به واسطه برخورداری از یک پشتوانه تحقیقی قوی و همه جانبه تلاش می‌کند که با برملا و بی‌اساس کردن مزخرفات و شِر و ورهای مرتبط با کامیابی که تاکنون به خوردش داده‌اند بدین وسیله خواننده را با راز واقعی خودشکوفایی و خودبارورسازی (در تقابل و تضاد کامل با رازهای مرتبط با کامیابی رایج و جاانداخته شده) آشنا سازد.

لذا جهت تحقق این هدف دیرپایم، (جان بخشیدن به حس نوع دوستانه‌ام)، من به همراه تنی از همکاران و هم فکرانم به مدت بیش از ده سال از طریق مصاحبه حضوری، ارسال پرسشنامه و غیره برای مدیران ارشد شرکت‌ها، مدیر‌عاملان بنگاه‌های اقتصادی بزرگ و به طور کلی هر فرد موفقی که حاضر به گفت‌وگو با ما باشد، بدین وسیله درصدد رازگشایی از رازهای مرسوم و متداول برآمده‌ و این تحقیق ما شامل بیش از پنج هزار فرد خودساخته و موفق در بیش از 20 موسسه اقتصادی بزرگ در ایالات متحده می‌شود.

در کتاب "راز یک درصدی های مولتی میلیونر" جهت رازگشایی از اسرار انحصاری افراد کامیاب، با هزاران افراد ثروتمند (خودساخته) به طور مستقیم و غیرمستقیم صحبت شده است.

 ۱۸۴ صفحه، ۴۸۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-5874-7-2 

چاپ ۱۳۹۲: ۸۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۳۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول:چرا مزخرفات و جفنگیات مرتبط با کامیابی را باور می‌کنیم؟
فصل دوم: از مصاحبه تا اعتراف
فصل سوم:برگ برنده ذاتی و اختصاصی
فصل چهارم:چه ضرورتی دارد فرد منصفانه و مردانه بازی کند؟
فصل پنجم:پس این شرکت مال باباته
فصل ششم:لازمه‌های واقعی کامیابی
فصل هفتم:افراد نسبت به شما چه نظری دارند؟
فصل هشتم:دو صد گفته، چون نیم کردار نیست
فصل نهم:ویژه خوانندگان بی‌‌انگیزه

راهنمای دانلود کتاب راز یک درصدی های مولتی میلیونر

برای دانلود کتاب راز یک درصدی های مولتی میلیونر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راز یک درصدی های مولتی میلیونر
حسن سحاب
۱۳۹۶/۶/۱۲
سه فصل اول قویه. بعدش دیگه مثل بقیه کتاب‌ها میشه
علی جعفری
۱۳۹۵/۹/۱۳
مطالبی که در مورد روش‌های موفقیت در فصل اول میگه و اصول کامیابی که زیر سوال می‌بره رو در فصل‌های بعدی کلاً فراموش میکنه و به اصول موفقیت معمول میپردازه! یک مقدار ناهماهنگی در فصل‌ها مشاهده میشه ولی کتاب بدی نیست.
روشا رودگر
۱۳۹۵/۸/۲۴
برخلاف ادعای نویسنده مبنی بر یاوه بودن مثبت اندیشی و اصول کامیابی، تمامی کتاب بر اساس همین اصول اما با زبانی دیگر نوشته شده! چرب زبانی و پارانویا (همانطور که نویسنده آنرا بارها تاکید کرده) رویکرد در بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)