دانلود کتاب راهنمای جامع سبزی درمانی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راهنمای جامع سبزی درمانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راهنمای جامع سبزی درمانی

در کتاب راهنمای جامع میوه درمانی، به تالیف سعید یوسفی قمی، جامع‌ترین و مفیدترین اطلاعات در زمینه خواص درمانی سبزی‌ها وگیاهان دارویی ارائه گردیده است. در ضمن خواص درمانی، مضرات، عوارض جانبی، مقدار مصرف، سردی و گرمی، ویتامین‌ها و املاح معدنی موجود در سبزی‌ها و گیاهان دارویی به صورت دقیق بیان شده است. امید است با بهره‌گیری از مطالب این کتاب در جهت سلامتی خود و حفظ آن بکوشید.

در کتاب راهنمای جامع میوه درمانی، تاریخچه طب گیاهی به اندازه قدمت بشر است. یعنی با پیدایش اولین بیماری‌ها انسان به طور غریزی شروع به درمان با آنها کرد و این درمان را با مواد اطراف و البته گیاهان فراوان و متفاوتی که در اطراف و اختیارش بودند آغاز نمود. انسان با گذشت زمان به تدریج با قدرت معجزه آسای گیاهان در درمان بیماری‌ها و امراض آشنا و آنها را به کار بست. اگرچه علاقه، همدمی و توجه به این گیاهان مفید در سال‌های گذشته ناچیز بوده ولی خوشبختانه اخیراً مورد توجه و عنایت بیشتری قرار گرفته است.

اما باید دانست که گرچه گرایش به استفاده از داروهای گیاهی طی چند دهه اخیر رواج بیشتری پیدا کرده ولی عوارض ناشناخته آن تهدید جدی برای مصرف خودسرانه و بیش از حد مجاز آنها محسوب می‌شود. در حال حاضر تصور غلطی که وجود دارد آن است که داروهای با منشأ گیاهی عوارض کمتر داشته و کم خطرند در حالی که این تصور درست نیست و هر دارویی با منشأ گیاهی علاوه بر منافع، عوارضی نیز دارد. لذا توصیه می‌شود قبل از استفاده از آنها با پزشک مشورت و داروهای گیاهی از مراکز فروش معتبر یا عطاری‌های دارای مجوز تهیه و هنگام خرید به تاریخ مصرف، عوارض جانبی و نحوه مصرف دقت شود.

 ۱۲۰ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7435-19-9 

چاپ ۱۳۹۳: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
آویشن
آفتابگردان
اسفناج
اکلیل‌الملک
اوکالیپتوس
اسپند
بابونه
بلال
باقلا
بادمجان
پیاز
پونه
ترب
ترخون
تره
ترنجبین
جعفری
جو
چغندر
چای
چای سیاه:
خاکشیر
خطمی
دارچین
ذرت
ریحان
رازیانه
زیره
زرشک
زعفران
زنجبیل
سیب زمینی
سیاه‌دانه
سیر
سویا
شاهی
شلغم
شیرین‌بیان
شوید
شنبلیله
شاهدانه
عدس
عنّاب
غوره
فلفل
قارچ
کاهو
کدو
کرفس
کلم
کنگر
کاسنی
گشنیز
گل‌گاوزبان
گوجه فرنگی
لوبیا
مرزنجوش
نخود
نعناع
هویج
هل
منابع
قرآن کریم
منبع عربی

راهنمای دانلود کتاب راهنمای جامع سبزی درمانی

برای دانلود کتاب راهنمای جامع سبزی درمانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راهنمای جامع سبزی درمانی

نظرات کتاب راهنمای جامع سبزی درمانی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.