دانلود کتاب راهنمای جامع 504 واژه کاملا ضروری به انضمام 125 واژه مشکل اما ضروری


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راهنمای جامع 504 واژه کاملا ضروری به انضمام 125 واژه مشکل اما ضروری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راهنمای جامع 504 واژه کاملا ضروری به انضمام 125 واژه مشکل اما ضروری

کتاب راهنمای جامع 504 واژه کاملا ضروری به انضمام 125 واژه مشکل اما ضروری، توسط ماری برامبرگ، جولیوس لیب و آرتور تریگر، گردآوری شده و به طور کاملاْ تصویری، لغات، مترادف‌ها و مثال‌هایی کاربردی جهت یادگیری هرچه آسان‌تر زبان انگلیسی ارائه کرده است.

کتاب راهنمای جامع 504 واژه کاملا ضروری (504words absolutely essential words)، یکی از پرکاربردترین کتاب‌ها در زمینه‌ی آموزش زبان انگلیسی به شمار می‌رود، این کتاب سال‌هاست که در بسیاری از کشورهای جهان به عنوان واحد درسی کلمات در سرفصل دروس آموزش زبان انگلیسی معرفی می‌شود، این کتاب توسط دانشگاه‌ها و مؤسسات معتبر بین‌المللی به تأیید رسیده و به زبان آموزان پیشنهاد می‌گردد.

کتاب ۵۰۴ واژه کاملا ضروری، منبع کاملی برای آمادگی آزمون‌های تافل، آیلتس، تولیمو،‌ ام‌اس آرتی،‌ای‌پی‌تی، کارشناسی ارشد و دکترا است.

این کتاب در قالب 42 درس و هر درس شامل 12 واژه‌ی جدید، با ارائه‌ی یک مثال کاربردی برای هر لغت، همراه با ترجمه‌ی فارسی آن، شما را جهت درک بهتر زبان انگلیسی کمک می‌کند. علاوه بر 504 واژه‌ی ضروری، در پایان کتاب 125 لغت اضافه‌ی دشوار اما بسیار ضروری نیز وجود دارد.

 ۲۲۴ صفحه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7435-66-3 

چاپ ۱۳۹۷: ۳۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب راهنمای جامع 504 واژه کاملا ضروری به انضمام 125 واژه مشکل اما ضروری

برای دانلود کتاب راهنمای جامع 504 واژه کاملا ضروری به انضمام 125 واژه مشکل اما ضروری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راهنمای جامع 504 واژه کاملا ضروری به انضمام 125 واژه مشکل اما ضروری

نظرات کتاب راهنمای جامع 504 واژه کاملا ضروری به انضمام 125 واژه مشکل اما ضروری

مریم عزیزی
۱۳۹۷/۱۰/۲۵
ممنون از برنامه جالبتون
از اینکه شبها کتاب‌هایی که قبلا خوندم دوباره بصورت صوتی مرور میکنم و اینکه ساعات فراقت میتونم انگلیسی تمرین کنم خیلی خوشحالم
مستانه سهایی
۱۳۹۹/۱۲/۲۱
واژه‌ها کاربردی و با مترادف‌های مناسب هستند و با توجه به دسترسی آسان به کتاب در گوشی همراه سبب میشود در زمان انتظار در مکانهای مختلف نظیر مطب، آرایشگاه،..... از وقت تلف شده بنحو مطلوب استفاده کرد.
Fatemeh Hayavi
۱۳۹۷/۱۱/۱۷
کتاب مفید و خوبیه‌. کلمات را با مثال و تصویر گذاشته که برای یادگیری بهتر کمک میکنه تنها ایرادش اینه که جملاتی که اورده تلفظش را ننوشته فقط تلفظ کلمه را نوشته
مشاهد همه نظرات (۴۴)