دانلود کتاب راهنمای خودآموز کتاب آلمانی (Studio d A1.1 (Lektion 1- 6

  • از: مهتاب افسری
  • ناشر: انتشارات کلید پژوه
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب راهنمای خودآموز کتاب آلمانی (Studio d A1.1 (Lektion 1- 6 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راهنمای خودآموز کتاب آلمانی (Studio d A1.1 (Lektion 1- 6 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راهنمای خودآموز کتاب آلمانی (Studio d A1.1 (Lektion 1- 6

کتاب راهنمای خودآموز کتاب آلمانی (Studio d A1.1 (Lektion 1- 6 به قلم مهتاب افسری، به شما کمک می‌کند تا زبان آلمانی را در سطح مقدماتی، بسیار آسان و بدون مشکل بیاموزید.

نخستین قدم برای یادگیری زبان آلمانی، آشنا شدن با مسائل عمومی و گسترده زبان همانند مکالمات ابتدایی در حد احوال‌پرسی، صحبت در مورد خود، آشنایی ابتدایی با نحوه بیان احساسات و ... است. از این رو اگر می‌خواهید زبان آلمانی را به صورت خودآموز یاد بگیرید، کتاب پیش رو برایتان بسیار مناسب خواهد بود.

کتاب Studio d سطوح مختلفی از زبان آلمانی را از A1 تا B1 در برمی‌گیرد و یکی از قوی‌ترین و بهترین کتاب‌های موجود برای یادگیری زبان آلمانی است که طبق ساختار و نظم خاصی برای یادگیری گام به گام آلمانی پیش می‌رود. این راهنمای خودآموز که شش درس اول کتاب Studio d را شامل می‌شود، برای شروع به یادگیری زبان آلمانی در مرحله مقدماتی کاربرد دارد.

در این کتاب سعی شده است که تمامی لغات (صفحه به صفحه) جهت راحتی شما و پیش رفتن هم‌زمان با کتاب، همراه با آرتیکل‌های ‌آن و حالات مفرد و جمع آن ترجمه شود و همین طور جملات در هر صفحه برای آموزش سریع‌تر ترجمه شده‌اند.

 ۹۹ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6812-22-1 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب راهنمای خودآموز کتاب آلمانی (Studio d A1.1 (Lektion 1- 6

برای دانلود کتاب راهنمای خودآموز کتاب آلمانی (Studio d A1.1 (Lektion 1- 6 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راهنمای خودآموز کتاب آلمانی (Studio d A1.1 (Lektion 1- 6

نظرات کتاب راهنمای خودآموز کتاب آلمانی (Studio d A1.1 (Lektion 1- 6

Marjan Taghipour
۱۳۹۹/۷/۲۶
خوب بود ولی لغات کل کتاب A1 رو نداشت
محبوبه باقری
۱۳۹۹/۷/۱۰
خوب بود دسته بندی داشت ولی اعداد کامل نبودند
مشاهد همه نظرات (۲)