دانلود کتاب راهنمای مختصر سیاست سبز

  • از: درک وال
  • ۴۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب راهنمای مختصر سیاست سبز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب راهنمای مختصر سیاست سبز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راهنمای مختصر سیاست سبز

سبزها (اکولوژیست ها) کیستند و چه دغدغه هایی دارند؟‌ تاریخچه سبزها چیست؟‌ مبانی فکری و فلسفی سبزها کدام است؟ تفاوت احزاب سبز با دیگر احزاب سیاسی چیست؟ چرا سیاست سبز برای جهان امروز اهمیت دارد؟‌ راهکارهای سبزها برای رویارویی با بحران های جهان معاصر چیست؟‌ سبزها تاکنون چه دستاوردهایی داشته اند؟ دِرِک وال (سخنگوی سابق حزب سبز انگلستان و ولز) در این کتاب کوچک به این پرسش ها پاسخ می دهد.

کتاب راهنمای عملیِ سیاست سبز نادرستی این باور را که "احزاب سبز در سراسر دنیا تنها به محیط زیست توجه می‌کنند" نشان می‌دهد. کتاب مسحور کنندۀ دِرِک وال ریشه‌های عمیق سیاست سبز را در مبارزه برای دستیابی به صلح و عدالت اجتماعی هم سطح با توجه به زیست‌بوم نشان می‌دهد. این کتاب همچنین روابطی که گروه‌های سبز در سراسر دنیا دارند و قدرت ما از آن نشأت می‌گیرد به تصویر می‌کشد.

اگر ما می‌خواهیم آینده‌ای پایدار و خوشایند داشته باشیم، وجود سیاست سبز حیاتی است. این کتاب ایده‌های اصلی سبز، از رویکرد نسبت به حقوق حیوانات تا برنامه جدید سبز (Green New Deal) را به طور خلاصه بیان می‌کند. از آنجا که ما با تهدید تغییرات آب و هوایی، فاجعه اقتصادی و پیک ذخایر نفتی جهان مواجه هستیم، سیاست سبز بیش از همیشه اهمیت دارد. هدف سیاست سبز ایجاد اقتصادی است که در درازمدت به شکوفایی برسد. این سیاست قرابتی با ریاضت و فداکاری ندارد. برای مثال برنامه جدید سبز راهی برای کم کردن وابستگی به نفت گران و در حال اتمام و در عین حال ایجاد کار در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر و انجام اصلاحات در سیستم اقتصادی است. محلی کردن اقتصاد به معنی کنترل دموکراتیک گسترده‌تر منابع، غذای تازه‌تر و فشار کمتر روی اکوسیستم‌های شکننده است.

 ۱۲۸ صفحه، ۸۱۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

پیشگفتار
مقدمه
1. سیاست سبز در جهان
2. گرمایشِ مفرطِ زمین
3. فلسفه سبز
4. نیاز نه آز
۵. سیاست در خدمت زندگی
6. استراتژی های بقا
کتابشناسی

راهنمای دانلود کتاب راهنمای مختصر سیاست سبز

برای دانلود کتاب راهنمای مختصر سیاست سبز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راهنمای مختصر سیاست سبز
bahman mohammadi
۱۳۹۶/۲/۲۶
با سپاس وتشکر از همه کسانی که دراین حوزه فعالیت دارند
سیده صبا رمضان نیا
۱۳۹۵/۶/۲۳
در جواب خانم شمس الملوک همین جا قسمت شیمی بزنین هست
حمداله عوض زاده
۱۳۹۵/۴/۳۰
با سپاس فراوان از دست اندر کاران سایت خیلی عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۲)