دانلود کتاب راهنمای کاربری نرم افزار جبران خدمات راهکاران

  • از: لیلا متین فر
  • ناشر: نشر رستان
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب راهنمای کاربری نرم افزار جبران خدمات راهکاران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راهنمای کاربری نرم افزار جبران خدمات راهکاران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راهنمای کاربری نرم افزار جبران خدمات راهکاران

کتاب راهنمای کاربری نرم افزار جبران خدمات راهکاران نوشته‌ی لیلا متین فر، به شما کمک می‌کند تا نحوه‌ی محاسبه پرداختی‌های قانونی و دوره‌ای مانند حقوق ماهانه، عیدی، ذخیره‌ی سنوات و بازخرید مرخصی کارکنان را به طور دقیق و منطبق با قوانین بدانید و بتوانید نتیجه‌ی محاسبات را طبق اصول و استانداردهای حسابداری درج کنید.

پیاده‌سازی یک راهکار سرمایه‌ی انسانی فرآیند محور که بتواند فرآیندهای مدیریت سرمایه‌ی انسانی را به طور موثر پوشش دهد، علاوه بر رضایت مدیران ارشد، می‌تواند در کاهش هزینه‌های امور جاری منابع انسانی سازمان‌ها و افزایش سرعت در انجام کارهای واحدهای مختلف منابع انسانی، بسیار موثر باشد. بدین ترتیب کارکنان واحد منابع انسانی می‌توانند به جای صرف وقت و انرژی خود جهت انجام امور وقت‌گیر مانند محاسبات و تهیه‌ی گزارش‌ها، تلاش و کوشش خود را معطوف به برنامه‌ریزی و افزایش بهره‌وری منابع انسانی سازمان کنند.

از طرف دیگر با توجه به امکانات و تسهیلاتی که از طریق این راهکار در اختیار کارکنان قرار می‌گیرد، رضایت هرچه بیشتر پرسنل سازمان نیز فراهم می‌شود. راهکار سرمایه‌ی انسانی همکاران سیستم با داشتن ماژول‌های کارگزینی، مدیریت تردد، جبران خدمات، آموزش، مدیریت مسیر شغلی و ارزیابی عملکرد، مدیریت بهینه‌ی سرمایه انسانی را در سازمان‌ها ممکن می‌کند.

یکی از اصول مهمی که مدیران سازمان بر روی آن تأکید دارند، رعایت قوانین و مقررات پرداخت حقوق و مزایای کارکنان است. تنوع و پیچیدگی‌های موجود در این زمینه، لزوم استفاده از یک نرم‌افزار مطمئن را به روشنی بیان می‌کند؛ نرم‌افزاری که علاوه‌ بر دقت بالا، از انعطاف‌پذیری لازم در پاسخ به نیازمندی‌های خاص و عمومی برخوردار باشد. نرم‌افزار «جبران خدمات» با در نظر گرفتن قوانین قانونی حاکم در کشور، به سازمان‌ها اطمینان می‌بخشد که ابزاری مناسب و قابل اعتماد در اختیارشان قرار داده است.

به کارگیری نرم‌افزار جبران خدمات، پیچیدگی‌های موجود و برنامه‌های خاص سازمان‌ها در محاسبه و پرداخت به کارکنان را کاملا پوشش داده و نگرانی پاسخ‌گویی به مدیران داخلی و سازمان‌های قانونی بیرونی را کمتر می‌کند.

در بخشی از کتاب راهنمای کاربری نرم افزار جبران خدمات راهکاران می‌خوانیم:

تعریف انواع استخدام بخش مهمی از اطلاعات پایه در ماژول کارگزینی به حساب می‌آید. تعریف یک نوع استخدام و تعیین ویژگی‌های آن، علاوه بر اینکه جزء اطلاعات پایه‌ی ماژول کارگزینی محسوب می‌شود، کاربردها و اهمیت زیادی در سایر ماژول‌ها نیز دارد. می‌توان گفت که نوع استخدام به طور کلی به گروه‌بندی کارکنان برحسب نظام جبران خدمات مربوط به آن‌ها یا انواع قراردادهای کاری با آنان اشاره دارد.

 ۱۹۲ صفحه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8178-11-8 

چاپ ۱۳۹۸: ۴۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۴۰۰۰ ت - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: تنظیمات عمومی و استانداردها
فصل دوم: آشنایی با سازمان و تشکیلات
فصل سوم: اطلاعات پایه کارگزینی
فصل چهارم: عملیات صدور حکم
فصل پنجم: گزارش‌ها
فصل ششم: آشنایی با ماژول جبران خدمات
فصل هفتم: عملیات جبران خدمات
فصل هشتم: حسابداری جبران خدمات
فصل نهم: گزارش‌های جبران خدمات
فصل دهم: کاوشگر در جبران خدمات

راهنمای دانلود کتاب راهنمای کاربری نرم افزار جبران خدمات راهکاران

برای دانلود کتاب راهنمای کاربری نرم افزار جبران خدمات راهکاران و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راهنمای کاربری نرم افزار جبران خدمات راهکاران