دانلود کتاب راه رهایی از گناه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راه رهایی از گناه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راه رهایی از گناه

با خواندن کتاب راه رهایی از گناه نوشتۀ مهران صفا عین الدین، به راحتی و با کمی تمرین می‌توانید گناه کردن را رها کرده و از زندگی جدید خود لذت ببرید.

تا حالا برای شما پیش آمده که بخواهید تغییری در زندگی خودتان ایجاد کنید و بخواهید از شنبه یا از فردا در یک موقعیتی تغییری حاصل کنید و مثلا ترک گناه کنید؟ آیا پیش آمده که دوست داشته باشید از این وابستگی‌ها رها شده و به زندگی جدید خودتان بروید و لذت ببرید؟

اگر واقعا دوست دارید این کار را انجام بدهید اما راهکارهای این راه را نمی‌دانستید یا سردرگم هستید، کتاب راه رهایی از گناه با همین نیت تالیف شده که راهکارهای ترک گناه را آموزش دهد و با اقدام و عمل، از تمامی گناهان، رها شوید.

در بخشی از کتاب راه رهایی از گناه می‌خوانیم:

کسانی که رذیلت‌های اخلاقی دارند و دوست دارند که این رذیلت‌ها برطرف بشه، باید برای خودشون تنبیهی آماده کنند و در نظر بگیرند که اگر مرتکب آن رذیلت شدند، باید جریمه هارو انجام بدند و این‌طور نفس براش درس عبرت میشه که دیگه درخواست رذیلت نده و این‌طوری میتونیم نفس رو تنبیه کنیم.

کسی که نماز صبح رو نمیخونه خودش رو جریمه میکنه که اگر نماز صبح بلند نشد، دو رکعت نماز دیگر علاوه بر نماز صبح باید بخواند یا بعضیا هفده رکعت نماز جریمه برای خود تعیین می‌کنند که این بستگی به جنبه و ظرفیت خودتون داره البته علاوه بر این تنبیه، میشه تنبیه پولی هم گذاشت که اگر فرد برای نماز صبح بلند نشد مثلاً پنج هزار تومن صدقه بده.

جریمه مالی باید متناسب با توان مالی باشه و جوری هم نباشه که فرد برای نماز صبح مثلاً هزار تومن کنار بذاره بگه حالا ولش کن نمیخونم هزار تومن میندازم صدقه! نه این‌طور نباشه و جوری نباشه که فشار مالی به فرد بیاد. بلکه طوری جریمه رو قرار بده که حتماً برای نماز بلند بشه.

 ۲۳۲ صفحه، ۳۹۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-448-322-3 

چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل صفرم
فصل اول: چرا تغییری نمی‌کنیم؟
فصل دوم: اگر گناه کنیم چه اتفاقی برامون میوفته؟
فصل سوم: چه عواملی باعث میشه گناه کنیم؟
فصل چهارم: آمادگی جنگ با شیطان
فصل پنجم: اصول ترک گناه
فصل ششم: روش‌های ترک گناه
فصل هفتم: ممنوعات ترک گناه
فصل هشتم: موقعیت‌های ترک گناه
فصل نهم: چگونه هوشمندانه ثواب برای خود جمع کنیم؟
منابع

راهنمای دانلود کتاب راه رهایی از گناه

برای دانلود کتاب راه رهایی از گناه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راه رهایی از گناه

نظرات کتاب راه رهایی از گناه

راضیه غضنفری
۱۳۹۷/۳/۹
با توجه اینکه فقط نمونه را خواندم ,کتاب خیلی خوب و مفیدی در زمینه آشنایی با خطاها و یا همون گناهان , و یاد گرفتن اینکه برای رسیدن به موفقیت باید همه سوالها به درستی حل بشه و راه رسیدن به خوبی و آسایش انتخاب راههای درست و راه خداست , به نظر میرسه
رضا توکلی
۱۳۹۸/۱۰/۲۸
با سلام با توجه به نمونه این سوال مطرح میشه کسی که اولین شرط بندگی رو یعنی نماز رو به جا نمیاره اونوقت همون شخص برای خودش تنبیه در نظر میگیره به نظر میاد باید فهم خواننده کتاب رو در نظر گرفت و افق بارتری رو نشون داد
ali mollaei
۱۳۹۹/۹/۲۷
بسیار عالی و مفید من خریدم این اثر زیبارو پیشنهاد میکنم به دوستان حداقل نسخه نمونه را بخوانند و اگر باب میلشون که صد در صد هست اقدام به خرید کنن🙏
مشاهد همه نظرات (۱۰)