دانلود کتاب صوتی رستاخیز برند شخصی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رستاخیز برند شخصی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی رستاخیز برند شخصی

کتاب صوتی رستاخیز برند شخصی اثر محمد ظهره‌ وند، راهنمایی کاربردی برای افرادی است که می‌خواهند از یک متخصص موفق به یک برند موفق تبدیل شوند.

علت نام‌گذاری این کتاب با عنوان رستاخیز برند شخصی این است که در آن راهکارهایی ارائه می‌شود تا برند شخصی دوباره جان بگیرد و شکوفا شود. هدف از توسعۀ برند شخصی این است که در قلب و ذهن افرادی که به تخصص ما نیاز دارند، ماندگار شویم و از نتایج مثبت آن در بهبود زندگی و کسب‌ و کار خود بهره‌ بگیریم.

این کتاب نکاتی به ما ارائه می‌دهد که به جای خودمان زندگی کنیم و شایستۀ ستایش دیگران شویم. همچنین این نکات کمک می‌کند در ذهن و قلب مخاطبان خود، جایگاه ویژه‌ای بیابید و در زمینۀ مورد علاقه‌تان به‌ سرعت پیشرفت کنید.

هر یک از ما می‌تواند با توسعۀ دانش، تخصص و مهارت خود، پیشرفت شغلی داشته باشد؛ اما الزاماً به یک فرد با شخصیت کاریزماتیک، مشهور و محبوب که لازمۀ یک برند شخصی مثبت و قوی است، تبدیل نمی‌شود. برای تبدیل شدن به یک برند مثبت و قوی علاوه بر کسب تخصص در حوزۀ خود باید با هنر خودشناسی، زیبایی‌شناسی، آموزش، بازاریابی و تبلیغات آشنا شویم.

برند شخصی، خانه، اتومبیل و شغل ما نیست که کسی توانایی گرفتن آن را از ما داشته باشد. زیبایی و تناسب اندام ما نیست که با پیر شدن افول کند. صفحات ما در شبکه‌های اجتماعی نیست که کسی بتواند آن را هک کند. نژاد و کشور ما نیست که با جبر زمانه و پیش از تولد ما تعیین شده باشد. هویت درونی ما آن چیزی است که هر روز با آن زندگی می‌کنیم و خودمان مسئول توسعه و افول آن هستیم. خودمان مسئول یکپارچگی یا چند پارگی آن هستیم. خودمان مسئول توجه یا بی‌توجهی به آن هستیم و هیچ‌کس را نمی‌توانیم مسئول عیب و نقص هویتی خود بدانیم. اگر بی‌هویت باشیم، تنها مقصر خودمان هستیم و اگر اصیل باشیم نیز دلیل آن جز خود ما چیزی نیست.

در فصل اول کتاب حاضر با مفهوم برندینگ شخصی آشنا می‌شوید. اگر فردی مفهوم برندینگ شخصی را نداند، ممکن است اقداماتی انجام دهد که به‌ شدت به ضرر او و تخریب کنندۀ برند شخصی‌اش باشد. 

در فصل دوم با هنر فکر کردن و تصمیم‌گیری در حوزه برند آشنا می‌شوید و مسیر حرکت خود را انتخاب می‌کنید.

در فصل سوم از موانع راه توسعه برند شخصی مطلع می‌شوید. این موانع آن‌قدر شیرین هستند که باعث شده‌اند بسیاری از افراد در میانه راه، مأموریت و چشم‌انداز خود را فراموش کنند و در دام آن‌ها بیفتند. 

در فصل چهارم نگاهی عمیق به درون خود می‌اندازید و با توجه به معیارهایی که برای شما ارزشمند هستند، مأموریت و چشم‌انداز زندگی خود را کشف می‌کنید و می‌فهمید که به دنبال چه چیز هستید. 

در فصل پنجم با نکاتی آشنا می‌شوید که با رعایت آن‌ها می‌توانید موقعیت و تصویر برند شخصی خود را در ذهن مخاطبان متمایز و ماندگار کنید.

در بخشی از کتاب صوتی رستاخیز برند شخصی می‌شنویم:

یکی از ارزشمندترین منابعی که هر یک از ما در اختیار داریم، زمان است. این منبع آن‌قدر ارزشمند است که ثروتمندان در سنین پیری، حاضرند تمامی ثروت خود را بدهند تا فرصت بیشتری برای زندگی داشته باشند. اگر به زمان به عنوان کالایی ارزشمند نگاه کنیم که قابل جایگزینی نیست، دیگر انجام هیچ کاری برای ما رایگان یا ارزان نخواهد بود. هر یک از ما براساس موقعیت، قدرت و ثروت آفرینی‌ای که دارد می‌تواند برای هر ساعت از زمان خود، قیمت‌گذاری کند. حتی اگر فردی درآمد پایین داشته باشد، هر یک ساعت از وقت او، حداقل 50 هزار تومان ارزش دارد.

وقتی روی ساعت‌های زندگی خود ارزش پولی می‌گذاریم، رویکرد ذهنی ما به تمام کارهایی که انجام می‌دهیم تغییر می‌کند. بنابراین اگر تلویزیون را روشن کنیم و فیلمی دو ساعته را تماشا کنیم، تماشای این فیلم برای ما رایگان نبوده و صد هزار تومان هزینه داشته است. وقتی در روز، دو ساعت از وقت خود را در شبکه‌های اجتماعی می‌گذرانیم یعنی در روز صد هزار تومان بابت این کار هزینه می‌دهیم.

با این دیدگاه، در انتخاب کارها دقت زیادی به خرج می‌دهیم و دیگر هر فیلم سینمایی و یا بازی فوتبالی را تماشا نخواهیم کرد؛ بلکه از خود می‌پرسیم آیا تماشای این فیلم یا بازی ارزش این را دارد که صد هزار تومان برای آن هزینه کنم؟
ارزش زمان در همۀ روزهای زندگی یکسان نیست و با توجه به شرایط زندگی ممکن است ارزش آن تا چندین برابر افزایش یابد. برای فردی که خود را برای امتحان کنکور آماده می‌کند، ارزش زمان در ماه‌های آخرِ قبل از آزمون، بسیار بیشتر از ارزش زمان در ماه‌های پسازآن است؛ بنابراین دیدن یک فیلم سینمایی در ماه‌های قبل از کنکور هزینه بسیار بیشتری را به شخص تحمیل می‌کند.

به دلیل اینکه منبع زمان به صورت رایگان در اختیار همه قرار گرفته است و هرکسی فقط اجازۀ استفاده از زمان خود را دارد، نمی‌توانیم این منبع را بفروشیم؛ اما می‌توانیم آن را به یک منبع بسیار ارزشمند مانند دانش، تجربه و یا تخصص تبدیل کنیم و به قیمت بسیار بالایی به فروش برسانیم و یا این منبع ارزشمند را با انجام کارهای بیهوده آتش بزنیم. انتخاب با ماست!
تمرین: برای هر ساعت از زندگی خود، ارزش پولی مشخص کنید و هنگام وقت گذرانی‌های بی‌مورد از خود بپرسید این کار چقدر برای من هزینه دارد؟ و آیا ارزش صرف این مقدار زمان را دارد؟

 ۳ ساعت و ۴۶ دقیقه، ۲۰۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵ دقیقه
مقدمه
۲۰ دقیقه
فصل اول: دیدار با برند شخصی
۶۳ دقیقه
فصل دوم: تفکر استراتژیک در توسعۀ برند شخصی
۳۲ دقیقه
فصل سوم: موانع راه و عبور از هفت‌خوان بت‌پرستی
۶۵ دقیقه
فصل چهارم: عبور از دنیای درونی
۳۵ دقیقه
فصل پنجم: حضور در دنیای بیرونی
۶ دقیقه
سخن آخر

راهنمای دانلود کتاب صوتی رستاخیز برند شخصی

برای دانلود کتاب صوتی رستاخیز برند شخصی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  رستاخیز برند شخصی
سپهر محمدی
۱۳۹۷/۹/۶
عالی! اگر ندانید و نشنوید چیزی کم دارید.
مسیح مومنی
۱۳۹۸/۱۱/۱۱
از سبک قلم نویسنده خوشم نیومد.. کتاب پر از مطالب کپی از نویسنده‌های خارجی بود... مقدمه کتاب هم مسئله داشت.. ترجیح میدم که دیگه از نویسنده‌های داخلی کتاب نخرم..
فاطمه اسدی
۱۳۹۸/۵/۲۴
عالی عالی عالی. ممنون بخاطر کتاب خوبتون
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)