دانلود کتاب رستگاران

  • از: محمدعلی قجه
  • ۴۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب رستگاران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب رستگاران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رستگاران

کتاب رستگاران اثری عاشقانه و خواندنی به قلم محمدعلی قجه است که بر چهار رأس مربع: مادر، پدر، فرزند و همسر که مظهر عشق و فداکاری هستند می‌درخشد؛ آنانی که از بند تن رها شده‌ و از خود به خویشتن می‌رسند و آنانی که همانند فرشتگان به رستگاری دست می‌یابند، در دنیایی که لمسش غیرممکن است. به راستی شما در کدام رأس این مربع جای دارید؟

در بخشی از کتاب رستگاران می‌خوانیم:

دست‌های کوچولوی امیرعلی رو آروم گرفتم و درحالی‌که بی‌صدا گریه می‌کردم زیر لب گفتم: مامان جونم، آخه چرا یهو این‌ جوری شدی؟ حالت که خوب بود پسرکم. آخه تو اگه طوری‌ات بشه که من می‌میرم.

و دیدم یواش‌ یواش بیدار شد و جوری که انگار هیچی یادش نبود به من خیره شد و با اون لهجه شیرینش گفت: مامانی...

- جانم، پسرم.

- به‌به می‌خوام.

و من آروم غذاش رو که توی ظرف رنگی خوشگلش بود از ساکم درآوردم و با قاشقش کم‌کم گذاشتم توی دهنش. طفلک خیلی گرسنه بود و بعد با هر لقمه کوچولش موهای قشنگشو یواش یواشی ناز کردم و کلی قربون صدقه‌اش رفتم.

شاید تقصیر من بود که اونجوری شد. من نباید با خودم توی گرما این‌ور و اونور می‌بردمش. آخه اون که گناهی نداشت که باید جور زندگی بی‌سر و سامان منو می‌کشید.

ولی خب چاره چی بود؟ چیکار باید می‌کردم؟ دست کی باید می‌سپردمش تا خیالم راحت باشه؟

بعد یه کمی بهش آب دادم و بچه‌ام که هنوز ضعف داشت آروم با ناز و نوازش‌های من دوباره در حالی‌ که همون داستان همیشگی رو براش تعریف می‌کردم ذره‌ ذره خوابش برد.

 ۱۱۵ صفحه، ۴۸۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب رستگاران

برای دانلود کتاب رستگاران و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  رستگاران

نظرات کتاب رستگاران

Fatemeh Ap
۱۳۹۸/۱۰/۲۱
این کتاب رو به سفارش نویسنده‌ی محترم ان اقای محمدعلی قجه خواندم،،، موضوع کتاب خوب بود، اما مشکلات کتاب‌های قبلی نویسنده در این کتاب هم دیده میشد،، به صورت افراطی در مورد احساسات و مشکلات شخصیت‌ها بحث میکرد،، جملات تکراری مداوم استفاده میشد،،، به صورت نامتعارفی داستان اصلا جلو نمیرفت،، بین بخش‌های و کتاب بخش تصادف مهسا از وضعیت بهتری برخوردار بود، از همه بدتر بخش کولبر کردستانی بود، اصلا نیاز نبود این همه کش داده بشه،، بعضی مواقع لحظات تلخ یک داستان باید کوتاه گفته بشه تصویر پردازی و حس غم به خواننده‌ی کتاب واگذار بشه،، ولی به قدری توصیف و تفضیل داده شده در این کتاب که خواننده فرصتی پیدا نمیکند تا حس همدردی داشته باشه،، به خواننده اعتماد داشته باشید،،، برای طولانی کردن کتاب این راه مناسبی نیست،، نویسنده ذهن خلاق و قلم خوبی دارند همون طور که در کتب قبلی ایشون هم مشخص است،، اما این روش نوشتار و توصیف باعث گمراهی نویسنده میشود و زیبایی‌های داستان رو نابود میکند،، باتشکر
آزاده فلاح عزیزی
۱۳۹۸/۱۰/۹
در کل کتاب ضعیفی بود چه از لحاظ متن وچه از لحاظ موضوع این کتاب در حد کتابهای فهیمه رحیمی بود وبرای قشری خوب هستش که فقط به دنبال داستان هستند نه افرادى که ذهن جستجو گرى داشته باشند این سطح از نوشته‌ها باعث میشن جامعه ى مطالعه کننده در حد عوام باقى بمانند وسواد وفرهنگ جامعه هیچ تغییرى با کتاب حاصل خوانندن نشه لطفاً کتابهایى رو براى مطالعه انتخاب کنید که حداقل برنده جایزه ادبى شده باشند اینهمه کتاب خوب وجود داره از نویسند هاى ایرانى وخارجى لطفاً لطفاً بهفکر بالا بردن سطح فکر جامعه باشیم نه فقط سرگرم کردن ممنونم از شما
m z
۱۳۹۹/۵/۲۲
داستان‌ها خوب بودند درسته که پایان هر داستان تلخ بود اما واقعیت‌هایی از زندگی روزمره‌اند بودن انسانهایی با چنین اتفاقات دردناکی ویا حتی بدتر از اون در دنیای امروز، اما بعضی از داستانها میتونست پایان نسباتا بهتری داشته باشه، دو داستان اول مهرومحبت مادروپدر رو یاداور میشد که میتونست خیلی قویتر وبهتر نوشته بشه داستان دوم به مراتب خیلی زیباتر وقویتر احساس رو منقل میکرد، داستان سوم میتونست پایان غمباری نداشته باشه، داستان چهارم بد نبود اما به نظر از سه داستان دیگه ضعیفتر بود احساس رو به طور واقعی منتقل نمیکرد
مشاهد همه نظرات (۳۴)