دانلود کتاب رفتار شناسی فرهنگی ایرانیان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رفتار شناسی فرهنگی ایرانیان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رفتار شناسی فرهنگی ایرانیان

این کتاب براساس سرفصل های رشته دوره کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی (رفتارشناسی فرهنگی ایرانیان) دانشگاه علمی و کاربردی نوشته شده است.

به مجموعه واکنش‌ها و کنش‌های پدیده‌ها، رفتار گفته می‌شود. شناخت و شناسایی این رفتارها امکان پیش بینی، کنترل و تغییر رفتار پدیده‌ها را میسر می‌سازد. در مقوله تجارت و بازار، مطالعه رفتار مشتری، رفتار کارکنان، رفتار سازمان، رفتار رقبا و سایر اجزاء از اهمیت بسزایی برخوردار است که باید با روش های علمی و تحقیقاتی به آن پرداخته شود. مثلاً بررسی و شناخت رفتار مشتری با محصول، ما را در زمینه تغییر روشهای فروش، تولید، توزیع و قیمت راهنمایی می‌کند. مطالعه رفتار کارکنان و واکنش‌های فردی یا گروهی آنان می‌تواند تحلیل‌های بسیار مفیدی را برای پیش بینی، کنترل و تغییر هنجارهای رسمی و غیر رسمی درباره شخصیت، ادراک، نگرش، انگیزش، یادگیری و آموزش افراد در اختیار مدیران قرار دهد تا امکان دستیابی به راهکارهای تقویت هنجارها و یا حذف ناهنجارها برای ایشان فراهم آید. سازمان‌ها نیز تحت تأثیر نیروهای محیطی، دارای واکنش‌هایی هستند که رفتار سازمانی نام دارند. مواردی چون فرهنگ سازی، جایگاه سازمانی و... از جمله رفتارهای سازمانی هستند که همواره در تحلیل‌های کلان از یک موسسه و بنگاه اقتصادی، مورد توجه قرار می‌گیرند.

 ۴۶۲ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8379-90-7 

چاپ ۱۳۹۳: ۲۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۹۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب رفتار شناسی فرهنگی ایرانیان

برای دانلود کتاب رفتار شناسی فرهنگی ایرانیان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  رفتار شناسی فرهنگی ایرانیان
محمدعلی یوسفی
۱۳۹۴/۱۰/۲۹
کتابراه کار فرهنگی جالبی است که دسترسی به کتاب را آسان می‌کند در صورت ممکن ترتیبی اتخاذ شود تا امکان کپی از صفحات کتاب خریداری شده فراهم گردد، با تشکر
Hemmat .N
۱۳۹۴/۶/۲۲
عرض ادب و احترام فراوان. و با تشکر بخاطر فعالیت فرهنگی بی‌نهایت ارزشمند شما.
اگر امکان دارد برای آثار استاد صفی زاده تخفیف قایل شوید. این عمل به گسترش فرهنگ کتابخوانی و رضایت خاطر از شما و سایت وزین کتاب راه بیشتر کمک مینماید.
خدا خیرتان دهد.
با تشکر و ادای احترام شایسته.
mohsen mir
۱۳۹۹/۱/۹
مطالب کپی شده از کتابهای دیگر و بدون دسته بندی و مفصل بندی و چارچوب مشخص. درواقع ما چیزی از رفتارشناسی فرهنگی ایرانیان متوجه نشدیم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)