دانلود رمان تاریک رویاهای دکستر


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان تاریک رویاهای دکستر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان تاریک رویاهای دکستر

داستان «تاریک رویاهای دکستر»، نخستین جلد از مجموعه رمان‌های «دکستر» است با دیدگاهی انتقادی نسبت به جوامع بشر، بی‌آن‌که هیچ مرز و محدوده‌ای بر جوامع قائل باشد. معصومیت از دست رفته‌ی انسان‌ها در میان تمام جوامع، بی‌شک یکی از دغدغه‌های نویسنده است و وی به زیبایی هر چه تمام به نقد خونخواهی بشر پرداخته.

این کتاب که در سال 2004 در آمریکا به چاپ رسید، و افسار گسیختگی بشر و بی‌اخلاقی‌هایش را هدف گرفت، شایسته دریافت جایزه پرفروشترین کتاب سال از مؤسسه Dilys Award در سال 2005 شد. «تاریک رویاهای دکستر» و جف لیندزی خالق آن، در همان سال نامزد دریافت بهترین رمان سال از مؤسسه Barry Award و همین‌طور نامزد دریافت بهترین رمان ژانر جنایی از مؤسسه Macavity Award نیز بودند. پس از گذشت یک سال از افتخاراتی که نصیب جف لیندزی شد و این اثر وی در زمره آثار موفق داستان‌های جنایی قرار گرفت، رمان «تاریک رویاهای دکستر» به سینمای اقتباسی راه یافت و سریالی کم نظیر با نام « دکستر» از سال 2006 کلید خورد. هرچند میان این رمان و نسخه سریالی آن تفاوت‌ها و حتی تضادهایی می‌توان یافت، اما به نظر می رسد دست اندرکاران هر دو مجموعه‌ی کتاب و سریال، ایده‌ها و عقاید بسیار مشابهی را در سر داشته‌اند و بی شک موضوع اساسی و محوری داستان جزئی از دغدغه‌های آنان بوده است. مجموعه داستان‌های دکستر، به سبب ماهیت انتقادی، فساد ستیزی و ناهنجار گریزی، با زبان طنز تلخش در تمام کشورهای دنیا منتشر شد و میان مردمان تمام دنیا جایگاه ویژه ای یافت.

در پایان کتاب می‌توانید تحلیل روانشناختی این داستان جنایی جذاب را نیز بخوانید.

معرفی داستان کلی کتاب:

این رمان روایتی است از زندگی «دکستر مورگان» قاتلی زنجیره ای که در دایره جنایی پلیس میامی با عنوان «کارشناس تحلیل خون» کار می کند. «هری مورگان» پلیس سابق دایره ی جنایی شهر میامی و پدر خوانده ی وی با شناختی که از دوران نوجوانی دکستر به دست مس آورد و فوران نیاز او به کشتن را مهار ناشدنی می یابد با آموزش به او و جهت دادن به قتل های وی سعی می کند دکستر را به قاتل قاتلان و متجاوزان بدل کند. دکستر نیز که خود را «موجودی سرد و بی روح» می داند با سلاخی متجاوزان و قاتلان می خواهد «از دل هرج و مرج، نظم را بیرون کشد». اما ماجرا هنگامی پیچیده می شود که پلیس میامی در پی قاتل سریالی که قتل هایش شباهت های بسیار عجیبی به قتل های دکستر دارد...

 ۲۸۵ صفحه، ۵۰۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-93306-9-7 

چاپ ۱۳۹۳: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۵۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان تاریک رویاهای دکستر

برای دانلود رمان تاریک رویاهای دکستر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان تاریک رویاهای دکستر
Vahid amroudi
۱۳۹۶/۱۰/۴
Dexter Morgan
بهترین سریالی بوده تا کنون دیدم، خیلی عالی میشه ادامه دکستر ساخته بشه..
عدالت دکستری ✌
شادیا *
۱۳۹۵/۵/۲۷
جالب بود اما بنظرم اتمامش جذاب نبود
maryam nazemi
۱۳۹۶/۱۲/۱۳
فقط همین یک جلده؟
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۷)