دانلود کتاب رموز طلایی فن بیان در سخنوری - جلد دوم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رموز طلایی فن بیان در سخنوری - جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رموز طلایی فن بیان در سخنوری - جلد دوم

کتاب رموز طلایی فن بیان در سخنوری - جلد دوم نوشته‌ی محمدرضا وثوق پور به یکی از مهم‌ترین راه‌های تقویت و پرورش فن بیان می‌پردازد که همان معجزه‌ی کلمات است. با مطالعه‌ی این کتاب با قدرت واژگان و جادوی کلام آشنا می‌شوید و درک می‌کنید که تا چه حد برای تقویت سخنوری ضروری هستند.

در زبان فارسی نزدیک به نیم میلیون واژه وجود دارد اما فارسی زبان‌ها در اکثر مواقع تنها از دو تا سه هزار واژه در صحبت کردن استفاده می‌کنند. یک واژه به تنهایی می‌تواند قدرت بسیاری داشته باشد و اندیشه‌های خاصی را پشت خود ذخیره کند. با این اوصاف، هر چه دامنه‌ی واژگان شما گسترده‌تر باشد، با اندیشه‌های بیشتری آشنا می‌شوید و شما را وارد دنیای جدیدی می‌کند.

محمدرضا وثوق پور در کتاب رموز طلایی فن بیان در سخنوری - جلد دوم تمرکز خود را بر قدرت واژگان گذاشته است و توضیح می‌دهد که چگونه می‌توانید با استفاده از دانش زبانی خود نسبت به دیگران برتری پیدا کنید.

تمامی افراد بر این نکته واقف هستند که زیبا سخن گفتن و سخنان زیبا شنیدن تاثیرات مثبتی بر روح و روان دیگران می‌گذارد و این موضوع منجر به برتری‌تان در سخنرانی می‌شود و وثوق پور که خود گوینده و مجری صدا و سیما است سعی می‌کند به شما راهکارهای کارآمدی در جهت گسترش دانش زبانی ارائه دهد.

در بخشی از کتاب رموز طلایی فن بیان در سخنوری - جلد دوم می‌خوانیم:

سخنرانی کردن در جمع برای خیلی‌ها ترسناک و دلهره‌آور است. اگر لازم شود که بدون داشتن وقت کافی برای آماده کردن مطلب سخنرانی کنید، عجیب نیست که احساس کنید دنیا دارد روی سرتان خراب می‌شود.

شاید بداهه سخنرانی کردن یکی از آن چیزهایی باشد که آدم‌ها ترجیح می‌دهند تا می‌توانند از آن دوری کند. اما این مهارت می‌تواند درهای جدیدی به روی شما بگشاید و فرصت‌های شغلی خاصی برای‌تان پدید آورد. وقتی که مجبورید در آخرین لحظات ارائه‌ای حاضر کنید، مصاحبه‌ی کاری طاقت‌فرسایی پشت سر بگذارید یا نظر یکی از مشتریان سخت‌گیر را جلب کنید، توانایی بی‌برنامه صحبت کردن اعتمادبه‌نفسی که لازم دارید را در شما ایجاد می‌کند.

وقتی بلد باشید تحت فشار خوب صحبت کنید، می‌توانید مدیران‌تان را تحت تأثیر قرار بدهید و درنظرشان سرشناس شوید. مهارت داشتن در بداهه‌گویی برای معرفی داخل آسانسوری هم مفید است. معرفی داخل آسانسوری تکنیکی است که می‌گوید اگر سی ثانیه با سرمایه‌گذاری در آسانسور باشید، چطوری نظر او را به کسب و کارتان جلب می‌کنید؟ به عبارتی فرد باید در کمتر از یک دقیقه کسب و کارش را معرفی کرده یا مشتری بالقوه‌ای را جذب کند. برگزاری جلسات پرسش و پاسخ به شکل موفق، و ایجاد ارتباط با اشخاص مهم در گردهمایی‌های کاری از دیگر حوزه‌هایی هستند که مهارت در بداهه حرف زدن در آن‌ها کاربرد دارد.
با تقویت مهارت بداهه‌گویی یاد می‌گیرید که با فصاحت، مزاح و اعتماد به نفس حرف بزنید و مقصودتان را واضح اما مختصر و مفید برسانید.

 ۸۰ صفحه، ۵۳۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-9903-27-6 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

قدرت کلمات
مهره مار داشته باشیم
هوش کلامی خود را بالا ببریم
مهمترین سلاح را درست استفاده کنیم
شش گام موثر در تقویت فن بیان، اصول سخنرانی و هنر گویندگی و گفتگو
مهارت بداهه گویی
روانشناسی
فرصت‌ها و فایده‌ها
چگونه در بداهه حرف زدن مهارت پیدا کنیم؟
مخاطب شناسی در سخنرانی چیست ؟
شناخت مخاطب
چهارده عنوان از نیازهای تحریک‌پذیر مخاطب
آیا می‌دانید چگونه سخنرانی را طراحی کنید؟
ساختار سخنرانی شما چیست؟
فن بیان قوی داشته باشیم
اشتباهات خطرناک در فن بیان
کم‌گویى یا نارسایى سخن
شایعه پراکنی
چگونه توضیح دهیم؟
انواع توضیح

راهنمای دانلود کتاب رموز طلایی فن بیان در سخنوری - جلد دوم

برای دانلود کتاب رموز طلایی فن بیان در سخنوری - جلد دوم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  رموز طلایی فن بیان در سخنوری - جلد دوم
Mohammad Hoseyni
۱۳۹۹/۲/۲۹
بسیار جالب بود که قسمت زیادی از کتاب سطر به سطر و کلمه به کلمه مشابه کتاب با عنوان «یک، دو، سه آزمایش میشه» که در خصوص روشهای شروع و پایان سخنرانی نوشته زهرا ممشلو در سال ۹۴ بود. و جالبتر که مقالات و بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)