دانلود کتاب روزآموز اصطلاحات و ضرب‌المثل‌های کاربردی زبان انگلیسی

  • از: فریدون فریدونی
  • ناشر: انتشارات روزآموز
  • ۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب روزآموز اصطلاحات و ضرب‌المثل‌های کاربردی زبان انگلیسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب روزآموز اصطلاحات و ضرب‌المثل‌های کاربردی زبان انگلیسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب روزآموز اصطلاحات و ضرب‌المثل‌های کاربردی زبان انگلیسی

کتاب روزآموز اصطلاحات و ضرب‌المثل‌های کاربردی زبان انگلیسی نوشته‌ی فریدون فریدونی، مبتنی بر طرح و روش جدید "روزآموز" 365، مجموعه‌ای از اصطلاح‌ها و ضرب‌المثل‌های انگلیسی و معادل‌های دقیق فارسی آن‌ها است که در محاورات و مکاتبات عمومی و روزمره انگلیسی زبانان از کاربرد و بسامد بسیار بالایی برخوردارند.

اصطلاحات و ضرب‌المثل‌ها از عناصر بسیار مهم در پروسه زبان‌آموزی خارجی به شمار می‌آیند که یادگیری و به‌ کارگیری‌ آن‌ها توسط زبان‌آموز، هم زبان او را زیبا کرده و غنا می‌بخشد و هم نشان از تسلط و تکمیل فرآیند زبان‌آموزی دارد. این عبارات زیبای زبان علاوه بر نقش آفرینی در آموزش زبان، خود نیز موضوعاتی آموزشی و فرهنگی اجتماعی‌اند که هر کدام در دل کوچک خود گنجینه‌ای بسیار بزرگ از تجربیات ارزشمند اجداد و نسل‌های فرهیخته پیشینمان نهان کرده که قطعا زندگی‌های فراگیران را غنا و ارتقاء خواهد بخشید.

در این کتاب ابتکاری متفاوت، 365 اصطلاح و ضرب‌المثل بسیار کاربردی و پر بسامد در میان انگلیسی زبانان، به ترتیب حروف الفباء انگلیسی آموزش داده می‌شود که برای هر یک، معادل دقیق فارسی آن‌ها در قسمت «جواب» آورده شده است تا بدین وسیله ضرب‌المثل‌ها و اصطلاحات فارسی نیز آموزشی ناخودآگاه و غیر‌مستقیم یابند. مطابق هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی خاص روش روزآموز این اثر در 365 روز 25 دقیقه‌ای (آن هم در زمان‌های پرت و مرده روزانه) شما را به نتیجه قطعی و تضمینی خواهد رساند.

 ۳۷۲ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-6341-20-0 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب روزآموز اصطلاحات و ضرب‌المثل‌های کاربردی زبان انگلیسی

برای دانلود کتاب روزآموز اصطلاحات و ضرب‌المثل‌های کاربردی زبان انگلیسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  روزآموز اصطلاحات و ضرب‌المثل‌های کاربردی زبان انگلیسی

نظرات کتاب روزآموز اصطلاحات و ضرب‌المثل‌های کاربردی زبان انگلیسی

کریم عبدل پور
۱۳۹۷/۹/۸
برای دوستان که قصد تجارت و سفر دارند به شدت توصیه می‌گردد
امیر محمد h
۱۳۹۹/۱۰/۱۵
خیلی خوبه اصطلاحات خوب و جالبی داره ممنون از شما
Mana Moazen
۱۳۹۸/۱۲/۱۹
اصطلاحات جالبی توش پیدا میشه👍
مشاهد همه نظرات (۴)