دانلود کتاب روزآموز زبان انگلیسی (مکالمه، لغت و اصطلاح - عمومی)

  • از: فریدون فریدونی
  • ناشر: انتشارات روزآموز
  • ۳۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب روزآموز زبان انگلیسی (مکالمه، لغت و اصطلاح - عمومی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب روزآموز زبان انگلیسی (مکالمه، لغت و اصطلاح - عمومی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب روزآموز زبان انگلیسی (مکالمه، لغت و اصطلاح - عمومی)

روزآموز زبان انگلیسی نام ایده، طرح و روشی ابتکاری در عرصه فرهنگ و آموزش است که با بهره گیری از تئوری ها و تکنیک های علمی متعدد، نکات اصلی و کلیدی علوم مهارت ها و دانستنی های کاربردی و مورد نیاز قاطع زندگی روزمره مردم را طوری آموزش می دهند که از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلند مدت منتقل شده و سالیان دراز - حتی در صورت عدم تکرار - فراموش نشوند.

روزآموز زبان انگلیسی (مکالمه، لغت و اصطلاح - عمومی) 2000 مکالمه، لغت و اصطلاح گنجانده شده و بر اساس اصول روزآموز چنان آسان، جذاب و موثر آموزش داده شده اند که به حافظه بلند مدت و دائمی رفته و فراموش نمی شوند.

این روزآموز برای آن ها که «می خواهند گلیم زبان انگلیسی خود را از آب بیرون کشند!»، نیاز روزانه را به زبان در خارج از کشور رفع کنند و تسلطی نسبی بر محاورات زبان انگلیسی یابند، آسان ترین، ارزان ترین اما ارزنده ترین گزینه است.

(این کتاب دارای حجم بالایی می باشد. لطفا جهت اطمینان از نمایش در نسخه اندروید، قبل از خرید نسخه نمونه را دریافت نمایید.)

 ۱۶۱ صفحه، ۲۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-90005-8-6 

چاپ ۱۳۸۸، قیمت الکترونیکی: ۵۹۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب روزآموز زبان انگلیسی (مکالمه، لغت و اصطلاح - عمومی)

برای دانلود کتاب روزآموز زبان انگلیسی (مکالمه، لغت و اصطلاح - عمومی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  روزآموز زبان انگلیسی (مکالمه، لغت و اصطلاح - عمومی)
nadiya roodaki
۱۳۹۹/۵/۲
واقعا کتاب بسیارمفیدی است سپاسگزارم
Raoof Hamidizadeh
۱۳۹۶/۱/۲۱
کتاب خوبی هست و اگر برای هر کلمه‌ی مثال آرائه می‌شد بسیار مفید تر بود.
مهدی کریمی
۱۳۹۵/۵/۱۵
کتاب خوبی است اگع خواستید دانلود کنید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۲)