دانلود کتاب روزآموز عبارات عمومی و روزمره زبان انگلیسی (بصورت موضوعی)

  • از: فریدون فریدونی
  • ناشر: انتشارات روزآموز
  • ۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب روزآموز عبارات عمومی و روزمره زبان انگلیسی (بصورت موضوعی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب روزآموز عبارات عمومی و روزمره زبان انگلیسی (بصورت موضوعی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب روزآموز عبارات عمومی و روزمره زبان انگلیسی (بصورت موضوعی)

کتاب روزآموز عبارات عمومی و روزمره زبان انگلیسی (بصورت موضوعی) نوشته‌ی فریدون فریدونی، قریب به 2000 کلمه و اصطلاح کاربردى و روزمره انگلیسى زبانان را در خود گنجانده است؛ 2000 عبارتى که در آموزش زبان انگلیسى از چنان اهمیت حیاتى برخوردارند که زبانشناسان بگویند: این 2000 لغت را بیاموزید تا بر 80% زبان انگلیسی مسلط شوید!

این کتاب، اثر بسیار متفاوت و تاثیرگذار دیگر از نشر ابتکاری «روز آموز» است که در 12 فصل و 50 بخش، تمامی موضوعات عمومی مرتبط با زندگی روزمره انگلیسی زبانان را پوشش می‌دهد. در فهرست این کتاب جامع و مانع، همه جزییات مربوط به فصل‌ها و بخش‌ها - به هر دو زبان انگلیسی و فارسی - آورده شده است. در کادر «سوال» هر روز / صفحه 5 کلمه انگلیسی با تلفظ فارسی آن‌ها، و در کادر «جواب» معانی و معادل‌های فارسی آموزش داده شده است. لغات همه بخش‌های 50 گانه بر اساس ترتیب الفبای انگلیسی مرتب شده‌اند تا امکان دیگری برای تسهیل آموزش را فراهم آورد. اگر بگوییم این روز آموز از کامل‌ترین و بهترین روز آموزهای زبان انگلیسی است که بصورت موضوعی همه عبارات عمومی روزمره را آموزشی آسان و دلپذیر می‌دهد، سخن به گزافه و اغراق نگفته‌ایم!

مطابق «روش و دستورالعمل خاص روزآموز» این کتاب هم در 365 روز 25 دقیقه‌ای آموزشی تضمینی و بدون فراموشی می‌دهد. چنانچه نخواهید از این دستورالعمل و روش خاص بسیار آسان و کاربردی برنامه محور بهره بگیرید و همان رفتار که با هر کتاب دیگر می‌کنید با این کتاب متفاوت روش‌مند هم بکنید (مثلا در کمتر از هفته‌ای تمامش کنید و یا با توجه به فهرست فصل با بخش مورد نظرتان را بخوانید و...) بدیهی است که انتظار تضمین و عدم فراموشی نداشته باشید.

 ۳۷۴ صفحه، ۱۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-6341-28-6 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب روزآموز عبارات عمومی و روزمره زبان انگلیسی (بصورت موضوعی)

برای دانلود کتاب روزآموز عبارات عمومی و روزمره زبان انگلیسی (بصورت موضوعی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  روزآموز عبارات عمومی و روزمره زبان انگلیسی (بصورت موضوعی)

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
Ali Sepahi
۱۳۹۹/۵/۹
خیلی خوب، توصیه میکنم‌حتما استفاده کنید👌
راهله مطهری
۱۳۹۸/۱۰/۱۴
عالیه، از مبتدی تا متوسط میتونن از این کتاب استفاده کنن. ممنون از کتابراه
Xyz Tbm
۱۳۹۸/۹/۲۴
کتاب‌های فریدون خیلی کارامد هستند
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)