دانلود کتاب روزآموز لغات و اصطلاحات پیشرفته زبان انگلیسی

  • از: فریدون فریدونی
  • ناشر: انتشارات روزآموز
  • ۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب روزآموز لغات و اصطلاحات پیشرفته زبان انگلیسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب روزآموز لغات و اصطلاحات پیشرفته زبان انگلیسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب روزآموز لغات و اصطلاحات پیشرفته زبان انگلیسی

کتاب روزآموز لغات و اصطلاحات پیشرفته زبان انگلیسی نوشته‌ی فریدون فریدونی، بسیار متفاوت دیگر مبتنی بر ایده، طرح و روش ابتکاری - انحصاری و ثبت گشته «روز آموز»، 1825 کلمه دشوار و بسیار پربسامد و مطلقا ضروری را در مکاتبات و مکتوبات عمومی و حتی تخصصی انگلیسی زبانان - به حافظه بلندمدت و ضمیر ناخودآگاه مخاطبین‌اش منتقل کرده و بنابراین، آموزشی تضمینی و بدون فراموشی می‌دهد.

دو لیست بسیار معتبر از این کلمات پیشرفته پربسامد و مطلقا ضروری - از طریق دو کتاب مشهور بین‌المللی با عناوین «504» و «1100» واژه مطلقا ضروری - انتشار جهانی یافته است که تسلط بر آن‌ها به تضمین قاطع در تمامی آزمون‌های زبان داخلی و خارجی، اعم از: کنکورهای عمومی و اختصاصی زبان، آزمون‌های استخدامی، بورسیه‌ها و اعزام به خارج، تولیمو و تافل و آیلس و... ، خواهد انجامید. ویژگی دیگر و برتر این روزآموز، بهره گیری از آن دو کتاب جهانی (504 و 1100 واژه)، گنجاندن اکثریت قریب به اتفاق آن واژگان، و آموزش آسان برنامه‌ریزی و زمان‌بندی شده آن‌ها به سبک و تکنیک منحصر به فرد روز آموزی» است.

روزآموز لغات و اصطلاحات پیشرفته زبان انگلیسی»، سومین سطح از دو سطح «روز آموزهای مبتدی و متوسطه و آخرین زیر مجموعه بسته 6 جلدی «روزآموز زبان انگلیسی است که لغت، گرامر و مکالمه را - بطور کامل و به روش انحصاری خود - آموزش داده است. مطابق دستورالعمل خاص و انحصاری «روزآموزی»، این روز آموز» نیز، برای 365 روز 25 دقیقه‌ای برنامه‌ریزی شده است تا خواننده‌اش را به تسلط و تضمین برساند. چنانچه خود را مقید به برنامه و دستورالعمل بسیار آسان و انحصاری «روز آموز» ندانید و بخواهید این کتاب را یک ماهه، یک هفته و حتی یک روزها تمام کنید، هیچ خرجی بر شما نیست. بدیهی است که در این صورت، انتظار هیچ تضمین و تسلط هم نخواهید داشت!

 ۳۷۷ صفحه، ۱۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-6341-25-5 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب روزآموز لغات و اصطلاحات پیشرفته زبان انگلیسی

برای دانلود کتاب روزآموز لغات و اصطلاحات پیشرفته زبان انگلیسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  روزآموز لغات و اصطلاحات پیشرفته زبان انگلیسی
alireza v
۱۳۹۹/۸/۴
من ۹ ماهه دارم باهاش پیش میرم، عالیه، غیر از این اگه بتونین برای هر کلمه توی دیکشنری مثل Longman مثال و معانی دیگر هم ببینین خیلی بهتره
محمدحسن رضایی
۱۳۹۸/۹/۳۰
ایکاش برای کلمات مثال زده میشد
hamed lars
۱۳۹۸/۸/۳
تکرارش خوبه وقتی نمیگیره به نظر میاد مامدگاریشم زیاد باشه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)