دانلود کتاب روزآموز گرامر زبان انگلیسی (قاعده + مثال)

  • از: فریدون فریدونی
  • ناشر: انتشارات روزآموز
  • ۳۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب روزآموز گرامر زبان انگلیسی (قاعده + مثال) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب روزآموز گرامر زبان انگلیسی (قاعده + مثال) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب روزآموز گرامر زبان انگلیسی (قاعده + مثال)

کتاب روزآموز گرامر زبان انگلیسی (قاعده + مثال) نوشته‌ی فریدون فریدونی، بی‌اغراق یکی از بی‌نظیرترین کتاب‌های یادگیری گرامر انگلیسی است که جان کلام قواعد دستوری این زبان را به ساده‌ترین وجه، مبتنی بر روش ابتکاری-انحصاری "روزآموز"، به صورت تضمینی و بدون فراموشی آموزش می‌دهد.

در تمام محاورات و مکاتبات انگلیسی، 84 قانون گرامری کاربرد دارد که این قوانین در کتاب حاضر، در بخش "سوال" و برای هر قانون مثالی ملموس و کاربردی در بخش "جواب" آمده است.

قطعا با یادگیری قاطع این قاعده‌ها بر اساس روش روزآموز در این اثر بسیار متفاوت و آسان، هیچ نیازی به هیچ کتاب قطور گرامری نخواهد ماند. آنچه در این کتاب آمده است، نکات کاملا کلیدی و ضروری، جان کلام گرامر زبان انگلیسی است که گرامر نویسان با دویست مثال و حاشیه و تکرار همین قواعد، کتاب‌شان را چند صد صفحه‌ای و قطور کرده و حوصله مخاطب و خوانندگان‌شان را به سر آورده‌اند!

با یادگیری روزآموزانه همین کلام‌ها و تک مثال‌های کاربردی‌شان، خواننده قدرت تعمیم پیدا کرده و بر اساس آن‌ها، بی‌نهایت مثال و جمله جدید خواهد ساخت.

 ۳۷۵ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-6341-21-7 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب روزآموز گرامر زبان انگلیسی (قاعده + مثال)

برای دانلود کتاب روزآموز گرامر زبان انگلیسی (قاعده + مثال) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  روزآموز گرامر زبان انگلیسی (قاعده + مثال)
mojde battat
۱۳۹۸/۱۱/۱۵
بسیار عالی می‌شود که این کتاب را ضبط کنید. جمله به انگلیسی گفته شود و به فارسی ترجمه شود، آن هم با فاصله و یک وقفه‌ی کوتاه مدت که اجازه یادگیری به ما دهد
Ali Alizadeh
۱۳۹۸/۵/۱۲
خیلی خوب و واضح شرح داده شده است ممنون از نویسنده خوب این گرامر
ebrahim moadab
۱۳۹۸/۳/۲۷
کتابای ایشان همه خوب. اگر امکان براتون داره دوستان غفلت نکنید ازونا
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۷)