دانلود کتاب روزآموز گرامر زبان انگلیسی (قاعده + مثال)

  • از: فریدون فریدونی
  • ناشر: انتشارات روزآموز
  • ۴۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب روزآموز گرامر زبان انگلیسی (قاعده + مثال) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب روزآموز گرامر زبان انگلیسی (قاعده + مثال) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب روزآموز گرامر زبان انگلیسی (قاعده + مثال)

کتاب روزآموز گرامر زبان انگلیسی (قاعده + مثال) نوشته‌ی فریدون فریدونی، بی‌اغراق یکی از بی‌نظیرترین کتاب‌های یادگیری گرامر انگلیسی است که جان کلام قواعد دستوری این زبان را به ساده‌ترین وجه، مبتنی بر روش ابتکاری-انحصاری "روزآموز"، به صورت تضمینی و بدون فراموشی آموزش می‌دهد.

در تمام محاورات و مکاتبات انگلیسی، 84 قانون گرامری کاربرد دارد که این قوانین در کتاب حاضر، در بخش "سوال" و برای هر قانون مثالی ملموس و کاربردی در بخش "جواب" آمده است.

قطعا با یادگیری قاطع این قاعده‌ها بر اساس روش روزآموز در این اثر بسیار متفاوت و آسان، هیچ نیازی به هیچ کتاب قطور گرامری نخواهد ماند. آنچه در این کتاب آمده است، نکات کاملا کلیدی و ضروری، جان کلام گرامر زبان انگلیسی است که گرامر نویسان با دویست مثال و حاشیه و تکرار همین قواعد، کتاب‌شان را چند صد صفحه‌ای و قطور کرده و حوصله مخاطب و خوانندگان‌شان را به سر آورده‌اند!

با یادگیری روزآموزانه همین کلام‌ها و تک مثال‌های کاربردی‌شان، خواننده قدرت تعمیم پیدا کرده و بر اساس آن‌ها، بی‌نهایت مثال و جمله جدید خواهد ساخت.

 ۳۷۵ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-6341-21-7 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب روزآموز گرامر زبان انگلیسی (قاعده + مثال)

برای دانلود کتاب روزآموز گرامر زبان انگلیسی (قاعده + مثال) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  روزآموز گرامر زبان انگلیسی (قاعده + مثال)

نظرات کتاب روزآموز گرامر زبان انگلیسی (قاعده + مثال)

امیری
۱۳۹۹/۱۱/۱۲
سلام آقای فریدونی وقت بخیر توی سوال روز 359 گفتین که: کلماتی که به حرف (l) (اِل) ختم شوند و حرف ماقبل (l) اِل بی صدا باشند چنانچه پسوند بگیرند، حرف (l) اِل باید دوبار نوشته شود. (دوبل شود)
جوابش هم اینه:
model, modelling
dial, dialling
signal, signalled
حالا در این مثالها حروف ماقبل (l) صدا
(اِل) دار هستن!!!
در ضمن همچین موردی هم برای سوال روز 363 وجود داره لطف کنید اگه توضیحی یا اشکالی داره برامون بگید
ممنونم.
mojde battat
۱۳۹۸/۱۱/۱۵
بسیار عالی می‌شود که این کتاب را ضبط کنید. جمله به انگلیسی گفته شود و به فارسی ترجمه شود، آن هم با فاصله و یک وقفه‌ی کوتاه مدت که اجازه یادگیری به ما دهد
Mad Modii
۱۳۹۹/۵/۳۰
برای یادگیری گرامر کامل و بسیار یادگیری آسانی دارد.. برای کسانیکه مدت‌ها از یادگیری زبانشون میگذره و یادشون رفته گرامر را، با این کتاب بدون حضور در کلاس‌ها یاداوری خوبی خواهد شد
مشاهد همه نظرات (۲۵)