دانلود کتاب روزآموز گرامر زبان انگلیسی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب روزآموز گرامر زبان انگلیسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب روزآموز گرامر زبان انگلیسی

روزآموز زبان انگلیسی (گرامر)، کتاب کوچکی است که با استفاده از ایده و طرح بزرگ روزآموز به آموزش گرامر زبان انگلیسی پرداخته است.

گرامر یعنی مجموعه قواعد و قوانین محدودی که بر اساس آن ها می توان بی نهایت «جمله» تولید کرد. گرامر دانش درست چیدن کلمات کنار هم و ساختن جمله است، جمله ها پاراگراف، پاراگراف ها و متن و متن ها کتاب می شوند.

در این روزآموز تمام گرامر کاربردی زبان انگلیسی - ازمبتدی و پایه تا پیشرفته - به شیوه ای بسیار آسان و قابل فهم برای همگان گنجانده شده است. اول با عنوان گرامر آشنا می شوید، سپس جمله ای بعنوان مثال و مصداق کاربردی آن را یاد می گیرید.

این روزآموز تمام نیازهای مربوط به گرامر زبان انگلیسی در محاورات روزمره، مطبوعات، کنکورهای مختلف زبان انگلیسی و ... را برآورده کرده و کاربردی ترین و آسان ترین کتاب برای تسلط بر گرامر کاربردی انگلیسی است.

 ۱۵۸ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-91483-5-6 

چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۳۹۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب روزآموز گرامر زبان انگلیسی

برای دانلود کتاب روزآموز گرامر زبان انگلیسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  روزآموز گرامر زبان انگلیسی
شهروز ساعدمنش
۱۳۹۵/۷/۱۳
خیلی خوبه منتهی اگر در تیتر به جای عربی، انگلیسی دستور زبان رو می نوشتن عالی میشد
مسعود چ
۱۳۹۵/۱۱/۱۴
عالی، خدا قوت بهشون میگم.
پرهام میرزایی
۱۳۹۵/۶/۴
تاثیر گذار است
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)