دانلود کتاب روزی که شبیه هیچ روزی نیست


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب روزی که شبیه هیچ روزی نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب روزی که شبیه هیچ روزی نیست

«روزی که شبیه هیچ روزی نیست» برترین اثر تجسمی کتاب عاشورا
روزی که شبیه هیچ روزی نیست، روایت تازه‌ای از شرح وقایع کربلا و روز عاشورا و پرداختن به شخصیت و مقام امام حسین (ع) و یاران ایشان است که از نثری تازه و قلمی نو و طراحی و تصویرگری ِ بدیع کمک گرفته است. این کتاب به منظور برقراری ارتباط با مخاطبان غیرایرانی و احتمالا غیرمسلمانش با زبانی ساده به بیان حوادث روز عاشورا و وجه انسانی زندگی امام حسین (ع) می‌پردازد. غلبه تصویر بر متن و کاربرد گرافیک قوی از ویژگی‌های این اثر است. تنظیم این کتاب با توجه به گروه هدف آن در خارج از کشور صورت گرفته است. در نگارش این اثر تلاش شده است مخاطب بدون نیاز به دانستن پیشینه تاریخی، مذهبی یا عرفانی و همچنین داشتن علاقه مذهبی، با جنبه انسانی قیام امام حسین (ع) آشنا شده و ارتباط برقرار کند.

زمینه اصلی طراحی کتاب عاشورایی «روزی که شبیه هیچ روزی نیست» را خوشنویسی تشکیل داده است. همچنین رنگ مشکی به دلیل شکوه و فرهمندی‌اش به عنوان رنگ اصلی خوشنویسی این کتاب انتخاب شده که در مجموع دو رنگ طلایی و مشکی به صورت نامحسوس نیز تداعی‌گر نقوش پرده خانه خدا نیز هستند.

دراین کتاب سعی شده سیری از تاریخ هنر خوشنویسی اسلامی نیز به مخاطبان بیگانه با این هنر معرفی شود به همین دلیل پاره‌ای از آثار ناب هنر خوشنویسی نیز در آن به کار رفته است.

 ۶۱ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-439-251-5 

چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب روزی که شبیه هیچ روزی نیست

برای دانلود کتاب روزی که شبیه هیچ روزی نیست و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  روزی که شبیه هیچ روزی نیست
مهدی مسعودنیا
۱۳۹۶/۸/۲۵
عالی
احد وجدانی همت
۱۳۹۷/۱۰/۲۲
عالی
سینا خطر
۱۳۹۷/۸/۹
عالیه ممنون
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)