دانلود کتاب ریفرم: مجموعه آثار کاریکاتور آرش فروغی

  • از: آرش فروغی
  • ناشر: انتشارات سوره مهر
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب ریفرم: مجموعه آثار کاریکاتور آرش فروغی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ریفرم: مجموعه آثار کاریکاتور آرش فروغی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ریفرم: مجموعه آثار کاریکاتور آرش فروغی

کتاب ریفرم: مجموعه آثار کاریکاتور آرش فروغی، دربردارنده‌ی برگزیده‌ای از کاریکاتورهای این هنرمند خلاق ایرانی است که توسط برخی از کاریکاتوریست‌های مطرح جهان مورد نقد و بررسی قرار گرفته‌اند. این اثر به صورت دو زبانه (فارسی - انگلیسی) به رشته‌ی تحریر درآمده است.

مسئله انفجار اطلاعات همانند هر پدیده نوظهور دیگری که در دنیای نوین ظاهر می‌شود فرصت‌ها و آسیب‌های خاص خود را برای انسان قرن 21 به همراه داشته است. امروزه هر فردی در هر گوشه از دنیا با یک موبایل بسیاری از اطلاعات اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و علمی دنیا را می‌داند. هر چند این مسئله تأثیرات بدی نیز برای فرهنگ‌های کوچک مثل خانواده‌ها داشته، با این حال فرصت‌هایی را برای بخش‌های دیگر به ارمغان آورده است.

اکنون که سرعت انتقال اطلاعات در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی تنها به چند ساعت یا حتی چند دقیقه رسیده، فرصت طلایی برای هنرهای تجسمی، به خصوص کاریکاتور و عکاسی به دلیل زمینه‌های اجتماعی‌شان فراهم آورده است، به گونه‌ای که در سال‌های اخیر این هنرهای تأثیرگذار رشد و گسترش بسیاری پیدا کردند.

انتشار و تبادل یک عکس از کودک سوریه‌ای در شبکه‌های اجتماعی در هنگامه‌ی جنگ داخلی این کشور، سیاستمداران اروپایی را وادار به تغییر رویه در برابر مهاجران سوری کرد و طراحی و انتشار یک کاریکاتور از چهره ناتانیاهو به وسیله آرش فروغی در جشنواره کاریکاتور و فضای مجازی، خشم نخست‌وزیر صهیونیستی را برانگیخت.

در کتاب ریفرم (Reform) برخی از کاریکاتورهای آرش فروغی آورده شده است که توسط هنرمندان بزرگی چون لوئیس کارلوس فرناندز، یان اوپ دوبیک، پامارثی، جیتت کاستانا، شانکار، والتر توسکانو، ادورادو باپتیستاو و برونو تس مورد نقد و بررسی قرار گرفته‌اند.

 ۸۴ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-03-0549-9 

چاپ ۱۳۹۶: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب ریفرم: مجموعه آثار کاریکاتور آرش فروغی

برای دانلود کتاب ریفرم: مجموعه آثار کاریکاتور آرش فروغی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ریفرم: مجموعه آثار کاریکاتور آرش فروغی
Nima Bero
۱۳۹۹/۷/۱۶
آرش جان کارهاش بینظیره نیازی به تعریف تمجید نداره، هنرمند واقعاً پرتلاش، هر کاری ازش یه کلاس درسه، باعث افتخاره کتاب چاپ شده همکلاسی هنرستانتو ببینی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)