دانلود کتاب زبان اسپانیایی برای منشی‌ها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب زبان اسپانیایی برای منشی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب زبان اسپانیایی برای منشی‌ها

بیست کشور اسپانیایی زبان در قاره آمریکا وجود دارد، یکی در اروپا (اسپانیا) و یک کشور دیگر در آفریقا (گونیا اکوتوریال) است. زبان اول 425 میلیون نفر در دنیا اسپانیایی است. اسپانیایی یکی از زبان های رسمی ملت های متحد است. تاثیر اسپانیایی در ایالات متحده بسیار مهم است. حدود 42 میلیون اسپانیایی در این کشور زندگی می کنند، 64 درصد از آنها از مکزیک می آیند و اکثر آنها در جنوب غربی ایالات متحده زندگی می کنند. مردم پورتوریکو که شهروندان آمریکایی اند 10 درصد اسپانیایی های آمریکا را تشکیل می دهند و اکثر آنها در نیویورک و نیوجرسی زندگی می کنند. مردم کوبا که 3.4 درصد جمعیت آمریکا را تشکیل می دهند در جنوب فلوریدا زندگی می کنند. با وجود این سه گروه میلیون ها مهاجر از کشورهای آمریکای لاتین در سال های اخیر به ایالات متحده رسیده اند. این کتاب راهنمایی برای منشی هایی است که در سفارت خانه یا دفاتر بین المللی کار می کنند و راهنمایی برای دانشجویان اسپانیایی زبان است. درک سریع و صحبت موثر از وظایف اصلی منشی ها است. یادگیری یک زبان برای هر شخصی لذت بخش است.

کتاب زبان اسپانیایی برای منشی‌ها با الفبای زبان اسپانیایی شروع می شود و با مکالماتی که هر منشی با آن مواجه خواهد شد ادامه می یابد. در پایان مجموعه ای از لغات جالب به همراه ترجمه انگلیسی و فارسی آمده است.

 ۶۰ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6554-50-1 

چاپ ۱۳۹۳: ۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

Spanish alphabet
A review of the Spanish language
Grammar points
Colors
Seasons
Lesson 1
Lesson 2
Lesson 3
Lesson 4
Lesson 5
Lesson 6
Lesson 7
Lesson 8
Lesson 9
Lesson 10
Important words
Refrences

راهنمای دانلود کتاب زبان اسپانیایی برای منشی‌ها

برای دانلود کتاب زبان اسپانیایی برای منشی‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  زبان اسپانیایی برای منشی‌ها

نظرات کتاب زبان اسپانیایی برای منشی‌ها

mohammad jalilian
۱۳۹۴/۴/۱۹
سلام چطور میتونم با اقای علیزاده تماس بگیرم؟ کتابشون عالیه مخواستم ازشون مشاوره بگیرم
زیبا رو
۱۳۹۵/۱/۲۲
سلامچطور می‌شه خارج از کشور کتاب خرید؟
علی محمدی
۱۳۹۷/۳/۴
خیلی هم خوب
مشاهد همه نظرات (۳)