دانلود کتاب زبان بدن و استفاده از آن برای شناخت و جذب دیگران


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب زبان بدن و استفاده از آن برای شناخت و جذب دیگران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب زبان بدن و استفاده از آن برای شناخت و جذب دیگران

کتاب زبان بدن و استفاده از آن برای شناخت و جذب دیگران نوشته‌ی تری دی. کلارک، به شما کمک می‌کند تا با شناخت زبان بدن اهداف و مقاصد خود را به کار گیرید و احساسات و نیات درونی طرف مقابل را بشناسید.

زبان بدن چیست؟

زبان بدن، نحوه‌ی ارتباط غیرکلامی و غیرگفتاری شما است که آن را در هر یک از مشارکت‌های خود با دیگران استفاده می‌کنید. از سویی، زبان بدن را می‌توان به آینه‌ای تشبیه کرد که افکار و احساسات مخاطبتان را در واکنش به حرف‌ها و اعمال‌تان برای شما نمایان می‌سازد. زبان بدن شامل حرکات، اداها و دیگر نشانه‌های بدنی است.

آیا می‌دانستید که شصت تا هشتاد درصد پیام‌هایی که در موقعیت‌های گوناگون زندگی خود به دیگران ارسال می‌کنید توسط زبان بدن منتقل می‌شود و نقش ارتباط کلامی در این میان فقط هفت تا ده درصد است؟

توانایی شما در استفاده از زبان بدن به روشی مثبت و مؤثر و خواندن ذهن دیگران از روی زبان بدن، ابزار قدرتمندی است که اشخاص موفق را از اشخاص عادی جدا می‌کند و منجر به پیشرفت‌ شما خواهد شد. تصور کنید با شناخت این ابزار قدرتمند و یهره‌مندی از آن چطور می‌توانید در روابط فردی و اجتماعی و کار و زندگی خود به موفقیت‌هایی چشمگیر برسید.

کتاب زبان بدن و استفاده از آن برای شناخت و جذب دیگران (How to read and understand body language) نوشته‌ی تری دی. کلارک (Terry D. Clark) نشان‌ می‌دهد این کلمات نیستند که حائز اهمیت هستند، البته نه این که بی‌ارزش باشند اما اگر کلمات یا روش بیان آن‌ها با یکدیگر تطابق نداشته باشند، شنوندگان بیشتر مشاهدات را باور می‌کنند تا آنچه که بر زبان می‌آورند.

در بخشی از کتاب زبان بدن و استفاده از آن برای شناخت و جذب دیگران می‌خوانیم:

ترجیح می‌دهید اوقاتتان را بیشتر در کنار چه کسی سپری کنید؟ دوست صمیمی‌تان که مثل شما عاشق پیتزا است، دیوانه‌ی فوتبال است و همان فیلم‌هایی را دوست دارد ببیند که شما دوست دارید ببینید؟ یا همسایه‌ی دیوار به دیوارتان که گیاه‌خوار است، علاقه‌ای به ورزش ندارد و به آن‌ دست برنامه‌های تلویزیونی علاقه‌مند است که از نظر شما ملال‌آور و کسل‌کننده است؟

مسلم است که دوست دارید با کسانی معاشرت کنید که طرز فکر، رفتار و ارزش‌هایشان مطابق با شما است. به قول معروف: کبوتر با کبوتر، باز با باز کند همجنس با همجنس پرواز

اشخاص کتاب‌خوان از بودن در کنار همدیگر لذت می‌برند، زیرا علاقه‌ی مشترکی دارند. اشخاص فوتبال‌ دوست، به اصطلاح با هم می‌پرند، چون می‌توانند درباره‌ی علایق مشترکشان با هم گپ و گفت کنند و از با هم بودن لذت ببرند.

اگر می‌خواهید کسی شما را دوست داشته باشد و به معنای واقعی کلمه در دل او جا باز کنید، می‌بایست خصوصیات و ویژگی‌های او را دارا باشید؛ و برای این منظور هیچ راهی مؤثرتر از استفاده از زبان بدن نیست. شیوه‌ی کار این است که با حرکات چهره و بدن، ژست‌ها، شیوه‌ی گفتار، اعمال، طرز نفس کشیدن، و عقاید و ارزش‌های فرد مورد نظر، خودتان را هماهنگ کنید. به عبارت دیگر، آینه‌ی پیشِ روی او شوید! منظور از بازتاب همین است.

 ۸۰ صفحه، ۳۱۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7632-37-6 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۵۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: تشخیص نشانه‌ها
فصل دوم: بازتاب
فصل سوم: زبان بدن در مذاکرات
فصل چهارم: زبان بدن در فروش
فصل پنجم: زبان بدن در مصاحبه‌
فصل ششم: زبان بدن در جلسات و ملاقات‌ها
فصل هفتم: زبان بدن برای جذب دیگران
نتیجه

راهنمای دانلود کتاب زبان بدن و استفاده از آن برای شناخت و جذب دیگران

برای دانلود کتاب زبان بدن و استفاده از آن برای شناخت و جذب دیگران و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  زبان بدن و استفاده از آن برای شناخت و جذب دیگران

نظرات کتاب زبان بدن و استفاده از آن برای شناخت و جذب دیگران

mohammad ali askeri
۱۳۹۹/۱/۱۴
کتاب بسیار جالبی بود... جالب از این نظر که در همه حیطه‌ها حتی به صورت جزئی هم شده در مورد زبان بدن توضیح داده شد... و با مثالها و راه حل‌های مختلف... در کل کتاب عالی و فوق العاده‌ای بود... مرسی❤️
سهیل سرائی
۱۳۹۹/۱۲/۱۷
اصولا کتاب مختصر مفیدی است و حوصله سر بر نیست ولی برای اینکه بتونید مهارت بیشتری کسب کنید بهتره قبلش از کتاب جامع و کانل تر و با جزئیات تری اشنا بشید مانند اسرار جامع زبان بدن ک در کتابراه موجوده...
Javad Tabaghi
۱۳۹۸/۱۲/۲۷
آشنایی با زبان بدن، نیازمند آشنایی با روانشناسی شخصیت است. به طوری که مکمل یکدیگر هستند، چون حرکات و رفتار انسانها تابع شخصیت آنهاست.
مشاهد همه نظرات (۱۲)