دانلود کتاب زبان تن

عکس جلد کتاب زبان تن
قیمت:
۲۵۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب زبان تن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زبان تن

این کتاب سومین کتابی است که در فارسی تحت عنوان زبان تن به چاپ می‌رسد، لیکن مفهوم Body Language در سطح جهانی مورد توجه ویژه‌ای قرار گرفته است. زبان تن گربه‌ها، سگها، پرندگان خانگی، زبان تن در ورزش، تجارت و حتی زبان تن بانوان سایتهای بسیاری را به خود اختصاص داده است. آنچنان که در این جستجوها دریافته‌ام بیش از روانشناسان، تجار به مفهوم زبان تن علاقه‌مند بوده و در جهت رشد این مفهوم تلاش کرده‌اند به نحوی که در آموزش فروشندگان، آموزش زبان تن را مورد توجه جدی قرار داده‌اند.

همۀ ما حتی پیش از آنکه بتوانیم صحبت کنیم، در حال تمرین، استفاده و فهم زبان بدن بوده‌ایم. هنگامی که افراد، مورد سؤال واقع می شوند، بیشتر آنها از دانش ناخودآگاهانۀ خویش دربارۀ زبان بدن تعجب می‌کنند.

در حقیقت اغلب ما در وادی فهم زبان بدن بسیار با تجربه هستیم. آنچه سبب بی‌اعتمادی به قضاوتمان می‌شود، این باور است که زبان بدن را موضوعی مختص کارشناسان می‌دانیم. اگرچه ممکن است علت کاربرد برخی اشارات برای شما جدید باشد، ولی بسیاری از آنچه من باید بگویم، در واقع برای تأیید چیزی است که شما قبلاً نسبت به آن شک داشته‌اید.

فهرست مطالب

پیشگفتار
مقدمه
صورت
سر
دستها
بازوها
پاها
وضعیت بدن
تقلید حرکات
قلمرو

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب زبان تن
نویسنده
مترجمعباس بهزادی مقدم، مهدی دین محمدی
ناشر چاپیانتشارات فرا انگیزش
سال انتشار۱۳۸۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۸۰
زبانفارسی
شابک978-964-2698-50-9
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب الکترونیک
موضوع کتابکتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی

نظرات کتاب زبان تن

علی حسین آبادی
۱۴۰۰/۲/۱۶
زبان بدن یا تنگفت فهمی است که شما را در برقراری ارتباطات‌تان موفق‌تر و ساده تر می‌کند شما با تسلط به این فن می‌توانید بدون آنکه فرد مقابلتان شروع به گفتگو کند از روی حرکات بدن طرز ایستادن، نگاه کردن و میمیک چهره پی به رازهای ناگفته طرف مورد نظر پرداخته و با توجه به آن برخوردتان و سخنانتان را مدیریت کنید و این کتاب دقیقا به این مهم پرداخته و اطلاعات جامعی به شما خواهد داد.
hossein farhoudi
۱۳۹۵/۸/۱۱
نکات کاربردی مناسبی داره ولی به صورت کلیشه‌ای مطرح شده مثل این که دارین یه جزوه برای شب امتحان می‌خونین بهتر بود به جای نکته بندی خواننده رو با مثال‌های بیشتر درگیر می‌کرد تا از مطالب درک بهتری داشته باشیمموفق باشید
بشری بطاط
۱۳۹۵/۸/۲
بسیار کتاب کاربردی و آموزنده می‌باشد. مطالعه این کتاب را به تمام همکارانم روانشناسان تربیتی و قشر دانش آموز و دانشجو توصیه می‌کنم.
reza naderi
۱۳۹۶/۵/۱۸
من تا به حال چیز زیادی از زبان بدن نمیدونستم ولی وقتی اینو خوندم خیلی چیزا حالیم شد پیشنهاد میکنم که بخرید
mostafa alavi
۱۳۹۸/۹/۱
مطالب کوتا و خیلی عالی خلاصه که ودسته بندی شده. میزان جزئیات نسبت به کتاب‌های دیگر در این حوزه بسیار کم است.
مشاهده همه نظرات ۵۵