دانلود کتاب زخم کهنه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب زخم کهنه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب زخم کهنه

کتاب زخم کهنه، تالیف برزو سریزدی، اشاره دارد که در هر حکومتی برقراری نظم و عدالت متولیانی دارد تا جنایتکاران به سزای اعمالشان رسیده و امنیت جامعه بالا رود. حال اگر فرد جنایتکار از خود سیستم باشد چه کسی باید او را مجازات کند؟!

در بخشی از کتاب زخم کهنه می‌خوانیم:

مأموران به سرعت جلوى زن را گرفتند و سرهنگ خیلى خونسرد از خانه خارج شد. برنا هم همچنان بهت‌زده به دنبالش. حرف جناب بهزاد، حجت بود. صداى فحش‌هاى زن و جیغ و دادش تا کوچه به گوش مى‌رسید. سرهنگ سوییچ را از جیب درآورد و در دست برنا گذاشت و خودش در صندلى کنار راننده لم داد.

برنا پشت فرمان پژوى 405 رئیس نشست و راه افتاد. هر چى راجع به سرهنگ بهروز بهزاد شنیده بود، همان روز اول درست از آب درآمد. پس از چند دقیقه بالاخره طاقت نیاورد و هیجان‌زده پرسید: «ببخشید قربان، مى‌شه بفرمایین چه طور این قدر قاطع، حکم رو صادر کردین؟»

سرهنگ که پیپى چاق کرده و دودکنان داشت به تاب سبیلش‌ور مى‌رفت گفت: «نصف ادله‌اى هم که وجود داشت کافى بود تا جریان کاملاً روشن بشه.»

«کدوم ادله؟»

«ناامیدم نکن جوون! از همون اول که دیدم جسد کت و شلوار تنشه شک کردم هر چند بعید نیست کسى با کت و شلوار هم آنتن رو تنظیم کنه. در پشت سر جسد زخمى وجود داشت که حاکى از ضربه‌اى از عقب بود، در حالى که مرد با صورت روى زمین افتاده بود.

 ۲۷۲ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-118-001-9 

چاپ ۱۳۸۸، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب زخم کهنه

برای دانلود کتاب زخم کهنه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  زخم کهنه
زهرا اقبال
۱۳۹۶/۱۰/۱۳
این اولین رمان که تو زندگیم خوندم اما خیلی جالب بود
مهدی موثق
۱۳۹۸/۹/۵
کتاب‌های صوتی محدود دارید اگر امکان دارد بیشتر کنید
امیر کیوان
۱۳۹۸/۳/۲۹
من این کتاب رو متاسفانه با خواندن خلاصه‌اش خریدم، خط اصلی داستان جنایی بدک نیست اما رفتارهای شخصیت اصلی بسیار غیر قابل باور است٬ عدم احترام به درجات نظامی و رفتارهای بی‌ادبانه و خارج عرف در چهارچوب و بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)