دانلود کتاب زنانی که جرات کردند


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب زنانی که جرات کردند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب زنانی که جرات کردند

کتاب زنانی که جرات کردند نوشته اویلین بایلنسن و لوئیس کاوفمن به معرفی زنان بزرگ دنیا می‌پردازد. زنانی که جرات کردند و تحولی عظیم در جامعه خود ایجاد نمودند و اسم آن‌ها همیشه ماندگار است.

زمین محکمی که ما زنان بر آن ایستاده‌ایم، بر سنگ‌ بناهایی استوار است که خواهران روشن‌ بین ما در گذشته و حال آن‌ها را بنا کرده‌اند و می‌کنند. این زنان برجسته، از همه‌ی اقشار اجتماع و در طیف رنگارنگی از عملکرد‌های گوناگون بر موانع پیروز شدند و درها را به روی پیروان خود باز کردند. از سوزان بی. آنتونی که تلاش‌های خستگی‌ ناپذیرش باعث شد زنان حق رأی کسب کنند گرفته، تا هیلاری کلینتون که پیش از رسیدن به مقام معاونت ریاست جمهوری، به عنوان نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری، 18 میلیون رأی به دست آورد.

دنیا جای بهتری شده است چون این زنان به دنیا آمدند و رؤیاهای‌شان را دنبال کردند، چه با فروتنی و چه با خشم. از جمله آنچه ریچل کارسون نویسنده‌ی کتاب «بهار بی‌صدا» برای حفاظت از محیط زیست، روزا پارکس برای حق رأی شهروندان، مادام کوری برای علوم، هلن کلر برای نابینایان، کوکو شانل برای جهان مد و گلوریا استاینم برای حق رأی زنان انجام دادند.
این گرامی‌ داشت زنان شجاع به افتخار آن‌هایی است که با وضعیت موجود زمان خود مبارزه کرده‌اند تا عرصه‌ی امکانات برای انسان‌ها را وسعت بخشند.

اویلین بایلنسن (Evelyn L Beilenson) و لوئیس کاوفمن (Louis H Kauffman) با نگارش این کتاب سرگذشت‌نامه زنان بزرگ دنیا را به نمایش گذاشتند.

در بخشی از کتاب زنانی که جرات کردند (Women who dared) می‌خوانید:

ویولونیست، ویولون دارد. نقاش رنگ دارد. من فقط خودم را داشتم. من ابزاری بودم که باید از آن مراقبت می‌کردم. ژوزفین بیکر در سن 19 سالگی آمریکا را به قصد پاریس ترک کرد و به مدت 50 سال به یکی از مشهورترین مجریان برنامه در اروپا مبدل شد. وی در جنگ جهانی دوم در لباس مبدل برای پارتیزان‌های گروه مقاومت فرانسه فعالیت می‌کرد، که بعدها به همین خاطر مفتخر به دریافت نشان افتخار ارتش فرانسه شد. وی از اجرای برنامه برای طرفداران تبعیض نژادی در آمریکا خودداری کرد و در سال 1963 در کنار مارتین لوتر کینگ در واشنگتن رژه رفت.

 ۸۰ صفحه، ۴۸۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-94258-2-2 

چاپ ۱۳۹۳: ۳۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
اَبی‌گِیل آدامز
کورازون آکینو
ماریان اندرسون
سوزان بی. آنتونی
ژوزفین بیکر
کلارا بارتون
آوریل کیم کمپ‌بل
مارگارت بورک وایت
رِیچِل کارسون
گابریل (کُوکُو) شانل
مری کاسات
جولیا چایلد
شرلی چیس‌هولم
هیلاری رُدام کلینتون
آملیا ارهارت
مادام ماری کوری
مری بیکر ادی
جین گودال
کاترین گراهام
مارتا گراهام
نادین گوردیمر
کارن هورنی
هلن کلر
بیلی جین کینگ
مایا لین
زورا نیل هارستون
مری لیوُن
کلر بوث لیوس
ویلما مَن‌کیلر
ساندرا دِی اُکانر
مادر ترزا
روزا پارکس
فرنسیس پرکینز
جورجیا اُ کیف
سالی کی. راید
النور روزولت
گلوریا استاینم
اونگ سن سو کای
ویلما رودلف
مارگارت تاچر
باربارا والترز
بِیب دیدریکسون زاخاریاس
هریت تاب‌من

راهنمای دانلود کتاب زنانی که جرات کردند

برای دانلود کتاب زنانی که جرات کردند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  زنانی که جرات کردند

نظرات کتاب زنانی که جرات کردند

Sama S
۱۳۹۸/۶/۳
عنوان کتاب گول زننده ست ' فقط از تعدادی زنان اکثرا اروپایی و ناشناس نام برده توضیحات کمی راجع به زندگی و عملکرد آن‌ها داده بهتر بود زنان ایرانی هم نام برده میشدن سبک کتاب ب گونه‌ای هست که صرفا اطلاعاتی مختصر راجع به زنان خاص داده و در خواننده انگیزه‌ای ایجاد نمیکنه برای تغییر و تحرک در زندگیش' بهرحال ممنون
حمید زارع
۱۴۰۰/۱/۲۵
واقعا گول عنوان کتاب رو نخورید راجب هر شخصیت فقط‌ی صفحه توضیح داده، شخصیت‌هایی ک اصلا اسمشونم تا حالا نشنیدم انگار داری روزنامه میخونی، هیچی از کتاب عایدت نمیشه
مشاهد همه نظرات (۲)