دانلود کتاب زنان کوچک


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب زنان کوچک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب زنان کوچک

کتاب زنان کوچک به قلم شاگاهیراتا از مجموعه قصه‌های شیرین جهان، جزو یکی از برجسته‌ترین آثار کلاسیک جهان بوده و به ماجراها‌ی پر فراز و نشیب زندگی چهار خواهر می‌پردازد؛ خواهرانی که برای نبرد با فقر و دستیابی به استقلال با مصیبت‌های زیادی روبه‌رو می‌شوند.

موضوع کتاب زنان کوچک چیست؟

روزی روزگاری چهار خواهر به نام‌های مگ، جو، بث و ایمی در خانواده‌ای گرم و صمیمی زندگی می‌کردند. آن‌ها همانند بقیه خواهر و برادران با وجود تفاوت‌های شخصیتی بسیار و مشکلاتی که گاهی اوقات با هم داشتند، یکدیگر را دوست داشته و حمایت می‌کردند. پدر این چهار خواهر برای کمک به وطن راهی جبهه‌های جنگ شده بود و به همین دلیل همسر و فرزندانش در نبود پدر، روزگار خود را به سختی می‌گذراندند.

داستان پرفروش زنان کوچک (Little Women)، در حقیقت قصد دارد تا خانواده و روابط میان آن‌ها را به شیوه‌ای خارق‌العاده به تصویر کشیده و به شما نکات اخلاقی زیادی نظیر تلاش، کوشش، صداقت، درستکاری و ... را بیاموزد.

کتاب زنان کوچک برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان مشهور و پرآوازه که در تمام دنیا با فرهنگ‌ها و مذاهب گوناگون توانسته جذابیتی چشمگیر داشته باشد، قطعاً برای همه‌ی کودکان دبستانی سودمند خواهد بود.

در بخشی از کتاب زنان کوچک می‌خوانیم:

جو غرغرکنان گفت: «کریسمسی که بدون هدیه باشد، کریسمس نیست.»
کریسمس نزدیک بود، اما چهار دختر خانواده مارچ، از اینکه فقیر بودند و نمی‌توانستند برای سال نو چیزی بخرند، ناراحت بودند. مادرشان گفته بود، وقتی مردها در جبهه جنگ، سختی می‌کِشند، درست نیست برای خوشگذرانی، پول خرج کنند. البته تا چند سال پیش، وضعشان خوب بود، اما آقای مارچ برای کمک به یک دوست، ثروتش را از دست داده بود و حالا هم برای کمک به ارتش، به جبهه رفته بود.

 ۲۵ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6468-04-6 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب زنان کوچک

برای دانلود کتاب زنان کوچک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  زنان کوچک

نظرات کتاب زنان کوچک

فاطمه اسلامی
۱۳۹۹/۲/۱۷
خیلی خوب، اولش که میخواستم بخونم خیلی مشتاق نبودم ولی بعد از اینکه شروع کردم دیگه نتونستم رهاش کنم، یه جورایی برای ما که الآن درگیری پاندمی کرونا و تورم اقتصادی هستیم، مثل یه تسکین دهنده هست و آدم رو سر شوق و ذوق میاره. ممنون از کتابراه
mohamad shadab
۱۳۹۹/۱۰/۱۱
ووووووووااااااااایییییییییییی خیای عللی بو 5 تا ستاره کمه باید بهش99999999999999999999999999ستاره بدیم حتما بخونین خیلی آمدزنده هست من داستان و لو نمیدم خودتون بخونین ببینین
مشاهد همه نظرات (۲)