معرفی و دانلود کتاب زندگی به سبک خوش‌شانس‌ها

عکس جلد کتاب زندگی به سبک خوش‌شانس‌ها
قیمت:
۵۹۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب زندگی به سبک خوش‌شانس‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب زندگی به سبک خوش‌شانس‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زندگی به سبک خوش‌شانس‌ها

در کتاب زندگی به سبک خوش‌شانس‌ها، 7 راز برای دستیابی به خوش شانسی‌های بیشتر در زندگی، را قدم به قدم همراه با علی حسن‌پور، بیابید و نگرش جدیدی نسبت به شانس پیدا کرده و خوش‌ شانسی‌های بیشتری به دست بیاورید.

خوش شانس بودن موضوعی است که اکثرا فکر می‌کنند ممکن است به طور اتفاقی و تصادفی در زندگی برایشان پیش بیاید. اما شما با خواندن کتاب زندگی به سبک خوش شانس‌ها خواهید دید که اینگونه نیست! وقوع خوش شانسی نیازمند یک سری از رفتارهایی است که ما باید در کارهایمان سرلوحه خود قرار دهیم. همچنین نوع سبک زندگی که برای خوش شانس شدن باید انتخاب شود به همراه تمرینات عملی در دنیای واقعی بیان شده است. 

در کتاب زندگی به سبک خوش شانس‌ها، تاثیر عملکرد خوش شانس‌ها و بد شانس‌ها در نوع نتیجه حاصل شده برایشان مورد تحلیل قرار می‌گیرد. همچنین نظریات دانشمندان و متخصصان مختلف درباره شانس و آزمایش‌هایی را که انجام داده‌اند به همراه آمار و نتایج آورده شده است. 

مطالب کتاب زندگی به سبک خوش شانس‌ها نه تخیل است و نه توهم! بلکه بیان اتفاقات واقعی کاملا تست شده است که خوش شانس‌ها در زندگی روزمره انجام می‌دهند. مردمی که خوش شانس‌اند، معتقدند از زمانی که به خوش شانسی ایمان پیدا کردند، خوش شانس شدند. آن‌ها توانستند فرصت‌ها را پیدا کنند و به آن توجه نمایند. مردمی که خوش شانس نیستند، همان‌هایی هستند که در درونشان معتقدند خوش‌شانس نیستند. این گروه در حقیقت بدشانس نیستند بلکه ذهن آن‌ها بر روی فرصت‌های جدید بسته است. 

اگر شما می‌خواهید در زندگی خوش شانس باشید، از کارهای ساده شروع کنید. به این موضوع ایمان پیدا کنید که خوش‌شانس هستید و جهان پر شده از مردم خوب و اتفاقات خوب‌تر. در این صورت شما تغییرات را احساس خواهید کرد. وقتی شما شروع به اعتقاد به خوش‌شانس شدن کردید، به‌ طور خودکار در اطراف شما چیزهای خوب اتفاق می‌افتند. 

هر چه این اعتقاد درونی شما قوی‌تر باشد، مردم بیشتر به شما کمک می‌کنند و خوش شانسی بیشتری را به دست می‌آورید. 

خوش شانس بودن یا بدشانس بودن موضوعی است که همواره مورد توجه انسان‌ها بوده است. من هم از این قاعده مستثنی نبوده‌ام! اما چیزی که همیشه ذهنم را به خودش مشغول می‌کرد این بود که چه فرآیندی در پشت این قضیه نهفته است. 

بسیاری از انسان‌ها وقتی علت منطقی برای اتفاقی را پیدا نمی‌کنند آن را به شانس نسبت می‌دهند و اگر حاصل کار برایشان دلخواه باشد، به حساب خوش شانسی می‌گذارند و اگر به مراد خود نرسیدند بدشانسی را به خود نسبت می‌دهند. اما از این امر غافل هستند که عملکرد خودشان در رخ دادن آن خوش شانسی یا بدشانسی تأثیرگذار بوده است. 

در طی نگارش کتاب زندگی به سبک خوش شانس‌ها آزمایش‌های میدانی با جامعه آماری بسیار بالایی ذکر شده و نتایج حاصل از پژوهش‌های محققان بزرگی آورده شده است. همچنین به بررسی فرآیند رفتاری خوش‌ شانس‌ها و بد شانس‌ها پرداختم و تأثیر سبک زندگی و نگرش افراد را در خوش‌ شانس یا بد شانس شدن آن‌ها تحلیل کردم. 

فهرست مطالب کتاب

مقدمه یوگش چابریا
مقدمه مؤلف
ماهیت شانس چیست؟
برای خوش‌ شانسی نگرش خود را تغییر دهید
روش عملکرد خوش‌ شانس‌ها
اشتباهات بزرگ در رفتار بد شانس‌ها
تحقیقات پروفسور وایزمن درباره شانس
تغییر سبک زندگی عامل خوش‌ شانسی
تمرینات عملی برای خوش‌ شانسی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب زندگی به سبک خوش‌شانس‌ها
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات کلید آموزش
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۲۰
زبانفارسی
شابک978-600-274-084-7
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۵۹۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب زندگی به سبک خوش‌شانس‌ها

mohammad azarpeyvand
۱۳۹۹/۶/۲۷
امروزه بایادگیری این سری اصول خیلی بیشتروبهترمیتوانیم پیشرفت کنیم
سارا مرادی
۱۳۹۹/۵/۱۲
چه جالب من هم فرشته حسن پور هستم هم نام فامیلی هستند
کاربر hf
۱۳۹۷/۱/۲۱
سلام
کتاب خوبیه پیشنهاد میکنم بخونید
تهمینه مشمول
۱۴۰۱/۵/۱۳
مفید بود. توصیه میشود
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه کتاب زندگی به سبک خوش‌شانس‌ها

برای دریافت کتاب زندگی به سبک خوش‌شانس‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.