دانلود کتاب زیباترین ضرب‌المثل‌های فارسی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب زیباترین ضرب‌المثل‌های فارسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب زیباترین ضرب‌المثل‌های فارسی

کتاب زیباترین ضرب‌المثل‌های فارسی، به تالیف محمد صادقی سیار، گنجینه‌ای از زیباترین ضرب‌المثل‌های فارسی است که در آن سعی شده ریشه ضرب‌المثل‌های معروف نیز گنجانده شود.

ضرب‌المثل‌ها به منظور رساندن پیام به صورت غیرمستقیم مورد استفاده قرار می‌گیرند، هرگاه شخص نتواند به طور مستقیم مقصود و نظر خود را بیان کند بهترین راه برای انتقال پیام وی استفاده از ضرب‌المثل است.

ضرب‌المثل‌ها در میان همه اقوام و ملل جهان رواج دارد و البته ضرب‌المثل‌های هر قومی با توجه به اینکه حاصل سال‌ها و قرن‌ها مشاهده و تجربه پیشنیان آن ملت است بیانگر روحیات و فرهنگ آن ملت است. در زبان فارسی حجم انبوهی از ضرب‌المثل‌ها وجود دارد که هر یک از آن‌ها براساس رخدادها و رویدادهایی که در گذشته اتفاق افتاده است به وجود آمده‌اند.

ضرب‌المثل‌هایی که در کتاب زیباترین ضرب‌المثل‌های فارسی آمده، هر یک دارای پیام و نکته‌های ظریفی است که می‌توان با بهره گرفتن از آن در جهت کسب معرفت بیشتر قدم برداشت.

 ۲۰۰ صفحه، ۹۲۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-94433-0-7 

چاپ ۱۳۹۲: ۴۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب زیباترین ضرب‌المثل‌های فارسی

برای دانلود کتاب زیباترین ضرب‌المثل‌های فارسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  زیباترین ضرب‌المثل‌های فارسی

نظرات کتاب زیباترین ضرب‌المثل‌های فارسی

حسین حسین1200
۱۳۹۶/۱۰/۲۷
هر فردی باید ضرب المثل‌های زادگاهشو بلد باشه. این ضر بالمثل‌هایی که در این کتاب بکار برده شده پند‌های زیادی برا تغییر و پیدا کردن راه حقیقی به سوی سعادت بشر رو دارا است.
پارسا بابایی
۱۳۹۹/۹/۲۹
ضرب لمثل‌های خوبی بود عالی بود ممنون از سازندش
Sahar Mohammadi
۱۳۹۶/۹/۳۰
واقعا حال کردم ممنون. 😊
مشاهد همه نظرات (۳)