دانلود کتاب ساعت‌ها با المپیاد ریاضی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ساعت‌ها با المپیاد ریاضی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ساعت‌ها با المپیاد ریاضی

کتاب ساعت‌ها با المپیاد ریاضی به قلم میثم اسکندری و مهدی تفرشی، مشتمل بر 12 المپیاد آزمایشی ریاضی به همراه پاسخ تشریحی و آموزشی سوالات است.

المپیاد یکی از بهترین زمینه‌ها برای دانش‌آموزان دبیرستانی است تا داشته‌ها و استعدادهای علمی که خداوند در وجود ایشان نهاده، به فعالیت رسانند و برای حضور در عرصه‌های علمی و فنی بالاتر، مهیا شوند. در این میان خلاءهای زیادی برای پیشرفت و تغذیه علمی آن دسته از دانش‌آموزان مستعد که المپیاد را بستر رشد و شکوفایی علمی خود قرار داده‌اند، دیده می‌شود و این وظیفۀ معلمین، مؤلفین و مدال آوران سال‌های گذشته المپیادهای علمی کشور است که دست به دست هم داده و کاستی‌های موجود را جبران نمایند.

یکی از خلاءهای موجود در این زمینه برای داوطلبان شرکت در مرحله اول المپیاد ریاضی، آزمون‌های آزمایشی استاندارد و مطابق با مباحث و سطح مرحله اول می‌باشد. البته در سال‌های اخیر مؤسسات علمی زیادی در این وادی خدمات شایان تقدیری ارائه نموده‌اند.

حل تک‌ تک سوالات این کتاب برای دانش‌آموزان المپیادی که قصد مدال کرده‌اند، چه به صورت تمرین و چه به صورت آزمون (زمان‌دار) واجب است و بعد از حل هر آزمون باید جواب‌های تشریحی را به دقت بررسی کنند تا اگر نکته‌ای را متوجه نشده‌اند، بیاموزند.

هسته‌ی اولیه‌ی سوالات آن را المپیادهای آزمایشی آیریسک از سال 1387 تاکنون تشکیل می‌دهد. برای ساخت هر یک از آزمون‌ها، سوالات موجود از بین مولفین المپیادهای آزمایشی انتخاب و دوباره طبقه‌بندی شده است.

برای تمام این آزمون‌ها، تغییرات، اصلاحات و در بسیاری از موارد تکمیلات اساسی و مفصل از لحاظ سطح سؤالات، تعداد سوالات، تنظیم و تعدیل تعداد سوالات هر مبحث و رخ داده است تا آزمون‌ها به شکل نسبتا استاندارد و در نهایت کیفیت و دقت ممکن و نیز با پاسخ‌های تشریحی کامل، در اختیار دانش پژوهان محترم قرار گیرند.

 ۲۳۹ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-95878-6-5 

چاپ ۱۳۹۶: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

آزمون‌ها
پاسخ‌نامه‌ها
ضمیمه

راهنمای دانلود کتاب ساعت‌ها با المپیاد ریاضی

برای دانلود کتاب ساعت‌ها با المپیاد ریاضی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ساعت‌ها با المپیاد ریاضی

نظرات کتاب ساعت‌ها با المپیاد ریاضی

علیرضا کیهان فر
۱۳۹۹/۶/۱۱
عالی و پرکاربرد است هم برای تدریس خوبه و هم برای مطالعه هر دانش اموز‌ی که خود اموز است
عزیز سیروسی
۱۳۹۸/۱۱/۴
کتاب عالی هستش من که حتما برای المپیاد ریاضی می‌خرمش.
Fatemeh Rashidi
۱۳۹۹/۷/۲۵
از این کتاب استفاده کنید واقعا خوبه
مشاهد همه نظرات (۵)