دانلود کتاب ستارگان فروش در صنعت بیمه: راهنمای عملی و مهارت‌هایی که برای تبدیل شدن به فروشنده حرفه‌ای، حتما نیاز دارید

  • از: مسعود باقرزاده
  • ناشر: انتشارات کتابداران
  • ۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب ستارگان فروش در صنعت بیمه: راهنمای عملی و مهارت‌هایی که برای تبدیل شدن به فروشنده حرفه‌ای، حتما نیاز دارید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ستارگان فروش در صنعت بیمه: راهنمای عملی و مهارت‌هایی که برای تبدیل شدن به فروشنده حرفه‌ای، حتما نیاز دارید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ستارگان فروش در صنعت بیمه: راهنمای عملی و مهارت‌هایی که برای تبدیل شدن به فروشنده حرفه‌ای، حتما نیاز دارید

کتاب ستارگان فروش در صنعت بیمه: راهنمای عملی و مهارت‌هایی که برای تبدیل شدن به فروشنده حرفه‌ای، حتما نیاز دارید نوشته‌ی مسعود باقرزاده، راهنمایی برای کسب موفقیت و رسیدن به فروشی پایدار است، چه برای فعالین صنعت بیمه و چه برای فعالین در حوزه بازاریابی و فروش.

درباره کتاب ستارگان فروش در صنعت بیمه:

رشد و پیشرفت یکی از مهم‌ترین خواستگاه‌ها و نیازهای بشر محسوب می‌شود. به همین خاطر انسان پیوسته در حال رشد و پیشرفت است. اما باید توجه داشت که این مهم تنها از راه آزمون و خطا و اکتشاف و تجربه‌های بسیار میسر می‌شود.

انسان هوشمند امروزی متوجه شده که زمان مهم‌ترین و گرانبهاترین دارایی اوست. به همین دلیل ترجیح می‌دهد به جای اینکه خودش همه چیز را تجربه کند، از تجربیات دیگران استفاده نماید. به طوری که در حال حاضر اکثر افراد از تجربیات گذشتگان، مطالعه کتب، خواندن مقالات علمی، شرکت در کلاس‌های آموزشی و غیره بهره می‌برند.

مطالب کتاب ستارگان فروش در صنعت بیمه، حاصل سال‌ها تجربه شخصی مسعود باقرزاده و خلاصه‌ای از علوم و مباحث روز علم بازاریابی و فروش است. بدون شک اگر با ایمان قلبی و جدیت تمام، این آموزه‌ها را یاد گرفته و به آن‌ها عمل کنید، معجزات فراوانی در فروش و کسب درآمدهای سرشار از آن به دست خواهید آورد. یادمان باشد: دانش به تنهایی معجزه نمی‌کند اما دانشی که با عمل همراه باشد، اعجاز می‌کند.

مسعود باقرزاده معتقد است برای اینکه در فروش به موفقیتی پایدار برسید باید به سه عامل مهم توجه کافی و وافی داشته باشید، نخست داشتن ذهنیت درست و آگاهانه که به شما کمک می‌کند تا اطراف خود را مکانی پُر از فرصت‌های مختلف ببینید. دوم کسب دانش و مهارت در حوزه فعالیت خود که شما را به یک متخصص تبدیل می‌کند و در نهایت سوم، اقدام عملی و گام نهادن در راه اجرایی کردن برنامه‌های تدوین شده است.

نویسنده در کتاب ستارگان فروش در صنعت بیمه، سعی دارد تا دانشی عملی و برنامه‌ای کاربردی برای تحقق رویاهایتان در فروش ارائه دهد. او نخست با اقتباسی از قرآن کریم می‌کوشد به بررسی ذهنیت و باورهای نادرست شما بپردازد و آن‌ها را اصلاح نماید، سپس با ارائه نکات طلایی مسیرتان برای رسیدن به فروشی موفق را هموار می‌سازد.

خواندن کتاب ستارگان فروش در صنعت بیمه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمام کسانی که به نوعی در زمینه فروش و بازاریابی فعالیت دارند و نمی‌دانند چگونه باید در مذاکره و متقاعدسازی حرفه‌ای عمل کنند، می‌توانند از این راهنمای کارآمد استفاده نمایند.

مسعود باقرزاده را بیشتر بشناسیم:

مسعود باقرزاده مدرک کارشناسی بیمه دارد و در حال حاضر مدیرعامل شرکت آرامش راه تجارت ایرانیان (گروه آموزشی آرتا) است. در حال حاضر او، دوره‌های آموزشی متفاوتی در زمینه‌ی توسعه فردی، بازاریابی، فروش و دیجیتال مارکتینگ برگزار می‌کند.

در بخشی از کتاب ستارگان فروش در صنعت بیمه می‌خوانیم:

دعوت آغاز ارتباط است و اولین ارتباط می‌تواند شروع یک فروش موفق یا شکست در فروش را رقم بزند. تلاش فروشگاه‌های بزرگ در چیدمان یک ویترین زیبا یا برند‌های مطرح برای ارائه یک تبلیغ تلویزیونی موید این است که دعوت چقدر مهم است و می‌تواند سازنده فروش شما و تعیین کننده جریان مذاکره باشد.

یادتان باشد شما در هنگام دعوت فقط قصد دارید فرد را برای یک جلسه رسمی مذاکره آماده کنید، اگر قرار باشد همه اطلاعات محصول خود را در آن زمان به وی بگویید دیگر حرفی برای زمان مذاکره نخواهید داشت و مشتری شما معمولاً اطلاعات ناقصی را از شما دریافت می‌کند و در ذهن خود شروع به تجزیه و تحلیل آن‌ها کرده و اتفاقی که غالبا در این هنگام رخ می‌دهد این است که مشتری با اطلاعات ناقص قضاوت می‌کند و یا برای کسب اطلاعات کاملتر از مراجعی که خود صلاح می‌داند اقدام می‌کند. و در اکثر مواقع شما دیگر آن مشتری را نخواهید دید چون یا نسبت به شما و پیشنهادتان گارد می‌گیرد و یا رقبای شما زحمت پاسخ به سوالات و صدور بیمه نامه وی را خواهند کشید.

 ۱۰۶ صفحه، ۵۰۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6280-23-5 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۵۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: خود شناسی
قوانین همواره ثابت جهان هستی و تاثیر آن در زندگی من
1) قانون ارتعاش و فرکانس
2) قانون مدارها
3) قانون باور (گاز و ترمز)
4) قانون توجه و اعراض
5) هدایت خداوند
1) احساس (قطب نمای درون)
2) قانون اثر متضاد
فصل دوم: بال‌های پرواز در آسمان موفقیت
1) بال اول: هدف و هدف گذاری
1-1) ویژگی‌های هدف (SMARTEM)
1-2) نحوه تعامل با اهداف
2) بال دوم: تعهد
3) تثبیت موفقیت با برنامه ریزی
شناسایی بازار هدف
ایجاد بازار فروش جدید
فصل سوم: اقدامات فروش
دعوت
نکات دعوت
مذاکره یا مشاوره
مزایا یا منافع
اقدامات قبل از جلسه فروش
برگزاری جلسه مشاوره و انواع آن
تکنیک‌های برقراری ارتباط
تکنیک‌های موثر در مشاوره و مذاکره
قطعی کردن فروش
پاسخ به سوالات احتمالی مشتری و قطعی کردن فروش
شناسایی و درک صحبت‌های مشتری (سوال یا بهانه؟!)
پاسخ به سوالات
اقدامات بعد از جلسه مشاوره
پیگیری
تکمیل چرخه فروش
لیست ارجاعی
حفظ ارتباط مداوم با مشتری
پیوست ها

راهنمای دانلود کتاب ستارگان فروش در صنعت بیمه: راهنمای عملی و مهارت‌هایی که برای تبدیل شدن به فروشنده حرفه‌ای، حتما نیاز دارید

برای دانلود کتاب ستارگان فروش در صنعت بیمه: راهنمای عملی و مهارت‌هایی که برای تبدیل شدن به فروشنده حرفه‌ای، حتما نیاز دارید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ستارگان فروش در صنعت بیمه: راهنمای عملی و مهارت‌هایی که برای تبدیل شدن به فروشنده حرفه‌ای، حتما نیاز دارید

نظرات کتاب ستارگان فروش در صنعت بیمه: راهنمای عملی و مهارت‌هایی که برای تبدیل شدن به فروشنده حرفه‌ای، حتما نیاز دارید

فاطمه جوادی
۱۴۰۰/۲/۱۰
این کتاب اطلاعات جدیدی نداشت، صرفا مواردی نوشته شده بود که در خیلی از سایتهای آموزشی هم هست، حتی مقاله‌های قدیمی بیمه. چالشهای پیش رو نماینده گفته شده بدون تکنیک یا راه حل خاص. اینکه مشتری باید پیگیری شه، نیازش پیدا شه و....، حتی نماینده تازه کار هم میدونه. اما راهکار عملی دادن مخصوص شرایط روز مهمه
پیمان عطار
۱۴۰۰/۲/۱
این کتاب، کتاب جالب و خوبیه. من در کلاسهای آموزشی که میرفتم از این بسیار استفاده میشد.
امین فرزی
۱۳۹۹/۱۲/۱۲
کتاب کاربردی بود و مطالب در رابطه با لیست ارجاعی کامل بود
مشاهد همه نظرات (۴)