دانلود کتاب سرعت ثروت: چگونه از کسب در‌آمد کم رهایی یافته و شروع به ثروت‌اندوزی کنیم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سرعت ثروت: چگونه از کسب در‌آمد کم رهایی یافته و شروع به ثروت‌اندوزی کنیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سرعت ثروت: چگونه از کسب در‌آمد کم رهایی یافته و شروع به ثروت‌اندوزی کنیم

با کتاب سرعت ثروت: چگونه از کسب در‌آمد کم رهایی یافته و شروع به ثروت‌اندوزی کنیم، با راهنمایی‌های خوب و مفید تی هارو اکر، استقلال مالی خود را کسب کرده و زندگی خیلی خوب و مفید برای خود و خانواده خود رقم بزنید.

همان افراد علاقمندی باشیم، که همواره پیگیر هدف بوده و در زندگی ریسک پذیر هستند. از شکست‌های مقطعی؛ هراسی به دل خود راه ندهیم. 

باید قبل از ارتکاب به گرفتن هر تصمیم تجاری، تمامی جنبه‌های آن را به دقت بررسی و واکاوی کرد. اکر؛ باور دارد که اطلاعات موجود در کتاب سرعت ثروت را از منابع مورد اطمینان کسب کرده و جزء تجربیات شخصی وی هستند. ولی با همه این اوصاف، هیچگاه قصد تضمین دادن را ندارد. 

در کتاب سرعت ثروت (Speed wealth: how to stop earning a living and start creating wealth)، تی هارو اکر، روال یک تجارت قانونمند با حسابداری و یا مشاوره حرفه‌ای در کسب و کار را دنبال نمی‌کند و اگر افرادی می‌خواهند که روال معمول را طی کنند باید به دنبال کسب مجوز و صلاحیت‌های مربوطه باشند. اکر، هیچگونه ادعایی دال براینکه افرادی با دستیابی مستقیم یا غیر مستقیم به اطلاعات بتوانند با ریسک‌پذیری؛ بدهی خود را پرداخت و یا به شدت بدهکار شوند ندارد، نویسنده این اطلاعات معتقد است که صدا و حرف‌های خوانندگان را ارئه داده و مسئولیت اقدامات شمارا به عهده نمی گیرد. 

فلسفه مالی بر این اعتقاد است که: اگر شما سخت کار کنید، به هرحال ثروتمند می‌شوید. پس اگر بتوانید زودتر ثروتمند شوید، بهتر است. 

توصیه‌های نظری را فراموش کنید. پیام‌های تی هارواِکر خارج از قواعد دنیای واقعی است.

همه تی هارو اکر (T.Harv Eker) را به عنوان یک فرد منحصر به فرد و زیرک می‌شناسند. اکر؛ یکی از اولین تاجران بین‌المللی و مربیان موفقیت شخصی است. او پس از کسب مالکیت 17 تجارت که به مرور زمان آن‌ها را به 30 عدد توسعه داد؛ حاصل سخت‌کوشی و جنب و جوش بالای خودش است. او به صراحت به یکسری نکات بحرانی اشاره می‌کند و تفاوت بین موفقیت و شکست را بازگو می‌کند. 

آقای اِکر؛ متخصص کسب ثروت از کمترین‌هاست. او استعدادی فوق‌العاده برای شروع کار با مقادیر کم و ناچیز و کسب ثروت و درآمد در کوتاه‌ترین زمان را دارد و بسیار علاقه مند است که این روش را به دیگر دوستانش نیز بیاموزد. او با 2000 دلار شروع به سرمایه گذاری کرد و فروشگاه خرده فروشی در رابطه با تناسب اندام را باز کرد. این مغازها پس از 2/21  سال توانست ده شعبه دیگر در آمریکای شمالی افتتاح کند و در نهایت نصف سهام شرکتش را به مبلغ 6/1 میلیون دلار به آقای اچ. جی هانز فروخت «هارواِکر» امپراطور شرکت بین‌المللی آموزش موفقیت شخصی آنلاین خودش است. 

او همچنین نویسنده کتاب پرفروش "اسرار ذهن ثروتمند" است. او خالق کمپین و سمینارهای بسیار مشهوری بوده و بیش از 5/1 میلیون دانش‌آموز در سراسر جهان دارد. او فارغ‌التحصیل از مدرسه «ضربه‌های سخت» است. «تی هارواِکر» تمام تجربیات و فراز و نشیب‌های سفر شخصی‌اش را بازگو و در نهایت شما را به سمت ترکیبی موفق از پول، معنویت و خوشبختی هدایت می‌کند. دانش‌آموزانش از بهترین‌ها هستند «تیهارواِکر» راه رسیدن به موفقیت را ساده می‌کند. 

توصیه‌های مندرج در کتاب سرعت ثروت ممکن است برای همه افراد مناسب نباشد و آقای تی هارو اکر، فقط اطلاعات ارائه شده در ارتباط با موضوع بحث را با توجه به عقیده شخصی خود؛ بیان کرده است. 

 ۷۲ صفحه، ۷۰۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6088-83-9 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۴۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

چگونه درآمد مختصرمان را پایان دهیم و شروع به ایجاد ثروت کنیم؟
قدر‌دانی و تشکر
مسئولیت
مقدمه
ملاقات با نویسنده
گفتاری از مترجم کتاب
مقدمه
اصول قدرت‌: موفقیت یک مهارت یادگرفتنی است
اصول سرعت ثروت 
اصل اول سرعت ثروت‌: طرز فکر "سرعت ثروت" خود را توسعه دهید
سرعت ثروت 
اصل دوم‌: ارزشمندی های بزرگ خود را آشکار کنید
1-تقاضا برای ارزش کار شما 
2-عرضه کالا با خدمات ارزشمند شما 
3-کیفیت‌: محصول ارزشمند شما
4-کمیت ارزش های شما 
اصل سوم سیستم «سرعت ثروت»
کسب و کار صحیح را در زمان صحیح انتخاب کنید 
توضیح مترجم
اصل چهارم سیستم «سرعت ثروت»‌: سیستم دار کردن و طبقه بندی
اصل پنجم سیستم سرعت ثروت‌: تکثیر کسب و کار مفید
افزایش درآمد = افزایش تعدادنسخه های کارارزشمند شما
اصل ششم از اصول سرعت ثروت‌: قدرت نفوذ یا افزایش قدرت
اصل هفتم سیستم سرعت ثروت‌:«کسب نقدینگی»
قدرت اصلی‌: ثروت ؛فقط پول نیست.
از ماموریتی که برای میلیون ها نفر دارید لذت ببرید.
یک نامه شخصی از «تی هارو اکر»
قدرت اصلی‌: بیاموز و بیاموز و بیاموز
دو روش یادگیری 

راهنمای دانلود کتاب سرعت ثروت: چگونه از کسب در‌آمد کم رهایی یافته و شروع به ثروت‌اندوزی کنیم

برای دانلود کتاب سرعت ثروت: چگونه از کسب در‌آمد کم رهایی یافته و شروع به ثروت‌اندوزی کنیم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سرعت ثروت: چگونه از کسب در‌آمد کم رهایی یافته و شروع به ثروت‌اندوزی کنیم

نظرات کتاب سرعت ثروت: چگونه از کسب در‌آمد کم رهایی یافته و شروع به ثروت‌اندوزی کنیم

MLD SR
۱۳۹۷/۵/۱۷
9400تومان برای کتابی که نسخه‌ی چاپیش 10تومنه و فقط 72 صفحه مطلب داره کمی نامتناسبه.
mostafa salari
۱۳۹۷/۳/۲۶
ممنون میشم کتاب اسرار ذهن ثروتمند از همین نویسنده رو هم در سایت قرار بدید.
الهه امین نژاد
۱۳۹۷/۲/۹
تی هارو اکر کتابهای بسیار خوبی داره. این کتاب هم مثل بقیه کتابهاش عاالی بود
مشاهد همه نظرات (۸)