دانلود کتاب سرمایه‌گذار موفق در املاک و مستغلات (کتاب تمرین)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سرمایه‌گذار موفق در املاک و مستغلات (کتاب تمرین) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سرمایه‌گذار موفق در املاک و مستغلات (کتاب تمرین)

در کتاب سرمایه‌گذار موفق در املاک و مستغلات (کتاب تمرین) نوشته رابرت کیوساکی، شما با ابزارهای مفیدی آشنا خواهید شد که در فرآیند سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات از نقطه شروع، تا اتمام کار راهنمایتان خواهد بود.

بدون تردید رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki) نویسنده‌ای برجسته و موفق‌ترین مدرس در حوزه اقتصاد فردی به‌ شمار می‌رود. خواندن کتاب‌های آقای رابرت کیوساکی تاثیر عمیقی بر باور‌های نادرست رایج در جامعه درباره مفاهیمی چون پول، دارایی، بدهی، انواع بدهی، سرمایه‌گذاری، پس‌انداز، وام و.. دارد. این نویسنده باهوش، نارسایی‌های مالی که در عصر حاضر مردم از آن‌ها رنج می‌برند را به خوبی شناسایی کرده و راهکارهای مالی بی‌نظیری در جهت رفع این موانع و دستیابی به استقلال مالی را ارائه نموده است.

کتاب سرمایه‌گذار موفق در املاک و مستغلات، کتاب تمرین (Workbook: Rich Dad's Road to Riches: 6 Steps to Becoming a Successful Real Estate Investor) شامل فرم‌هایی است که مورد نیازتان خواهد بود از جمله: چک لیست‌ها، برگه‌های تمرین، تعاریف و توضیحاتی که برای طرح‌ریزی دوره به شما کمک خواهد کرد.

در بخشی از کتاب سرمایه‌گذار موفق در املاک و مستغلات، کتاب تمرین می‌خوانید:

زمانی که شما یک مشکل با مستاجرتان دارید، خواه این مشکل قصور در پرداخت اجاره خانه بوده و یا تخطی از شروط اجاره‌نامه باشد در مورد اقدامی عاجل تردید نکنید. اگر فردی حقوقی نیستید، پول‌تان را بابت اجاره‌های معوق و خسارت وارده به ملک از دست خواهید داد. به یاد داشته باشید، مستاجران‌تان یک مدرک قانونی را امضا کرده‌اند که آن‌ها را مجاب به پرداخت به موقع و تبعیت از قوانین کرده است. اگر خلاف آن عمل کنند، قانون شکنی کرده‌اند. شما باید اقدامی عاجل برای حمایت از حقوق خودتان انجام دهید. شاید اگر مستاجران‌تان را به خوبی ارزیابی کرده باشید، با مشکلات مربوط به اخراج آنان رو به رو نشوید، اما اگر مجبور به اخراج مستاخر شدید، نگران نباشید. تنها مراحل زیر را دنبال کنید. اکثر مستاجران مشکل رخ داده را حل می‌کنند تا از اخراج‌شان جلوگیری شود.

اجاره‌ بها را به صورت نسیه دریافت نکنید سابقه‌ای ایجاد می‌شود که به مشکل وخیمی ختم می‌گردد. بر پرداخت کرایه‌های معوق تاکید کنید. اگر موعد پرداخت اجاره سپری شده است، تنها پول نقد دریافت کرده و از قبول چک خودداری کنید. اگر پرداخت در موعد مقرر انجام نشد، بلافاصله به صورت کتبی مستاجر را آگاه کنید، از یکی از فرم‌های لیست شده استفاده کنید تا پس از دوره‌ی اخطار، فرآیند اخراج آغاز گردد. پروسه‌ی اخراج را در انتهای دوره‌ی اخطار آغاز کنید. در این مرحله دیگر نیازی به اخطار دهی وجود ندارد زیرا از طریق مجاری قانونی احظار به دادگاه انجام می‌شود.

پس از دوره‌ی اخطار، با یک وکیل با تجربه در امور موجر و مستاجر تماس بگیرید تا بتوانید یک وقت دادگاه بگیرید. این امر معمولا بسیار کم هزینه است، و در هر واقعه، تمامی هزینه‌های قانونی مرتبط با اخراج مستاجر بر عهده‌ی مستاجر خواهد بود. اگر از فرآیندها با خبر باشید، ممکن است انتخاب کنید که این کار را خودتان انجام دهید. اگر به دادگاه رفتید، کپی‌های مدارک مورد نیاز را با خود ببرید.

فهرست مطالب

سخن مترجم
مقدمه
فصل 1: دست به کار شدن
فصل 2: پول شما در کدام مسیر به گردش می‌افتد؟
فصل 3: آماده کردن برنامه خود
فصل 4: یافتن املاک
فصل 5: ارزیابی املاک
فصل 6: انجام معامله
فصل 7: تأمین مالی معامله
فصل 8: برای نهایی کردن معامله به دانستن چه چیزی نیاز دارم؟
فصل 9: مدیریت ملک، چگونه از مشاجره پرهیز کنم؟
فصل 10: چک لیست پدر پولدار برای موفقیت
واژه‌نامه

 ۲۲۴ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-99645-1-2 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب سرمایه‌گذار موفق در املاک و مستغلات (کتاب تمرین)

برای دانلود کتاب سرمایه‌گذار موفق در املاک و مستغلات (کتاب تمرین) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سرمایه‌گذار موفق در املاک و مستغلات (کتاب تمرین)
رضا ایجازیان
۱۳۹۷/۵/۳
عاشق کتابهای رابرت کیوساکی ام. این کتاب به حسابداری و لیست کردن دارایی تان بدهیتان انتخاب کارکنانتان بسیار کمک میکند.
shirzad haghi
۱۳۹۷/۴/۱۰
بسیار خوب
دیروز از کتابراه درخواست همین کتاب رو داشتم امروز بلافاصله در کتابراه قرار گرفت این کتاب خیلی عالیه
درخواست بعدی من کتاب راهنمای پدر پولدار برای سرمایه گذاری است
با تشکر از کتابراه
Hilda Emdadi
۱۳۹۸/۱/۴
کتابهای رابرت کیوساکی عالی هستن، مطالعه این کتاب رو توصیه می‌کنم برای افرادی که می‌خوان از سرمایه کم برای شروع کار استفاده کنن پر از نکات مفیده
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰)