دانلود کتاب سر‌سختی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سر‌سختی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سر‌سختی

در کتاب سر‌سختی، آنجلا داکورث به همه کسانی که به دنبال موفقیت هستند، نشان می‌دهد که راز موفقیت به اندازه‌ای که به اشتیاق و استقامت بستگی دارد، به استعداد وابسته نیست. او این مفهوم را «سرسختی» نامیده است.

داکورث همراه با بیان داستان زندگی خود، به عنوان دختری که همواره عبارت «تو نابغه نیستی!» را از پدرش می‌شنیده ولی اکنون یک فرد موفق و پیشرو در زمینه روانشناسی موفقیت و مشاوره کسب‌وکار است، نشان داده است که برای موفقیت، ترکیب ویژه‌ای از اشتیاق و مداومت بلندمدت ضروری است.

آنجلا داکورث (Angela Duckworth) در کتاب سرسختی (Grit)، خواننده را همراه خود به وضعیت‌هایی شدیدا چالش‌برانگیز، نظیر دوره‌های آموزش ویژه نظامی، آموزش مدارس با شرایط بسیار بد، آزمون‌های ملی و ... برده و نشان می‌دهد که چگونه با ارزیابی هزاران مصاحبه با افراد موفق در زمینه‌های مختلف، به این راز موفقیت پی برده است.

کتاب سرسختی جزو بهترین کتاب‌های کسب و کار 2016 و پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز و آمازون در زمینه روان‌شناسی کاربردی و کسب و کار است.

آنجلا داکورث استاد روان‌شناسی دانشگاه پنسلیوانیا و برنده سال 2013 فلوشیب مک آرتور است. او روی سرسختی و سایر ویژگی‌هایی تحقیق می‌کند که موفقیت در زندگی را پیش‌بینی می‌کنند. آنجلا که قبلاً معلم ریاضی مدارس راهنمایی و دبیرستان بوده، اخیراً آزمایشگاه شخصیت را تأسیس کرده است، سازمانی غیرانتفاعی که مأموریت آن عبارت است از پیشبرد علمی و عملی توسعه شخصیت در کودکان.

ضمن آموزنده، سرگرم‌کننده و حتی تغییر دهنده زندگی بودن، «سرسختی»، کتابی است که نشان می‌دهد زمانی که در شرایط چالشی و سقوط هستید، در ذهن شما چه می‌گذرد و چه چیزی باعث ایجاد تمایز می‌شود. چیزی که استعداد و یا شانس نیست، بلکه قدرت اشتیاق و پشتکار فرد است!

 ۳۴۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-96843-5-9 

چاپ ۱۳۹۵: ۳۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۹۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
بخش 1) سرسختی چیست و چرا اهمیت دارد
فصل 1) ظهور
فصل 2) نگذارید استعداد حواستان را پرت کند
فصل 3) تلاش دو برابر حساب می‌شود
فصل 4) چقدر سرسخت هستید؟
فصل 5) سرسختی رشد می‌کند
بخش 2) رشد سرسختی از درون به بیرون
فصل 6) علاقه
فصل 7) تمرین
فصل 8) هدفمندی
فصل 9) امید
بخش 3) رشد سرسختی از بیرون به درون
فصل 10) فرزندپروری برای سرسختی
فصل 11) زمین‌های بازی سرسختی
فصل 12) یک فرهنگ سرسختی
فصل 13) نتیجه‌گیری
درباره نویسنده

راهنمای دانلود کتاب سر‌سختی

برای دانلود کتاب سر‌سختی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سر‌سختی
علی مردانی
۱۳۹۶/۶/۶
میشه گفت این کتاب بیشتر از همه به درد ما ایرانی‌ها میخوره... چرا که سال‌هاست با تفکر مخرب نابغه بودن و اتکا به پیشینه تاریخی که چیزی ازش نمونده دست از تلاش کشیدیم و فقط اسم فرهنگ برامون باقی مونده.. بیشتر...
مینا امینی
۱۳۹۶/۶/۲۷
عالی کمه برای این کتاب: )
امیر علی گلزاری فرد
۱۳۹۶/۹/۱۹
کتاب خوبیه ولی تو ایران مثل خیلی چیزها ترجمه هم انگار درست شدنی نیست این جور کتابها رو باید پروفسورهای روانشناسی ترجمه بکنند نه مترجم ها
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴۵)