دانلود کتاب سفرنامه عکاس جوان

  • از: داوود موسوی، اوا کائون
  • ۴۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب سفرنامه عکاس جوان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب سفرنامه عکاس جوان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سفرنامه عکاس جوان

کتاب سفرنامه عکاس جوان، تالیف داوود موسوی و اوا کائون، اثری برای تشویق دختران و پسران به خلاق اندیشیدن، داستان‌گویی و بیان احساسات با استفاده از عکاسی است.

در بخشی از کتاب سفرنامه عکاس جوان می‌خوانیم:

هم سن و سال شما که بودم، همسایه‌ای داشتیم به اسم حسن آقا. این حسن آقا هم همسایه خوبی بود، هم قصه‌گوی ماهری. صدا و لحنش مثل قصه‌گوهای حرفه‌ای بود. همیشه یا از دوره جوانی خودش برایمان قصه تعریف می‌کرد یا از داستان‌های قدیمی می‌گفت. من عاشق قصه‌هاش بودم. 

خانواده ما و آن‌ها دور هم می‌نشستیم، چای می‌خوردیم، حرف می‌زدیم و به قصه‌های حسن آقا گوش می‌دادیم. آن قدر قصه و قصه تعریف کردن را دوست داشتم که تصمیم گرفته بودم یک روز من هم مثل حسن آقا بتوانم برای دیگران قصه بگویم. ولی متاسفانه من نه داستان نوشتنم خوب بود، نه صدا و لحن گیرا و دلنشین حسن آقا را داشتم. البته کسی هم به داستان‌ها و قصه‌های من گوش نمی‌داد. 

اما در عوض من چشم‌های دقیق و یک عالمه رویا داشتم. صبرم زیاد بود و به جزییات توجه می‌کردم. عاشق فیلم دیدن و ماجراجویی بودم. برای همین تصمیم گرفتم عکاس بشوم و با عکس‌هایم داستان تعریف کنم. این علاقه و عشق به داستان گویی و عکاسی، من را به سفر دور دنیا برد.

 ۶۶ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب سفرنامه عکاس جوان

برای دانلود کتاب سفرنامه عکاس جوان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سفرنامه عکاس جوان

نظرات کتاب سفرنامه عکاس جوان

Mitra Jalalian
۱۳۹۷/۶/۱
قشنگ‌ترین و پر احساس‌ترین و ساده‌ترین و دلپذیر‌ترین و رؤیای‌ترین و دوست داشتنی‌ترین و... دیگر چه اضافه کنم؟ دوستش دارم. کاش کتاب‌های اینچنینی شیرین در دنیا بیشتر و بیشتر شوند. 😍
sania najafi
۱۳۹۹/۷/۲۰
برای کسایی خوبه که تازه میخوان عکاسی رو شروع کنن من سعی میکنم با این روش‌ها و تکالیفش به چند نفر آموزش بدم فعلا که خوب بوده
مریم معصومی
۱۴۰۰/۲/۱۴
من خودم بی نهایت به عکاسی علاقه دارم و وقتی که این کتاب رو خودم یعنی دیگه حسم به عکاسی بیشتر شد و توصیه من به شما اینکه حتمی این کتاب رو دانلود کنید ☘️✌️✌️
مشاهد همه نظرات (۴۱)