دانلود کتاب سه دیدار با مردی که از فراسوی باور ما می‌آمد - جلد دوم

  • از: نادر ابراهیمی
  • ناشر: انتشارات سوره مهر
  • ۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب سه دیدار با مردی که از فراسوی باور ما می‌آمد - جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سه دیدار با مردی که از فراسوی باور ما می‌آمد - جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سه دیدار با مردی که از فراسوی باور ما می‌آمد - جلد دوم

نادر ابراهیمی در کتاب سه دیدار با مردی که از فراسوی باور ما می‌آمد - جلد دوم، ابعاد مختلف شخصیتی امام خمینی (ره) را در قالب داستان بلندی بررسی‌ می‌کند.

دوران کودکی امام و شکل‌‌گیری شخصیت وی در دامن پر مهر مادر و صاحبه خانم (عمه ایشان)، مرام و منش پدر امام و نحوه‌ شهادت ایشان، حضور امام در کلاس درس مدرس، بررسی‌ شجره ‌نامه اجداد، امام و شرحی از زندگی پدر بزرگ ایشان، مراحل ‌آشنایی امام با دختر حاج ‌آقا ثقفی تا ازدواج، از جمله مواردی است که‌ محتوای این داستان را در بر می‌گیرد.

در بخشی از کتاب سه دیدار با مردی که از فراسوی باور ما می‌آمد - جلد دوم می‌خوانید:

می‌بخشید... من نیامده‌ام تا شما را اندرز بدهم، آمده‌ام تا شما را برحذر دارم. شما، حال، در مرکز‌ این دایره هستید، و از درون دیدن همچون از برون دیدن نیست. ما که در بیرون ایستاده‌ایم، به کلی، طور دیگر می‌بینیم؛ همه طرف را می‌بینیم، و هر دو حریف را. هر چند حریف را؛ بیش از دو تا.

بله آقا... سیاست‌مدار شما هستید. من قصد مداخله در روش‌ سیاسی شما را ندارم. فقط محتاج موعظه هستم. زیرا بسیار مضطربم. زیرا از بیرون‌ دایره می‌بینم، و دعا و راز و نیاز، اضطرابم را تسکین نمی‌دهد... البته به قدر کفایت.

 ۲۷۲ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-506-983-2 

چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

11: همچنان، دیدار اول
12: همچنان، دیدار‌ دوم
13: باز، دیدار‌ سوم
14: دنباله دیدار اول
15: باز، دیدار دوم
16: به دنبال دیدار سوم
17: همچنان دیدار اول
18: دنبال دیدار دوم
19: به دنبال دیدار سوم
20: الباقی دیدار اول
21: ادامه دیدار دوم
22: همچنان، دیدار سوم
23: دیدار‌های درهم‌ ریخته

راهنمای دانلود کتاب سه دیدار با مردی که از فراسوی باور ما می‌آمد - جلد دوم

برای دانلود کتاب سه دیدار با مردی که از فراسوی باور ما می‌آمد - جلد دوم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سه دیدار با مردی که از فراسوی باور ما می‌آمد - جلد دوم

نظرات کتاب سه دیدار با مردی که از فراسوی باور ما می‌آمد - جلد دوم

یونس نوروزی
۱۳۹۷/۸/۲۴
بسیار هنرمندانه و دوست داشتنی به شرح زندگی امام (ره) می‌پردازند. من چنان شیوه‌ی این کتاب شده‌ام که با اینکه خسته بودم وخواب چشمان را فراگرفته بود تمام شب رو برای خواندنش صرف کردم و واقعا یکی از کتاب‌های فوق جذابیت است که نمیشود عاشق آن نشد. من به همه‌ی دوستان توصیه میکنم حتما یکبار این کتاب رو بخونین واقعا عالیه
سیاه مشق
۱۳۹۷/۵/۹
بسیار زیبا، ژرف و عمیق، فیلسوفانه و عارفانه بود.
غمی درد آسا وجودم را فرا گرفت که چنان دری را درک حضور نکردم و تلنگری که، مروارید زمان را درک حضوری عمیق تر کن... رهبر عزیزمان را. سایه شان مستدام و باعزت الهی
مصطفی یمینی
۱۳۹۹/۹/۴
بسیار عالی کاش فرصت اتمام و انتشار جلد سوم محیا میبود.
مشاهد همه نظرات (۶)