دانلود کتاب سیری در رحمت بی کران الهی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سیری در رحمت بی کران الهی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سیری در رحمت بی کران الهی

کتاب سیری در رحمت بی کران الهی‌ به قلم محمد عبدالصمدی، به بررسی این سوال می‌پردازد که خداوند با بندگان خود با اعتقادات گوناگون چگونه برخورد خواهد نمود؟

گناهی هست که بخشیدنی نیست و آن شرک به خداوند است. گناهی هست که می‌تواند بخشیده شود و آن کوتاهی در اجرای دستورات دین است آن «حق الله» است گناهی هست که از آن چشم‌پوشی نمی‌شود، و حتما باید صاحب حق راضی شود و آن «حق الناس» است.

پلورالیسم به معنای مدارا و همزیستی مسالمت‌آمیز برای پیشگیری از جنگ و نزاع‌های قومی و مردمی است. ادیان موجود چهره‌های متفاوت از حقیقت واحد است. قبول این طرز فکر به نام «تکثرگرایی» است. مفسرین آیات قرآنی، مردم را به زندگی مسالمت آمیز و مدارا با یکدیگر تشویق می‌کنند.

اسلام آخرین و کامل‌ترین دین الهی است که توسط خاتم الانبیاء حضرت محمد (ص) از طرف خداوند متعال برای بشر نازل گردیده است. این دین که کامل‌ترین دین از طرف خداوند است جاودان خواهد ماند.

در بخشی از کتاب سیری در رحمت بی کران الهی می‌خوانیم:

خوب است یادآوری کنیم تا حدود چهارصد سال قبل اروپا بوسیله کلیسا اداره می‌شد بدون اینکه مردم دخالتی در امور حکومت داشته باشند در همان دوران که به قرون وسطی معروف است جنگ‌های صلیبی بین مسیحیان و مسلمانان وجود داشته که باعث خسارات فراوانی به هر دو گروه می‌گردد، از حدود چهارصد سال قبل که رنسانس شروع شد و مردم مغرب زمین حکام مذهبی را کنار گذاردن و اندیشمندان جامعه نظرات خود را اعلان نمودند اول به تدریج سپس با سرعت جامعه اروپا متحول شد که امروز ما شاهد پیشرفت‌های علمی آنان در همه زمنیه‌ها هستیم حتی با اظهار نظر درباره مذهب و جهان ماورا الطبیعت و مسائل فلسفی، به خود اجازه داده‌اند که نظرات دیگری غیر از گذشته و آنچه کلیسا می‌گوید داشته باشد.

یکی از اندیشمندان اروپا می‌گوید مردم مسیحی مغرب زمین از زمانی که دین را کنار گذاردن به پیشرفت تانل آمدند و مردم مسلمان مشرق زمین از زمانی که دین را کنار گذاردن از پیشرفت باز ماندند.

 ۱۳۰ صفحه، ۷۸۸ کیلوبایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-9870-49-3 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: مقدمه‌ای برای شروع
فصل دوم: توضیح چند اصطلاح
فصل سوم: یک بررسی تاریخی
فصل چهارم: اشکالات، نقاط ضعف و قوت پلورالیسم
فصل پنجم: آیات و احادیث موافق و مخالف پلورالیسم
فصل ششم: اهل بهشت

راهنمای دانلود کتاب سیری در رحمت بی کران الهی

برای دانلود کتاب سیری در رحمت بی کران الهی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سیری در رحمت بی کران الهی

نظرات کتاب سیری در رحمت بی کران الهی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.