دانلود کتاب سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) از تئوری تا پیاده‌سازی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) از تئوری تا پیاده‌سازی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) از تئوری تا پیاده‌سازی

کتاب سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) از تئوری تا پیاده‌سازی نوشتۀ سروش صفدریان، به معرفی استانداردهای مدیریتی پرداخته و درنهایت به بحث یکپارچه‌سازی سیستم‌های مدیریتی می‌پردازد.

یکی از مهمترین ویژگی‌هایی که در سال‌های اخیر منجر به شکست پروژه‌های مرتبط با مدیریت کیفیت در شرکت‌ها شده است نحوه پیاده سازی این سیستم‌ها در سازمان‌ها بوده است. پس از آغاز بحث سیسیتم ها و پیدایش سیستم‌های مختلف خدماتی و تولیدی، سیستم‌های مدیریتی بعنوان راهکاری برای ایجاد انسجام و هماهنگی بین سیستم‌های مختلف موجود مطرح شده‌اند. تدوین و توسعه استانداردهای بین المللی بخصوص توسط سازمان بین المللی استاندارد (ISO) در این زمینه بسیار مورد توجه می‌باشد. تدوین استانداردهای مدیریتی در زمینه‌های کیفیت، ایمنی و بهداشت، زیست محیطی و... از جمله استانداردهای طراحی شده توسط این سازمان می‌باشند. با افزایش مطالبات مختلف سهامداران بمنظور بهبود عملکرد و اثربخشی، سازمان‌ها وادار شده‌اند که سیستم‌های مدیریتی متفاوتی را پیاده سازی نمایند. با این حال سر و کار داشتن با سیستم‌های مدیریتی متفاوت و مجزا و اطمینان از اینکه آن‌ها در راستای استراتژی‌های سازمانی قراردارند و اثربخشی و کارایی مناسب را دارا می‌باشند بسیار مشکل است. با توجه به ریسک بالایی که اجرای سیستم‌های مدیریتی بصورت مجزا دارند اجرای این سیستم‌ها ناکارآمد و بدون اثربخشی می‌باشد و این مشکل مخصوصاً در بخش‌ها و صنعت‌های پیچیده‌ای همانند صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و صنایع هوایی و صنایع خودرو نمود بیشتری پیدا می‌کند. اجرای سیستم‌های مدیریتی بصورت جداگانه اغلب ناکارآمد و غیراثربخش از کار در می‌آید. به همین دلیل نیاز برای استفاده از یک سیستم مدیریت یکپارچه در اواسط دهه 1990 برای رسیدن به منافع بیشتر و دستیابی هرچه بهتر به سیستم مدیریت کیفیت و سیستم مدیریت زیست محیطی و الزامات مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای مطرح شد. سیستم‌های مدیریت یکپارچه با هدف تلفیق سه استاندارد مدیریت کیفیت بر پایه استاندارد 2008-9001ISO، مدیریت زیست محیطی بر پایه 2004-14001ISO و مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی بر پایه 2007-18001OHSAS در جهت رسیدن به یک سیستم جامع مدیریتی مطرح شده است و در مدت کوتاهی که از آغاز بحث شکل گیری آن می‌گذرد توانسته است نتایج مثبت و قابل قبولی را به ارمغان بیاورد.

کتاب سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) از تئوری تا پیاده‌سازی ((IMS) Integrated Managment System) اطلاعات جامعی دربارۀ سیستم مدیریت بر مبنای استاندارد در اختیار خوانندگان قرار می‌دهد.

 ۱۳۲ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-173-095-5 

چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
مقدمه
فصل اول: سازمان بین المللی استاندارد
فصل دوم: سیستم مدیریت کیفیت
فصل سوم: سیستم مدیریت زیست محیطی
فصل چهارم: سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی
فصل پنجم: سیستم مدیریت یکپارچه
فصل ششم: ماتریس ارتباط الزامات استانداردها

راهنمای دانلود کتاب سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) از تئوری تا پیاده‌سازی

برای دانلود کتاب سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) از تئوری تا پیاده‌سازی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) از تئوری تا پیاده‌سازی
فریبا زنوزی
۱۳۹۶/۴/۸
عالیه آقای دکتر صفدریان
به نکات مهم و کلیدی اشاره کردین
حسین محمد رسولپور
۱۳۹۶/۴/۷
کتاب خوبی بود
امیدوارم اکثر دوستان تهیه کنند و استفاده کنند
محمود کریم زاده
۱۳۹۶/۴/۴
کتابی بومی، و بسیار کاربردی
درود بر شما جناب دکتر صفدریان
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۸)