دانلود کتاب شفای صورت (جوانی و زیبایی طبیعی بدون دارو و جراحی)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شفای صورت (جوانی و زیبایی طبیعی بدون دارو و جراحی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شفای صورت (جوانی و زیبایی طبیعی بدون دارو و جراحی)

با کتاب شفای صورت (جوانی و زیبایی طبیعی بدون دارو و جراحی) و با دستورات گفته شده توسط مارکوس روتکرانز، اطرافیانتان را با چهره جذاب، زیبا و جوانتان شگفت‌زده کرده و روز به روز جوانتر خواهید شد.

مارکوس روتکرانز (Markus Rothkranz)، فیلمساز، نقاش و یکی از رهبران الهام‌بخش در زمینه جنبش غذای خام گیاهی است که در آمریکا فعالیت دارد. مارکوس نویسنده کتاب شفای صورت است. او همچنین یک دی وی دی مستند با نام "رهایی از غذا و دارو" تهیه نموده است. روتکرانز درباره خودش می‌گوید: من مارکوس راتکرانز هستم و حدود ۵۰ سال دارم و ۲۰ سال جوانتر به نظر می‌آیم، از ۲۰ سال پیش خودم هم جوانتر. 

از صورتتان ناراضی هستید؟ کرم‌های شیمیایی، تزریق ژل و جراحی پلاستیک را فراموش کنید. صورتتان تلاش می‌کند چیزی به شما بگوید. هر خط، چروک، لک یا جوشی که روی صورتتان دارید به معنای چیزیست و اینکه دقیقا روی صورتتان ظاهر شده‌اند اتفاقی نیست. هر بخشی از صورتتان به بخش و عضوی از اندام‌های درونی بدنتان متصل و مربوط است. اگر آن قسمت بدنتان بدرستی کار نکند اثرش را روی چهره‌تان خواهد گذاشت. هیچ‌کدام از درمان‌های پوستی نمی‌تواند بطور ریشه‌ای و دائم مشکل صورتتان را برطرف کند. اگر می‌خواهید صورتتان بهبود یابد، باید سلامتی‌تان را بهبود بخشید.

مژده خوبی که به شما می‌دهیم اینست که صورتتان می‌تواند مشکلتان را دقیقا بیان کند و نگاهتان به خود و مردم تغییر خواهد کرد. قادر خواهید بود مسائل و مشکلات سلامتی مردم را با نگاهی به چهره‌شان بفهمید و در نهایت با بکار بستن
بله، دوباره جوان و زیبا خواهید شد. در کتاب شفای صورت یاد خواهید گرفت که چطور بدست خودتان دوباره جوان و زیبا شوید و یکبار که به چنین قدرت درونی برسید، دیگر هیچ‌چیز متوقفتان نخواهد کرد. وقتی متوجه شوید که هر کاری می‌توانید انجام دهید، در هر چیز دیگر زندگیتان شتاب می‌گیرید؛ روابط، موفقیت، کسب و کار و هر چیز دیگرتان. 

در کتاب شفای صورت، با ارگان‌های مهم دورنی و مسئول برای سلامتی و زیبایی واقعی را آشنا شده و آگاه خواهید شد که اگر این‌ها را بدرستی پاک کنید، عملکرد بقیه درست خواهد شد. دقت کنید که چطور همه آن‌ها بهم پیوسته‌اند. همه آن‌ها مثل یک تیم با هم کار می‌کنند. عملکرد هر کدام از این‌ها فوق‌العاده مهم است. اگر یک کدامشان شکست بخورد، همه آن‌ها شکست می‌خورند. زنجیره‌ای است که قدرتش به اندازه ضعیف‌ترین حلقه زنجیر است. به همین دلیل است که ما باید حتی بخش‌های زشت و غیر دوست داشتنی بدنمان را به اندازه سایرین احترام گذاشته، قدر دانسته و حتی درمان کنیم.. 

انتخاب‌های ما باعث بوجود آمدن شرایط سلامتی می‌شوند. می‌توانیم انتخاب‌هایمان را تغییر دهیم. چیزی که من به شما یاد دادم حاصل مطالعات و تجارب سفرهای بسیار من است و این برای شما در حد چشیدن و مزه است. طعم واقعی زندگی را خودتان باید احساس کنید، با اصلاح زندگیتان... 

خیلی بیشتر و بهتر از آنچه که در آینه می‌بینید می‌توانید زندگی کنید. تمام زندگی ما آینه ماست. خوب بنظر برسید. واقعا خوب ظاهر شوید. شتاب دیوانه وار زندگی امروزه را برای یک لحظه متوقف کنید و گوش کنید. بدن و صورتتان می‌خواهد چیزی به شما بگوید. قصدش این نیست که شما را افسرده کند. می‌خواهد شما را آزاد کند.. 

بعد از اینکه دستورات کتاب شفای صورت را رعایت کردید نگاه دیگری بخود کنید. بزرگترین هدیه زندگی به شما این چیزیست که الان در آینه می‌بینید. دنیا می‌خواهد بهترین باشید، چون می‌توانید دنیا را التیام دهید. با زیبایی درونتان و بیرونتان، الهام بخش دیگران شوید. راه را به آن‌ها نشان دهید. 

 ۱۲۳ صفحه، ۱۹۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-04-8784-3 

چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سخن نخست
فصل اول: چشمه جوانی
فصل دوم: بدنبال راهی برای ظاهری جدید
فصل سوم: همه چیز بهم متصل است
فصل چهارم: هیچ‌چیز اتفاقی نیست
فصل پنجم: وقتی برای زیبایی دوباره
فصل ششم: کانال‌های انرژی
فصل هفتم: بررسی علائم سر و صورت
فصل هشتم: بررسی علائم بدن
فصل نهم: پاکسازی ریشه‌ها
فصل دهم: ذهن؛ مهم‌ترین عامل درمان
فصل یازدهم: کبد
فصل دوازدهم: کلیه
فصل سیزدهم: روده بزرگ
فصل چهاردهم: پوست
فصل پانزدهم: سخن آخر

راهنمای دانلود کتاب شفای صورت (جوانی و زیبایی طبیعی بدون دارو و جراحی)

برای دانلود کتاب شفای صورت (جوانی و زیبایی طبیعی بدون دارو و جراحی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شفای صورت (جوانی و زیبایی طبیعی بدون دارو و جراحی)

نظرات کتاب شفای صورت (جوانی و زیبایی طبیعی بدون دارو و جراحی)

🌸 Maryam 🌸
۱۳۹۹/۱۰/۲۸
به نظر من در کل خوب نبود، اینکه گفته بود ذهن و جسم با هم در ارتباط هستند کاملا درسته یا روزه گرفتن برای بدن بسیار مفید یااینکه باید اندام‌هایی پاک سازی بشن تا پوست سالمی داشته باشیم.... اما یه قسمت‌هایی به نظر من درست نمیومد مثلا گفته بود نان و پنیر و... سم هستند، خمیر دندان استفاده نشه.... بیشتر و تاکید داشت که از دمنوش‌ها استفاده بشه سبزی، این روش خوبی هست که ازشون استفاده بشه اما قطعا باید از گوشت و نان و... هم استفاده کرد، بهترین راه حل حفظ تعادل، از همه گروههای کربوهیدرات و چربی‌ها و پروتئین‌ها باید استفاده کرد، باید مواظب باشیم که زیاده روی نکنیم.
کتابی که من دوس دارم تمرین هاش رو انجام بدم اسمش هست "" جوانتر شوید و عمر طولانی داشته باشید"" به نظرم این کتاب خیلی بهتر هست
فائزه ف
۱۳۹۸/۱۰/۸
من خیلی وقت بود دنبال این کتاب بودم، دکترای زیادی رفتم و روش‌های شیمیایی و طبیعی زیادی رو استفاده کردم برای مدتی اثر میکرد بعد دوباره برمیگشت، این کتاب کامل و جامع و ریشه‌ای درست میکنه این مشکلات رو من هیلی خوشم اومد و حتما اجراشون میکنم و نتیجه رو مینویسم
کاربر ک
۱۳۹۷/۱۰/۸
کتاب به بهترین نحو به پاکسازی و سمزدایی می‌پردازد
روده‌ها و کبد ۲ عنصر اصلی در سلامت ذهنی و جسمی و حتی روحی هستند.
برای حال خوبتان هم که شده بخوانید ارزشش را درخواهید یافت
مشاهد همه نظرات (۲۸)