دانلود کتاب شکست بخورید و برخیزید: چگونه می‌توان در پس هر شکستی، قوی‌تر از گذشته برخاست؟


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شکست بخورید و برخیزید: چگونه می‌توان در پس هر شکستی، قوی‌تر از گذشته برخاست؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شکست بخورید و برخیزید: چگونه می‌توان در پس هر شکستی، قوی‌تر از گذشته برخاست؟

کتاب شکست بخورید و برخیزید: چگونه می‌توان در پس هر شکستی، قوی‌تر از گذشته برخاست؟ نوشته‌ی اسکات آدامز، داستان موفقیت بسیار سخت افراد در دل مجموعه‌ای از شکست‌های خجالت‌آور است. اگر در آغاز سفر خود برای رسیدن به موفقیت قرار دارید یا به این می‌اندیشید که کجای کار را اشتباه کرده‌اید، ایده‌های نابی در این کتاب پیدا خواهید کرد.

اسکات آدامز (Scott Adams) در کتاب شکست بخورید و برخیزید (How to fail at almost everything and still win big) فرآیندی ساده‌‌ساز را توصیف می‌کند که شما را از تمام گام‌های مورد نیاز یک فرد برای به دست آوردن به موفقیت آگاه خواهد کرد. معادل بشری موفقیت، سود است. سود تنها چیز ساده‌ای است که می‌توان با اندازه‌گیری آن، حاصل تمام تصمیمات پیچیده زندگی را روشن کرد. واکنش مناسب شما، می‌تواند ترکیبی از آنچه اکنون انجام می‌دهید و آن چیزی باشد که در این کتاب می‌خوانید. در صورتی که بتوانید خرد کافی از طریق درک مسیر، آزمون و شناخت کسب کنید، در بهترین موقعیت جهت قضاوت آن چه اکنون انجام می‌دهید قرار خواهید گرفت.

اگر آن اندازه که می‌خواسته‌اید از نظر شخصی یا حرفه‌ای موفق شوید، موفق شده‌اید، این کتاب صرفا داستان نسبتا سرگرم‌ کننده شکست‌های یک فرد در مسیر موفقیت است. اما الگوهای مشابهی در این داستان پیدا خواهید کرد که تایید می‌کند موفقیت شما کاملا اتفاقی نبوده است. کتاب نوعی تایید ارائه می‌کند که از خانواده و دوستان که شما را یک بازنده واقعی می‌بینند، دریافت نمی‌کنید.

اسکات آدامز، خالق یکی از مشهورترین و اثرگذارترین کتب کارتونی ربع قرن اخیر به نام دیلبرت است. وی پس از 16 سال فعالیت در حوزه فناوری شرکت‌هایی از قبیل بانک کروکر نشنال و پسیفیک‌ بل بین سال‌های 1996 تا 2002، به یک نقاش کارتونی تمام‌ وقت تبدیل شد. کتب پرفروش‌ متعددی از وی با عناوینی از قبیل اصل دیلبرت و راهنمای فوق‌ سری مدیریت داگبرت منتشر شده است. وی در اطراف سان‌ فرانسیسکو زندگی می‌کند.

اسکات آدامز در مقدمۀ این کتاب بیان می‌کند:

آیا موفقیت تدریجی من، اساسا استعداد، شانس، سخت‌کوشی یا ترکیب تصادفا متعادلی از تمام این‌ها بوده است؟ آنچه نسبت به آن مطمئن هستم استفاده درست از مدیریت فرصت‌ها است، طوری که شانس راحت در خانه‌ام را بزند. آیا راهبرد من تفاوتی ایجاد کرد یا اینکه صرفا خوش‌شانس بودم و مابقی ادعاهای من منطق‌تراشی است؟ صادقانه بگویم، نمی‌دانم. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنم که داستان مرا با داستان سایر افراد موفق مقایسه و بررسی کنید و ببینید آیا الگوهای مشابهی وجود دارند. این دقیقا همان فرایندی است که از زمان کودکی دنبال کرده‌ام، یا برای من نتیجه‌بخش بوده است یا اینکه صرفا انسان خوش‌شانسی بوده‌ام. با برداشتن ایده‌هایی از این کتاب نیز دقیقا متوجه نخواهید شد عامل موفقیت شما ایده‌های من بوده یا خوش‌شانسی خودتان، ولی امکان دارد فکر کنید دلیل موفقیت خود را می‌دانید، آن هم عالی بودن شماست. در مورد خودم، ترجیح می‌دهم به دنبال پاسخ این سوال نروم و آن را بی‌پاسخ بگذارم.

در بخشی از کتاب شکست بخورید و برخیزید می‌خوانیم:

صدها سخنرانی مشابه ایراد کرده‌ام. تا حدودی، تمام وقایع سخنرانی‌ها مشابه بودند: قرارداد را امضا می‌کنم. پرواز را تعیین می‌کنم. در محل سخنرانی حاضر می‌شوم. صحبت کوتاهی با سازمان دهندگان سخنرانی انجام می‌دهم. روی صحنه می‌روم. مردم را می‌خندانم. چند عکس خودم را برای مردم امضا می‌کنم. برای گرفتن چند عکس یادگاری آماده می‌شوم. با عجله به موسسه خودروی کرایه‌ای که منتظرم است می‌روم. به فرودگاه می‌روم. با پرواز به خانه برمی‌گردم.

این بار، صحبت کوتاه با سازمان‌ دهندگان عملی نشد. در پشت صحنه، دقایقی پیش از اینکه وارد یک راهروی تنگ منتهی به صحنه شوم، سازمان دهندگان تلاش کردند با من صحبت کنند. بیشترین تلاش خودم را انجام دادم، اما آن‌ها نتوانستند بیشتر آنچه تلاش می‌کردم به آن‌ها بگویم را درک کنند. پچ پچ می‌کردم و با حرکات بدن و با استفاده از جملات جایگزینی که برای این مواقع داشتم، تلاش می‌کردم به آن‌ها اطمینان دهم که اوضاع روی صحنه بهتر خواهد شد. اما صادقانه بگویم نمی‌دانستم این چنین می‌شد یا خیر. و می‌توانستم وحشت را در چشمان آن‌ها ببینم. احتمال این که روی صحنه بروم و حنجره‌ام به ازای هر سه هجا، یک‌بار تپق بزند زیاد بود.

متخصصان معتقدند که سخنرانی عمومی یکی از ترسناک‌ترین کارهایی است که یک فرد ممکن است انجام دهد. البته به شکل کلی مساله من این نبود. من یک فرد کاملا آموزش دیده، با تجربه، و علاقمند به جلب توجه دیگران بودم و مخاطبان من عموما عاشقان دوست‌داشتنی کتاب دیلبرت بودند. اما هرگز پیش نیامده بود در حالی‌که منتظر بودم مرا برای سخنرانی فرا بخوانند، به این فکر کنم که آیا توانایی حرف زدن دارم یا خیر.

 ۳۶۰ صفحه، ۵۶۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-497-033-4 

چاپ ۱۳۹۷: ۴۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۳۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

درباره نویسنده
مقدمه
سرخط‌هایی از کتاب
شش صافی حقیقت
فصل 1: وقتی دیوانه بودم
فصل 2: روز سخنرانی
فصل 3: اشتیاق، چیز چرندی است
فصل 4: شرح مختصر تعدادی از شکست‌های متعدد من
فصل 5: تماشایی‌ترین شکست مورد علاقه من
فصل 6: اهداف در برابر سیستم‌ها
فصل 7: سیستم من
فصل 8: وقتی حرفه شرکتی من شکست خورد
فصل 9: تصمیم گرفتن در برابر خواستن (آرزو کردن)
فصل 10: توهم خودخواهی
فصل 11: معیار انرژی
تطابق وضعیت ذهنی با فعالیت
ساده‌ساز‌ها در برابر بهینه‌سازها
وضعیت نشستن
مرتب بودن
دانش و فقدان آن
بی‌مبالات نباشید
اولویت‌ها
فصل 12: مدیریت نگرش
قدرت لبخند
صرف موفقیت
توهمی را انتخاب کنید که نتیجه دهد
فصل 13: تا همین جای کار، نتیجه حاصل شده است
فصل 14: وقتی انگشت کوچکم از کار افتاد
فصل 15: حرفه سخنرانی من
فصل 16: وقتی اسمی برای مشکل صدایم پیدا شد
فصل 17: وقتی راه‌حلی برای مشکل صدا پیدا شد که نتیجه‌بخش نبود
فصل 18: شناخت استعدادها و فهم زمان مناسب خروج
فصل 19: آیا اهل تمرین هستید؟
فصل 20: مدیریت شانس موفقیت
فصل 21: ریاضیات (حساب و کتاب) موفقیت
سخنرانی عمومی
روان‌شناسی
مکاتبه تجاری
حسابداری
طراحی (مبانی اولیه)
مکالمه
از چه موضوعاتی باید اجتناب کرد
غلبه کردن بر خجالتی بودن
زبان دوم
گلف
دستور زبان مناسب
متقاعد سازی
فناوری (در حد سرگرمی)
فن مناسب تغییر حالت صدا
فصل 22: شناخت الگو
افراد موفق
فصل 23: شوخ‌طبعی
شوخی‌های خود را تعدیل کنید
داستان کولونوسکوپی جیم
شوخ‌طبعی مهندسی شده
فصل 24: تاکیدها
چگونه آغاز شد
فصل 25: زمان‌بندی خوب نیز خوش‌ شانسی است
فصل 26: دفعات اندکی که تاکید نتیجه داد
فصل 27: به‌روزرسانی صدا
فصل 28: متخصصان
فصل 29: برنامه‌ریزی ارتباط
فصل 30: شادی
روال معمول
فصل 31: رژیم غذایی
به دنبال الگو باشید
رابطه غذا-ورزش
ترک اعتیاد به کربوهیدرات‌های ساده
نوشابه رژیمی
چگونه بدانیم چه چیزی باید بخوریم
الگوی رژیم غذایی دوست باهوش شما
بدانید چرا غذا می‌خورید
چگونه می‌توان کاری کرد غذاهای مفید و سالم، خوشمزه به نظر برسند
تعدیل سبک زندگی برای تغذیه سالم
فرضیه واحد لذت
خلاصه تغذیه سالم
فصل 32: تناسب
یک مثال دیگر
انگیزش برای ورزش
پاداش
پیچ کشنده مراقبت از مو
ما (مردان) ترجیح می‌دهیم شما (خانم‌ها) سالم باشید
فصل 33: به‌ روز رسانی صدا 2
فصل 34: شانس
فصل 35: نوبنیاد درخت تقویمی
فصل 36: به‌روز رسانی صدا 3
فصل 37: یادداشت نهایی درباره تاکیدها
فصل 38: خلاصه
منابع

راهنمای دانلود کتاب شکست بخورید و برخیزید: چگونه می‌توان در پس هر شکستی، قوی‌تر از گذشته برخاست؟

برای دانلود کتاب شکست بخورید و برخیزید: چگونه می‌توان در پس هر شکستی، قوی‌تر از گذشته برخاست؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شکست بخورید و برخیزید: چگونه می‌توان در پس هر شکستی، قوی‌تر از گذشته برخاست؟
علی دیداری
۱۳۹۸/۶/۲۲
عالی وبسیار پر محتوا
مهدی امینی
۱۳۹۸/۱۰/۳
مقدمه را خواندم. مثل بسیاری دیگر از کتاب‌های دنیای اقتصاد ارزش خریدن دارد. هنوز کتاب را تهیه نکردم اما به مقدمه‌ای که خواندم ۵ ستاره می‌دهم.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)