دانلود کتاب شیرین‌تر از عسل


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب شیرین‌تر از عسل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شیرین‌تر از عسل

کتاب شیرین‌تر عسل اثر مهدی خدامیان آرانی به بررسی زندگی قاسم پسر امام حسن که در واقعه عاشورا به شهادت رسیده است می‌پردازد.

من از مرگ مى‏‌ترسیدم، از زمان کودکى ترس از مرگ را به من آموخته بودند، وقتى خبر مرگ دوستى یا آشنایى را مى‏‌شنیدم، متأسّف مى‏‌شدم، گویا در فرهنگ جامعه، چیزى بدتر از مرگ وجود نداشت، به من یاد داده بودند که مرگ را براى دشمن بخواهم، و این‏گونه بود که در وجود خود، مرگ را بد مى‏‌دانستم.

زمانى فرا رسید که تحقیق را شروع کردم، مى‏‌خواستم با حماسه کربلا بیشتر آشنا شوم، این‏گونه بود که من با قاسم علیه‌‏السلام آشنا شدم، همان نوجوانى که فرزندِ امام‏‌حسن علیه‌‏السلام بود و در کربلا جانش را فداى امام‏‌حسین علیه‏‌السلام نمود.

من محتاج سخن قاسم علیه‏‌السلام بودم، به راستى قاسم به چه درک و معرفتى رسیده بود که مرگ را این‏قدر زیبا مى‏‌دید و آن را از عسل، شیرین‏‌تر مى‏‌دانست.

من باید پاسخ این سؤل را مى‌‏یافتم. اینجا بود که من شاگرد مکتب او گشتم و او نگاه مرا به مرگ، تغییر داد. او روح تشنه مرا سیراب نمود و عشق خودش را به دلم، هدیه کرد.

اکنون که راه خود را یافته‏‌ام، حقوق مادى این کتاب را از خود سلب مى‏‌کنم تا هر کس بخواهد بتواند آن را چاپ کند و در اختیار دیگران قرار دهد.

من این کتاب را نذر قاسم علیه‏‌السلام کرده‌‏ام، زیرا وامدار او هستم. او معناى زندگى را به من آموخت، کاش من او را زودتر این‏گونه شناخته بودم!

 ۷۲ صفحه، ۲۱۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8449-75-1 

چاپ ۱۳۹۶: ۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب شیرین‌تر از عسل

برای دانلود کتاب شیرین‌تر از عسل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شیرین‌تر از عسل
امیر عباسی
۱۳۹۸/۵/۲۷
⚘⚘با سلام و درود و ادب
الحق و الانصاف، این کتاب مانند کلام حضرت قاسم، شیرین تر از عسل است،
خواندن این کتاب معنای زندگی واقعی را بر انسان مانند کلام حضرت قاسم نشان می‌دهد،
حتما این کتاب را بخوانید 🌷🌷
فاطمه رضایی
۱۳۹۸/۱۱/۹
برای اولین بار پشت کتاب گریه کردم، عالی بود🌹متشکرم از نویسنده این کتاب زیبا🙏🏻
Fateme H
۱۳۹۸/۱۱/۱۱
خیلی قشنگ و تأثیر گذار*
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)