دانلود کتاب شیوه‌های نوین جذب همسر با نیروی نگاه (ویژه بانوان)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شیوه‌های نوین جذب همسر با نیروی نگاه (ویژه بانوان) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شیوه‌های نوین جذب همسر با نیروی نگاه (ویژه بانوان)

کتاب شیوه‌های نوین جذب همسر با نیروی نگاه (ویژه بانوان) نوشته‌ی بهناز صیامی اوجور و سایه مهری چمبلی، با ارائه نکاتی ریز اما قابل‌ تأمل به شما کمک خواهد کرد تا تغییری بزرگ در روابط زناشویی خود ایجاد کنید.

شاید شما هم جزء آن دسته از دختران و خانم‌هایی باشید که به‌ تازگی شکست عشقی را تجربه کرده‌اید و یا جدیداً عاشق شده‌اید و تمایل دارید تا طرف مقابلتان را به سمت خود بکشانید، اما این شرط کلی را فراموش نکنید؛ شما هر چه که هستید و در هر کجا که قرار دارید تاج مقدس‌ترین صفت به نام «زن» را بر سردارید و از آن والاتر یک انسان هستید، انسانی مملو از احساسات و عواطف که سبب برجسته شدن نقش شما در جامعه و زندگی می‌شود.

بسیاری از خانم‌ها گمان می‌کنند که برای اینکه مردی عاشقشان شود باید مثل یک سوپر مدل باشند؛ اما زمانی که از مردی بپرسید چه چیزی او را به سمت زنی جذب می‌کند، اصلاً آن چیزی نیست که زنان انتظارش را دارند. مردان اصلاً انتظار ندارند که همسرانشان مثل زنان و مانکن‌های مجلات باشند.

خانم‌ها برای جذاب بودن به هزینه‌های گزاف و تلاش‌های پیوسته نیازی ندارند. با کمی تلاش می‌توانید از لحاظ ظاهری همان فردی باشید که مردتان در جستجوی آن است.

در بخشی از کتاب شیوه‌های نوین جذب همسر با نیروی نگاه (ویژه بانوان) می‌خوانیم:

هر چه بیشتر با شخصی ارتباط داشته باشید آن شخص بیشتر شما را دوست خواهد داشت. این را دیوید لیدمن متخصص رفتار انسان‌ها بیان می‌کند. در واقع حق با اوست. چندین مطالعه دیگر نشان داده که در معرض قرار گرفتن مکرر با هر محرک خاص ما را نسبت به آن محرک علاقه‌مند‌تر می‌گرداند. تنها زمانی این نظریه صدق نمی‌کند که واکنش اولیه ما به آن محرک منفی باشد؛ بنابراین در ابتدای آشنایی از آنکه کناره‌گیر، گریزان و غیرقابل‌دسترس باشید، پرهیز کنید. در عوض به دنبال بهانه‌های فراوان برای آنکه وقت خود را با وی بگذرانید باشید.

اکنون حواستان را کاملاً جمع کنید چون این مرحله زیرکانه بوده و احتیاج به مهارت دارد. درست زمانی که مطمئن شدید که او را مجذوب خود کرده و محبوب گشته‌اید به تدریج معاشرت خود را کاهش داده و کمتر در دسترس قرار گیرید و این کار را تا زمانی که وی دیگر شما را دیگر ملاقات نکرده و نبیند ادامه دهید. شما هم‌اکنون «قانون کمیابی» را به طور مؤثر به کار گماردید. همه ما واقف هستیم که مردم خواهان چیزهایی هستند که نمی‌توانند داشته باشند.

همیشه در دسترس بودن شما سبب کاهش ارزش و شأن شما می‌گردد. برای مثال هر گاه پایتان را از در خانه بیرون بگذارید و با توده عظیمی از الماس بروی زمین روبرو گردید، کم‌کم برایتان عادی شده و دیگر آن‌ها را بچشم سنگ‌های گران‌بها و ارزشمند نخواهید نگریست. این قانون کمیابی است که سبب می‌شود بیشتر طالب آن‌ها گردید.

 ۱۷ صفحه، ۵۷۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6201-75-9 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

چه چیزی یک مرد را به یک زن جذب می‌کند؟
چگونه کسی را که دوست داریم شیفته خود کنیم؟
کار دلپسندی برایش انجام ندهید…. بگذارید او برایتان کارهای دلپسندی انجام دهد!
به او نگاه کنید...
روی برنگردانید!
از علم مردمک سنجی کمک بگیرید!
چگونه می‌توانید با دیدن چشم‌های یک فرد تشخیص دهید که شما را دوست دارد؟
جذابیت و چشم‌ها
در اینجا مواردی را اشاره می‌کنیم که نشان می‌دهد آیا کسی شما را دوست دارد یا خیر.
نشانه‌های بیشتر جذابیت
علائمی که نشان می‌دهد او عاشق شماست
سیگنال‌های عشق
صبر کنید

راهنمای دانلود کتاب شیوه‌های نوین جذب همسر با نیروی نگاه (ویژه بانوان)

برای دانلود کتاب شیوه‌های نوین جذب همسر با نیروی نگاه (ویژه بانوان) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شیوه‌های نوین جذب همسر با نیروی نگاه (ویژه بانوان)
Forou Zan
۱۳۹۸/۷/۱۹
از عنوانش مشخصه چ کتاب عالیه!!. وایی به حالمون ک این شده کتاب پرفروشمون😐
Rezvan Sadat
۱۳۹۸/۷/۲۰
وای ۱۷ صفحه رو دونفری نوشتن؟؟!!🥺🥺🥺
rayan rana
۱۳۹۸/۱۰/۳
خیلی گرونه کل صفحه ۱۷ صحفه حیف پول
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)