دانلود کتاب صوتی آرام شاه


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آرام شاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آرام شاه

کتاب صوتی آرام شاه نوشته‌ی سوزان دی سوئیت درباره‌ی گوریلی است که برخلاف سایر همنوعانش شخصیتی بسیار صلح‌طلب دارد. پدربزرگش اصلاً از این وضعیت راضی نیست و تلاش می‌کند نوه‌ی خود را تغییر دهد.

موضوع کتاب صوتی آرام شاه (king calm mindful gorilla in the city) چیست؟

با ماروین آشنا شوید؛ او یک گوریل است و در شهر بزرگ نیویورک زندگی می‌کند. او آرام، مهربان، صبور و صلح‌جو است و با بقیه‌ی گوریل‌ها فرق دارد. پدربزرگ ماروین از شخصیت متفاوت نوه‌اش ناراضی است و همیشه او را به خشونت و کم‌حوصلگی دعوت می‌کند. یک روز این دو با هم بحثی طولانی می‌کنند و نتیجه این می‌شود که پدربزرگ یک هفته با نوه‌اش زندگی کند تا... .

کتاب صوتی آرام شاه مناسب چه کسانی است؟

سوزان دی سوئیت (Susan D Sweet) در این داستان تلاش می‌کند اطلاعات ارزشمندی درباره‌ی آرامش درونی در اختیار کودکان 4 تا 8 سال قرار دهد.

در بخشی از کتاب صوتی آرام شاه می‌شنویم:

پس روز دوشنبه ماروین به همراه بابابزرگ به مرکز شهر رفت. نیویورک خیلی شلوغ و پر رفت و آمد بود. ماشین‌ها و آدم‌ها با عجله و پرسروصدا در حرکت بودن ولی ماروین از درون احساس آرامش می‌کرد.

اون‌ها دوتایی باهم روی نیمکتی توی پارک نشستن. هوا عالی بود و مردم برای تفریح به همراه بچه‌هاشون به پارک اومده بودن. بابابزرگ دوتا موز خرید و با ماروین مشغول خوردن شدن. بابابزرگ با دوتا گاز بزرگ کل موزش رو بلعید ولی ماروین با آرامش میوه رو پوست کند و با گازهای کوچیک مشغول خوردن شد. اون به رنگ و طعم موز توجه کرد و از مزه‌ی شیرین و رسیده‌اش لذت برد.

 ۱۲ دقیقه، ۱۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
آرام شاه

راهنمای دانلود کتاب صوتی آرام شاه

برای دانلود کتاب صوتی آرام شاه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آرام شاه

نظرات کتاب صوتی آرام شاه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.