دانلود کتاب صوتی آیا تو آن گمشده‌ام هستی؟


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آیا تو آن گمشده‌ام هستی؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آیا تو آن گمشده‌ام هستی؟

باربارا دی آنجلیس یکی از موثرترین آموزگاران در زمینه روابط و رشد شخصیتی در کتاب صوتی آیا تو آن گمشده‌ام هستی؟، تمامی تجربیات خود را در جهت انتخاب فرد مناسب برای ازدواج بیان می‌کند.

کتاب صوتی آیا تو آن گمشده‌ام هستی؟ (?Are you the one fore me) درایت و بینشی را که در فهم واقعیت‌های زندگی احساسی خود بدان نیاز دارید را به شما می‌دهد.

در کنار نامزدتان نشسته‌­اید و همان‌طور که به چهره او می­‌‌‌‌‌‌نگرید، به آینده زندگی‌تان می‌اندیشید. قرار است با هم ازدواج کنید. دوستش دارید و زندگی‌ بدون او برایتان مفهومی ندارد. ولیکن دودل هستید. چگونه مطمئن شوید که او واقعا نیمه گمشده شماست؟

عاشق شدن تجربه‌ای قدرتمند و جادویی است. در ابتدا هر گفتگو و هر لحظه، کاملا منطقی و درست به نظر می‌رسد. ولیکن خیلی زود جذابیت و شیدایی تبدیل به رابطه‌ای عادی می‌شود و مشکلات زندگی مشترک ظاهر می‌شوند. هفته‌ها و ماه‌ها می‌گذرند تا اینکه یک روز از خود می‌پرسیم آیا او نیمه گمشده من است؟

ما می‌خواهیم در زندگی احساسی خود خوشبخت باشیم و نیز می‌خواهیم که ازدواجمان سرانجام خوبی داشته باشد. بنابراین پرواضح است که هیچ یک از ما عمداً افرادی را انتخاب نمی‌کنیم که برایمان نامناسب باشند. ما حقیقتاً باور داریم که وقتی کسی را انتخاب می‌کنیم، انتخابمان درست است، اما حقیقت تلخ این است که بسیاری از اوقات این انتخاب‌ها به اشتباهاتی تلخ و دردناک مبدل می‌شوند. بسیاری از ما فرد نامناسب را برمی‌گزینیم و سپس می‌اندیشیم که چرا ازدواجمان شکست می‌خورد...

اگر مجرد هستید با این کتاب می‌توانید به ابزار و دستورالعمل‌های لازم جهت انتخابی سالم و موفق دست پیدا کنید و اگر عاشق شده‌اید می‌توانید از درستی رابطه خود و موفقیت آن در آینده 100 درصد مطمئن شوید. هم‌چنین اگر ازدواج کرده‌اید با کمک این کتاب می‌توانید تفاوت‌های‌تان را درک کنید و آن‌ها را متعادل سازید تا بتوانید در کنار هم شادتر زندگی کنید.

باربارا دی آنجلیس (Barbara De Angelis) روان‌شناس، مشاور روابط، سخنران و نویسنده در زمینه رشد شخصی است. او کارشناسی ارشد خود را در روانشناسی از دانشگاه سیرا گرفته و دکترای خود را در روانشناسی از دانشگاه کلمبیا پسیفیک دریافت کرده است.

آثار باربارا از پرفروش‌ترین کتاب‌های روانشناسی است که بیش از 8 میلیون نسخه از آن فروخته شده‌ است و در سراسر جهان به بیشتر از بیست زبان به چاپ رسیده‌ است.

در قسمتی از کتاب صوتی آیا تو آن گمشده‌ام هستی؟ می‌شنویم:

«مقابل همسر آینده‌تان نشسته‌اید. از نگاهش می‌خوانید که نگران است به او چه پاسخ خواهید داد و همینطور که به خطوط چهره او خیره شده‌اید، به آینده این رابطه می‌اندیشید. می‌دانید که می‌خواهد با شما ازدواج کند. شما دوستش دارید و زندگی بدون او را نمی‌توانید تصور کنید. اما فکر ازدواج با او شما را تا سر حد مرگ می‌ترساند. چه پیش خواهد آمد اگر به او قول ازدواج بدهید و بعدا دریابید که شخص دیگری نیز وجود دارد که با و تفاهم بیشتری دارید؟ چگونه می‌توانید اطمینان حاصل کنید که او همان شخصی است که می‌خواهید؟...»

 ۱۳ ساعت و ۵۵ دقیقه، ۷۷۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰۰ ت - 14.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۹ دقیقه
بخش اول - شناخت و درک انتخاب‌های عشق و احساس - فصل اول - قسمت اول
۴۵ دقیقه
فصل اول - قسمت دوم
۴۲ دقیقه
فصل دوم - قسمت اول
۴۲ دقیقه
فصل دوم - قسمت دوم
۵۶ دقیقه
فصل سوم
۳۸ دقیقه
فصل چهارم - قسمت اول
۳۵ دقیقه
فصل چهارم - قسمت دوم
۳۸ دقیقه
بخش دوم - اجتناب و دوری از افراد نامناسب - فصل پنجم - قسمت اول
۳۷ دقیقه
فصل پنجم - قسمت دوم
۳۶ دقیقه
فصل ششم - قسمت اول
۵۱ دقیقه
فصل ششم - قسمت دوم
۵۲ دقیقه
فصل ششم - قسمت سوم
۴۴ دقیقه
فصل هفتم - قسمت اول
۵۱ دقیقه
فصل هفتم - قسمت دوم
۳۹ دقیقه
بخش سوم - نحوه شناخت و شناسایی افراد مناسب برای برقراری ارتباط و ازدواج - فصل هشتم
۲۹ دقیقه
فصل نهم - قسمت اول
۲۵ دقیقه
فصل نهم - قسمت دوم
۳۰ دقیقه
فصل دهم - قسمت اول
۳۷ دقیقه
فصل دهم - قسمت دوم
۳۲ دقیقه
فصل یازدهم - قسمت اول
۳۱ دقیقه
فصل یازدهم - قسمت دوم
۷ دقیقه
فصل دوازدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی آیا تو آن گمشده‌ام هستی؟

برای دانلود کتاب صوتی آیا تو آن گمشده‌ام هستی؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آیا تو آن گمشده‌ام هستی؟
M M
۱۳۹۸/۲/۲۲
کتاب خوبی هستش و به نظرم برای خود شناسی هم بسیار لازم و ضروری هستش. تله‌های رفتاری‌ای که در وجود ادم‌ها هستن باعث انتخاب‌های نا اگاهانه ما میشن و شناختن و درمانشون برای اینده‌ی بهتر ما لازم من کتاب رازهایی درباره‌ی مردان رو هم خوندم از همین نویسنده و به نظرم خیلی دیدخوبی برای روابط بهتر ارائه میده.
محمد نکوئی فرد
۱۳۹۸/۲/۲۹
خواندن این کتاب را به کسانی که می‌خواهند، دوستی و یا شراکت کنند (درون زندگی و کار) پیشنهاد می‌دهم.
کتاب به زبان ساده و روشنی نوشته شده و بسیار کاربردی است. نویسنده که خود درد کشیده و پیر راه است، و بیشتر...
مهرناز م
۱۳۹۸/۹/۱۲
مهمترین تصمیم زندگی ازدواج. کتاب خوبیه خیلی کمک میکنه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۰)