دانلود کتاب صوتی آیین همسرداری


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آیین همسرداری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آیین همسرداری

کتاب صوتی آیین همسرداری نوشته‌ی دوروتی کارنگی و دیل کارنگی، حاوی راهکارهای ساده و کلیدی است که استفاده از آن‌ها موجب می‌شود، هر روز بیشتر از دیروز شیفته‌ی همسرتان شوید و زندگی مملو از آرامش و شادی در کنار او داشته باشید.

اگر می‌خواهید همانند روزهای ابتدایی شروع رابطه‌تان، از بودن با همسرتان لذت ببرید. کافی‌ست راهکارهای مثبت و کوچک کتاب صوتی آیین همسرداری (How to help your husband get ahead in his social and business life)، را انجام دهید و تغییرات بزرگی در زندگی خود ایجاد کنید.

دیل کارنگی (Dale Carnegie) و دوروتی کارنگی (Dorothy Carnegie) به شما اطمینان می‌دهند که با انجام شیوه‌ها و دستورالعمل‌های این کتاب می‌توانید کم‌کم همسرتان را به ثروت برسانید و به سمت کامیابی و سعادت هدایت کنید.

این آرزوی قلبی تمامی زنان است که پس از ازدواج خوشبخت شوند، شوهرشان به موفقیت‌های شغلی زیادی برسد و زندگی مفرح و غنی داشته باشند. این کتاب صوتی سعی می‌کند که این آرزوهای قلبی را به کمک خودشان تحقق دهد.

در این کتاب صوتی شیوه‌هایی برای تقویت روحیه همسران و راهکارهایی برای پشتیبانی از همسران آورده شده است. همچنین می‌آموزید که چگونه در تصمیم‌گیری‌های مهم و باارزش زندگی‌تان به همسرتان کمک کنید، سطح محبت و عشق خود را بیافزایید، سلامت روح و روان او را حفظ کنید، دارایی‌اش را دوچندان کنید، محیط خانه را شادتر و دلپذیرتر کنید و شخصی سازش‌پذیر شوید.

موضوعاتی که در این کتاب صوتی شرح داده می‌شود عبارت‌اند از:

- چرا مردان از خانه گریزانند.
- چگونه شوهرتان را شاد کنید.
- چگونه فردی سازش‌پذیر شوید.
- چگونه خانه را محیطی دل‌پذیر سازید.
- چگونه سلامتی و دارایی او را حفظ کنید.
- راهکارهایی برای تقویت روحیه شوهرتان.
- چهار روش برای حمایت بیشتر از شوهرتان.
- چگونه در تصمیم‌گیری به شوهرتان کمک کنید.
- چگونه سطح محبت و عشق خود را ارتقا دهید.
- بزرگ کردن خصلت‌های نیکو و کوچک شمردن اشتباهات شوهرتان.

دیل کارنگی را بیشتر بشناسیم:

دیل کارنگی (Dale Carnegie) نویسنده‌ی درخشان و سخنران برجسته‌‌ی آمریکایی است که در یک خانواده‌ی فقیر چشم به جهان گشود و دوران کودکی دشواری را سپری کرد. او اغلب کتاب‌های روانشناسی می‌نویسد و به طرفدارانش درس‌های بسیاری در زمینه‌های خودسازی، پیشرفت شخصی، فروشندگی و سخنرانی در جمع داده که باعث پیشرفت و موفقیت روزافزون آن‌ها شده است. امروزه برنامه‌های آموزشی او به بیش از 30 زبان ترجمه شده‌ و در ایالات متحده و سراسر دنیا در دسترس همگان قرار گرفته‌ است. از جمله آثار او عبارت‌اند از: آئین دوست یابی، آیین زندگی، آیین همسرداری، نگران نباش! زندگی کن، هرگز فراموش نشوید و...

در قسمتی از کتاب صوتی آیین همسرداری می‌شنویم:

«هر مرد در حقیقت دارای دو شخصیت است: شخصیتی که در حال حاضر دارد و شخصیتی که دلش می‌خواهد داشته باشد. مثلاً یک مرد خجالتی و کمرو دلش می‌خواهد معاشرتی و جسور باشد. یا کسی که گمنام است دلش می‌خواهد معروف و مشهور شود. یا اگر اعتماد به نفس ندارد آرزو می‌کند متکی به نفس و شجاع شود. وظیفه‌ی هر زن این است که به شوهر خود کمک کند تا او به شخصیتی که دلش می‌خواهد برسد. البته این کار را نباید با غر و لند کردن و آزار دادن او انجام دهید. در ضمن همیشه به یاد داشته باشید که هرگز شوهر خود را با شوهر همسایه مقایسه نکنید. به هر حال در راه کمک به شوهرتان برای این که به شخصیت آرمانی خود برسد او را عصبی و کلافه نکنید. بدون شک بهترین راه برای کمک به او این است که از شخصیت او تعریف و تمجید کنید و به او روحیه بدهید.»

 ۵ ساعت و ۵۰ دقیقه، ۳۲۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۳۶۰۰۰ ت - 10.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴۶ دقیقه
بخش اول: گام‌های اول موفقیت
۳۳ دقیقه
بخش دوم: راهکارهایی برای تقویت روحیه
۴۳ دقیقه
بخش سوم: چهار روش برای حمایت بیشتر شوهر
۴۷ دقیقه
بخش چهارم: چگونه فردی سازش‌پذیر شویم
۴۴ دقیقه
بخش پنجم: اگر خواهانه پیشرفت شوهرتان هستید این مشکل را حل کنید
۳۱ دقیقه
بخش ششم: شاد کردن شوهر
۴۲ دقیقه
بخش هفتم: خانه را محیط دل‌پذیر کنید
۲۰ دقیقه
بخش هشتم: چگونه افراد دیگر را با شوهرتان همراه سازید
۲۸ دقیقه
بخش نهم: سلامتی و دارایی او را حفظ کنید
۱۶ دقیقه
بخش دهم: مهم‌ترین کمک زن به شوهر

راهنمای دانلود کتاب صوتی آیین همسرداری

برای دانلود کتاب صوتی آیین همسرداری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آیین همسرداری

نظرات کتاب صوتی آیین همسرداری

النا اسدالهی
۱۳۹۸/۱۲/۲۷
این کتاب خیلی مفید و کاربردی هست فقط چون نوسینده کتاب خارجی هستند طبیعتا بعضی از نکات با فرهنگ ما جور در نمیاد ولی خب در کل خیلی به درد بخور و جالبه و خانمها میتونن خیلی از اشتباهاتی رو که تا به حال درست میدونستن اصلاح کنن و به ویژه همسرانشون رو در حوزه کاری و شغلی بیشتر یاری بدن در مجموع توصیه که میکنم حتما کتاب رو بخونید یا گوش کنید، وممنون از خانم پوریان به خاطر صدای گرمشون، و تشکر از کتابراه💖💖💖
Arzu jafary
۱۳۹۹/۹/۱۱
خیلی خوب بود راهکار‌هایی داده که انجام بدیم واقعا تاثیر گذاره پیشنهادم اینه که گوش کنین یبار به این کتاب خیلی از مشکلاتی که من خودم داشتم و شورو ذوق زندگیم کمتر شده بود تونستم درس کنم
کاربر Sh
۱۳۹۹/۲/۲۴
افتضاح‌ترین کتابی که تا حالا خوندم، انگار که زن باید صد در صد در رکاب شوهرش باشه که میخواد خوشبخت باشه، آخه این که اصلا زندگی نیست چه برسه به خوشبختی، فقط بردگی و خفت زنها رو ترویج میده، حیف ۱تومن پول بابت این کتاب، چه برسه به ۱۸ هزار تومان. واقعا افتضاح بود.
مشاهد همه نظرات (۱۰)