دانلود کتاب صوتی اجازه بدید بازی کنند


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اجازه بدید بازی کنند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی اجازه بدید بازی کنند

کتاب صوتی اجازه بدید بازی کنند اثر مارگو ریون، روایتی جذاب از تبعیض میان سیاه‌پوستان و سفیدپوستان در فوتبال است. این اثر برای کودکان گروه سنی (ب) و (ج) تهیه شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی اجازه بدید بازی کنند می‌شنویم:

بیشتر مردم می‌گویند، مربی بِن سینگْلِتون بود که در تابستان سال 1955 توانست رویای ستاره­ شدن را از آسمان به هارمون فیلد بیاورد و آن را در چشم 14 پسر قرار بدهد. خیال‌پردازی­‌هایی که در مورد بیسبال وجود داشت، مثل موج گرمایی که بعد از ظهرها در منطقه‌ی غربی چارلزتون بود، زیاد می‌شد.

در آن تابستان که اسم جکی رابینسون از دهن هر کسی شنیده می‌شد، فقط پسرهای غرب چارلزتون نبودند که رویای بیسبال را در سرشان داشتند. تب علاقه به بیسبال کل کارولینای جنوبی را در برگرفته بود. 62 لیگ مختلف بیسبال در این ایالت بود اما فقط لیگ کانن استریت بود که سیاه‌پوست‌ها می‌توانستند در آن بازی کنند، بقیه لیگ­‌ها فقط مخصوص سفید پوست‌­ها بود.

در سال 1955 در کارولینای شمالی، هیچ‌وقت هیچ تیمی از سیاه ­پوست­‌ها، نتوانست در لیگ خردسالان سفیدپوست‌ها بازی کند، چون سفیدپوست‌­ها و سیاه­ پوست‌ها باید در جامعه، برابر اما جدا از هم زندگی می‌کردند.

 ۱۶ دقیقه، ۲۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۶ دقیقه
اجازه بدید بازی کنند

راهنمای دانلود کتاب صوتی اجازه بدید بازی کنند

برای دانلود کتاب صوتی اجازه بدید بازی کنند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  اجازه بدید بازی کنند