دانلود کتاب صوتی اردوی تابستانی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اردوی تابستانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی اردوی تابستانی

کتاب صوتی اردوی تابستانی اثر رزی بنکس داستانی جذاب از مجموعه‌‌ پرنسس‌های اسرارآمیز است که برای گروه سنی «ج» روایت می‌شود.

اردوی تابستانی (Starlight sleepover) برای بسیاری از کودکان اتفاقی هیجان‌انگیز، پرماجرا و جذاب است. اما نه برای لورا. او اولین بار است که از خانواده‌اش دور می‌شود و در اردوگاه تابستان احساس تنهایی می‌کند. چون آن‌جا هیچ دوستی ندارد. او آرزو می‌کند که کاش اینجا تنها نبود و چند دوست داشت.

وقت آن است که پرنسس‌های اسرارآمیز یعنی مایا و شارلوت دوباره دست به کار بشوند. آن‌ها باید به اردوی تابستانی بروند و آرزوی لورا را برآورده کنند. خوشحال کردن و خنداندن کودکان مهم‌ترین کاری است که پرنسس‌های اسرارآمیز انجام می‌دهند.

مایا و شارلوت به تازگی به پرنسس‌های اسرارآمیز تبدیل شده‌اند و برای کامل شدن باید راه‌های زیادی را طی کنند. آن‌ها ابتدا باید کارآموزی کنند و ماموریت‌هایشان را به خوبی انجام بدهند تا بتوانند یک پرنسس اسرارآمیز کامل بشوند.

در این میان، پرنسس بدجنس نیز بیکار نیست و بدون شک با کمک دستیار بدذاتش، آقای هکس جلوی برآورده شدن این آرزوها را می‌گیرد. پرنسس بدجنس دوست ندارد که بچه‌ها به آرزوهایشان برسند و خوشحال باشند. به همین دلیل مایا و شارلوت همه‌ی تلاششان را می‌کنند که کارشان را به هر قیمتی انجام دهند.

 ۱ ساعت و ۲ دقیقه، ۲۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۸ دقیقه
فصل اول: درختان بزرگ
۹ دقیقه
فصل دوم: وقت مهمانی
۱۱ دقیقه
فصل سوم: اردوی تابستانی
۹ دقیقه
فصل چهارم: سواری بر روی رودخانه
۱۰ دقیقه
فصل پنجم: شام فاجعه‌بار
۸ دقیقه
فصل ششم: افتضاح آشپزی
۸ دقیقه
فصل هفتم: آواز ستاره‌ای

راهنمای دانلود کتاب صوتی اردوی تابستانی

برای دانلود کتاب صوتی اردوی تابستانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  اردوی تابستانی
Sina Rashidi
۱۳۹۸/۱/۲۳
زیبا
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)