دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش چهارم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش چهارم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش چهارم

کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش چهارم اثر دیوید دی برنز، به بررسی برقراری ارتباط بهتر و کارآمدتر می‌پردازد و ویژگی‌های ارتباط خوب و بد را بیان می‌کند.

کتاب صوتی از حس بد به حس خوب (The feeling good handbook) به شما می‌آموزد که چگونه خود را از ترس، فوبی­‌ها و هراس رها سازید، چگونه بر نگرش‌های منفی خود غلبه کنید، چگونه به مشاجرات زناشویی خاتمه دهید، چگونه رازهای ارتباط صمیمی را کشف کنید و چگونه برای رسیدن به موفقیت بر تعلل خود فائق آیید. هم‌چنین این کتاب به عنوان راهنمایی جامع و کامل به شما نشان می‌دهد که چگونه حس خوبی نسبت به افرادی که به آن‌ها علاقه دارید، داشته باشید.

این بخش از کتاب روش‌های برخورد با افراد گوناگون را شرح می‌دهد. از جمله افراد پرتوقع و سخت‌گیر، افراد لجوج و سرسخت یا افرادی که تقاضای غیرمنطقی از شما دارند و باعث می‌شوند بر سر دوراهی قرار بگیرید. در ادامه این کتاب دلایل ناتوانی در برقراری ارتباط میان افراد بیان می‌شود و عوامل اشتباهات ما را گوش‌زد می‌کند. از جمله سرزنش، خودفریبی، حقیقت، سوءظن، بی‌اعتمادی، قربانی‌شدن و…

دکتر دیوید دی برنز (David D. Burns)، استادیار بازنشسته‌ی روان‌شناسی بالینی دانشکده‌ی روان‌پزشکی و علوم رفتاری در دانشگاه علوم پزشکی استانفورد و پژوهشگر دانشگاه علوم پزشکی هاروارد است. بیش از 100 مقاله درباره‌ی کارها و آثار او در مجلاتی مانند Reader’s Digest و Psychology Today به چاپ رسیده است. کتاب پرفروش او با عنوان از حال بد به حال خوب بیش از چهار میلیون نسخه فروش داشته است. در سال‌های اخیر، بیش از 50000 متخصص بهداشت روانی در برنامه‌های آموزشی دکتر برنز در سرتاسر آمریکا و کانادا شرکت کرده‌اند.

 ۴ ساعت و ۲۷ دقیقه، ۲۴۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۲ دقیقه
بخش چهارم: فصل هجدهم - ارتباط خوب و بد
۸۸ دقیقه
فصل نوزدهم - 5 راز ارتباط صمیمانه
۱۸ دقیقه
فصل بیستم - چگونه بهتر ارتباط برقرار کنیم
۶۶ دقیقه
فصل بیست و یکم - چگونه با افراد پرتوقع و سخت‌گیر برخورد کنیم
۶۲ دقیقه
فصل بیست و دوم - چرا افراد نمی‌توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند

راهنمای دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش چهارم

برای دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش چهارم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  از حس بد به حس خوب - بخش چهارم
Maiwand Noorzai
۱۳۹۸/۴/۱
نمی دانم گناهم چیست که از بهترین کتاب‌های گویایی‌تان محروم هستم اگر بیش از هرچیز بهش علاقمند هستم کاش میتوانستم همه شان گوش کنم. ممنون از کتاب‌های خوب‌تان 🌷🌷🌷
علی عیسی زاده
۱۳۹۹/۷/۲۲
عالی هست سایتتون
Mahdiye Rezai
۱۳۹۹/۱/۲۹
راهکارهای خوبی برای برخورد بهتر در روابط پیشنهاد میکنه عالیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)