دانلود کتاب صوتی از در فیل


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی از در فیل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی از در فیل

کتاب صوتی از در فیل نوشته‌ی هلن دی بلویس، داستانی هیجان‌انگیز و جذاب درباره‌ی پسری بازیگوش است که می‌خواهد همراه با فیلش به موزه برود.

موضوع کتاب صوتی از در فیل (Through The Elephant’s Door) چیست؟

داستان این کتاب صوتی درباره‌ی پسری کوچک است که تصمیم دارد همراه با فیلش به موزه برود، هوا بارونی بود و مشکلات زیادی برای آن‌ها پیش آمد. فیل از در موزه وارد نمی‌شد و نگهبان فکر می‌کرد این فیل بزرگ برای موزه دردسر به وجود می‌آورد تا اینکه فیل و پسرک در موقعیتی عجیب قرار گرفتند. گویا نگهبان درست فکر کرده بود.

اگر دوست دارید بدانید که عاقبت پسرک و فیل چه می‌شود، به این کتاب صوتی گوش فرا دهید.

کتاب صوتی از در فیل مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 8 سال که علاقه‌مند به داستان‌‌های زیبا و ماجراجویانه هستند، مناسب خواهد بود.

در قسمتی از کتاب صوتی از در فیل می‌شنویم:

اِیمیل قلابش رو شل کرد و خرطومش رو تا جایی که قابل دیدن نباشه زیر شکمش فرو برد. اما این دفعه از خجالت سرخ نشد. به جاش چشماش پایین افتاد و به زمین سفالی خیره شد. اما نگهبان وحشی بود. اون از سر تا پا به اِیمیل نگاه کرد و زیر لب غر غر کرد: "اگه این رفیقمون عطسه می‌کرد... هووووف! با خرطومی به اون اندازه، ماه‌ها طول می‌کشید تا اینجا رو تمیز کنیم."

نگهبان دیوونه بود! خرطومی مثل خرطوم اِیمیل، پر از آب دماغ؟ خرطوم یک فیل بیشتر شبیه یک بازوی بسیار قویه که می‌تونه یک درخت رو از ریشه در بیاره. بعضی اوقات هم مثل یک دست ظریف عمل می‌کنه که می‌تونه یک قلمو رو حمل کنه و یا مثل یک فواره، آب رو به سمت آسمون شلیک کنه. مشخصا اون خرطوم کارای بیشتری میتونه انجام بده به جز اینکه فقط یک دماغ برای عطسه کردن باشه! این دفعه نگهبان قرار بود حرفای من رو بشنوه. اما همینطور که غر می‌زد از ما جدا شد. من آهسته به شونه‌ی رفیقم زدم: "نگران اون نباش اِیمیل. بیا..."

 ۱۷ دقیقه، ۲۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۸ دقیقه
از در فیل

راهنمای دانلود کتاب صوتی از در فیل

برای دانلود کتاب صوتی از در فیل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  از در فیل

نظرات کتاب صوتی از در فیل

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.